Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • ВИБОРИ-2020. Списки кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради

    Вінницька обласна територіальна виборча комісія прийняла низку постанов щодо реєстрації кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради по багатомандатному виборчому округу, включених до виборчого списку кандидатів у депутати від: ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» Вінницької регіональної організ ....

  • 336 студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

    Під час чергового 45 сесійного засідання 44 депутати обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 навчального року». Згідно із прийнятим рішенням компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 ....

  • Членам сімей загиблих військовослужбовців надаватимуть матеріальну допомогу

    Сьогодні, 24 вересня, депутати обласної Ради розглянули зміни до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 392 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових час ....

Адам Струзік: «Європа нині дихає на повні груди і Україна може стати східною частиною її «легень» Роздрукувати

Маршалек Мазовецького воєводства Адам Струзік вважає, що єдиноможливий шлях прогресивного розвитку для України – це євроінтеграція. На цьому він наголосив кілька разів, перебуваючи у Вінниці, в тому числі і під час зустрічі з депутатами обласної Ради, начальниками управлінь облдержадміністрації та громадськими діячами.

– Поляки дуже сподіваються, що Україна підпише угоду про асоціацію в листопаді у Вільнюсі. І це стане кроком до вашого повноправного членства в Європейському Союзі, – сказав пан Струзік.

Він зауважив, що поляки, зробивши свій європейський вибір 9 років тому, нині не змінили своєї думки, навіть попри сучасні економічні та фінансові проблеми Європи.

– Якби поляків знову запитали «чи хочете ви в Євросоюз?», – 90 відсотків відповіли б «так». Європа нині дихає на повні груди і Україна може стати східною частиною її «легень», – висловився метафорично Маршалек.

Він додав, що Польща зацікавлена в активній участі України у програмі Східного партнерства, яка фактично є ініціативою Польщі і Швеції. Цьогоріч на п’ять країн програми – Україну, Молдову, Білорусь, Грузію та Азербайджан Євросоюз виділяє 15 млрд. євро.

– Україна може освоїти частину цих коштів через спільні проекти з Польщею. Я особисто готовий їх лобіювати як на рівні польського уряду, так і в Комітеті регіонів ЄС, – запевнив Адам Струзік.

Повернутись Створено: 22 травня 2013 року, 16:02 Переглядів: 1002

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація