Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

94 питання порядку денного затвердила президія обласної Ради Роздрукувати

1 березня під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника відбулося засідання президії обласної Ради. Членам президії був запропонований порядок денний чергової сесії зі 111 питань. Депутати розглянули та схвалили порядок денний чергової 37 сесії обласної Ради 7 скликання зі змінами та доповненнями, попередньо внесеними на засіданнях постійних комісій обласної Ради.

У роботі взяли участь заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, голови постійних комісій, депутатських груп і фракцій обласної Ради, керівники управлінь та департаментів облдержадміністрації, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Під час засідання була підтримана пропозиція депутата Юрія Яремчука щодо перенесення третього питання «Про звіт голови обласної Ради Анатолія Олійника за 2018 рік» першим до порядку денного. Також депутати підтримали пропозицію Володимира Барцьося щодо перенесення питання про необхідність ліквідації Джуринського отрутомогильника з №98 на №43.

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк запропонував об’єднати чотири однотипних питання в одне про списання майна та про зняття з контролю рішень обласної Ради. Також запропонував зняти одне зі звернень, як таке що втратило актуальність.

Депутат Олександр Крученюк запропонував об’єднати два питання одного напряму  щодо надання дозволу на звільнення від нарахування оренди Вінницького академічному обласному театру ляльок та управлінню культури та мистецтв облдержадміністрації. А також об'єднати в одне питання щодо затвердження статутів семи комунальних підприємств. За пропозицією депутата Олександра Масленнікова також об’єднали в одне два питання щодо дозволу на проведення невід’ємних поліпшень орендного майна.

Прозвучали дві пропозиції депутата Владислава Роя, які не були підтримані: про зняття з порядку денного питання щодо схвалення у новій редакції проекту перспективного плану формування територій громад Вінницької області та про звернення щодо необхідності негайного започаткування процедури імпічменту Президента України.

За підсумками засідання, члени президії затвердили 94 питання порядку денного зі змінами та доповненнями.

Нагадуємо, що пленарне засідання чергової 37 сесії обласної Ради 7 скликання відбудеться 5 березня 2019 року о 10 годині в сесійній залі.

Повернутись Створено: 1 березня 2019 року, 14:37 Переглядів: 409

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація