13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Адам Струзік: «Європа нині дихає на повні груди і Україна може стати східною частиною її «легень» Роздрукувати

Маршалек Мазовецького воєводства Адам Струзік вважає, що єдиноможливий шлях прогресивного розвитку для України – це євроінтеграція. На цьому він наголосив кілька разів, перебуваючи у Вінниці, в тому числі і під час зустрічі з депутатами обласної Ради, начальниками управлінь облдержадміністрації та громадськими діячами.

– Поляки дуже сподіваються, що Україна підпише угоду про асоціацію в листопаді у Вільнюсі. І це стане кроком до вашого повноправного членства в Європейському Союзі, – сказав пан Струзік.

Він зауважив, що поляки, зробивши свій європейський вибір 9 років тому, нині не змінили своєї думки, навіть попри сучасні економічні та фінансові проблеми Європи.

– Якби поляків знову запитали «чи хочете ви в Євросоюз?», – 90 відсотків відповіли б «так». Європа нині дихає на повні груди і Україна може стати східною частиною її «легень», – висловився метафорично Маршалек.

Він додав, що Польща зацікавлена в активній участі України у програмі Східного партнерства, яка фактично є ініціативою Польщі і Швеції. Цьогоріч на п’ять країн програми – Україну, Молдову, Білорусь, Грузію та Азербайджан Євросоюз виділяє 15 млрд. євро.

– Україна може освоїти частину цих коштів через спільні проекти з Польщею. Я особисто готовий їх лобіювати як на рівні польського уряду, так і в Комітеті регіонів ЄС, – запевнив Адам Струзік.

Повернутись Створено: 22 травня 2013 року, 16:02 Переглядів: 838

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація