Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

94 питання порядку денного затвердила президія обласної Ради Роздрукувати

1 березня під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника відбулося засідання президії обласної Ради. Членам президії був запропонований порядок денний чергової сесії зі 111 питань. Депутати розглянули та схвалили порядок денний чергової 37 сесії обласної Ради 7 скликання зі змінами та доповненнями, попередньо внесеними на засіданнях постійних комісій обласної Ради.

У роботі взяли участь заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, голови постійних комісій, депутатських груп і фракцій обласної Ради, керівники управлінь та департаментів облдержадміністрації, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Під час засідання була підтримана пропозиція депутата Юрія Яремчука щодо перенесення третього питання «Про звіт голови обласної Ради Анатолія Олійника за 2018 рік» першим до порядку денного. Також депутати підтримали пропозицію Володимира Барцьося щодо перенесення питання про необхідність ліквідації Джуринського отрутомогильника з №98 на №43.

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк запропонував об’єднати чотири однотипних питання в одне про списання майна та про зняття з контролю рішень обласної Ради. Також запропонував зняти одне зі звернень, як таке що втратило актуальність.

Депутат Олександр Крученюк запропонував об’єднати два питання одного напряму  щодо надання дозволу на звільнення від нарахування оренди Вінницького академічному обласному театру ляльок та управлінню культури та мистецтв облдержадміністрації. А також об'єднати в одне питання щодо затвердження статутів семи комунальних підприємств. За пропозицією депутата Олександра Масленнікова також об’єднали в одне два питання щодо дозволу на проведення невід’ємних поліпшень орендного майна.

Прозвучали дві пропозиції депутата Владислава Роя, які не були підтримані: про зняття з порядку денного питання щодо схвалення у новій редакції проекту перспективного плану формування територій громад Вінницької області та про звернення щодо необхідності негайного започаткування процедури імпічменту Президента України.

За підсумками засідання, члени президії затвердили 94 питання порядку денного зі змінами та доповненнями.

Нагадуємо, що пленарне засідання чергової 37 сесії обласної Ради 7 скликання відбудеться 5 березня 2019 року о 10 годині в сесійній залі.

Повернутись Створено: 1 березня 2019 року, 14:37 Переглядів: 376

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація