30 січня о 14.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Понад 2 мільйони гривень компенсують за навчання 226 студентам-учасникам АТО та їхнім дітям Роздрукувати

25 вересня відбулося засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю під головуванням Олексія Бородія.  

Головний спеціаліст відділу допомоги учасникам АТО управління соціальної підтримки та держаних гарантій Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Світлана Зозуля поінформувала щодо внесення змін та доповнень до проекту рішення «Про компенсаційну виплату студентам-учасникам антитерористичної операції та їхнім дітям за навчання протягом І та II семестру 2017-2018 навчального року на контрактній формі навчання денного відділення вищих навчальних закладів Вінницької області І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації, незалежно від форми власності закладу».  Загалом проект рішення передбачає компенсацію виплат за навчання з обласного бюджету 226 студентам на загальну суму 2 млн 271 тис. грн. Члени комісії підтримали запропонований проект рішення з доповненнями.

З протоколом та висновками 29-го засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 25 вересня 2018 року, 16:31
Оновлено: 26 вересня 2018 року, 15:09
Переглядів: 214

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація