Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Адам Струзік: «Європа нині дихає на повні груди і Україна може стати східною частиною її «легень» Роздрукувати

Маршалек Мазовецького воєводства Адам Струзік вважає, що єдиноможливий шлях прогресивного розвитку для України – це євроінтеграція. На цьому він наголосив кілька разів, перебуваючи у Вінниці, в тому числі і під час зустрічі з депутатами обласної Ради, начальниками управлінь облдержадміністрації та громадськими діячами.

– Поляки дуже сподіваються, що Україна підпише угоду про асоціацію в листопаді у Вільнюсі. І це стане кроком до вашого повноправного членства в Європейському Союзі, – сказав пан Струзік.

Він зауважив, що поляки, зробивши свій європейський вибір 9 років тому, нині не змінили своєї думки, навіть попри сучасні економічні та фінансові проблеми Європи.

– Якби поляків знову запитали «чи хочете ви в Євросоюз?», – 90 відсотків відповіли б «так». Європа нині дихає на повні груди і Україна може стати східною частиною її «легень», – висловився метафорично Маршалек.

Він додав, що Польща зацікавлена в активній участі України у програмі Східного партнерства, яка фактично є ініціативою Польщі і Швеції. Цьогоріч на п’ять країн програми – Україну, Молдову, Білорусь, Грузію та Азербайджан Євросоюз виділяє 15 млрд. євро.

– Україна може освоїти частину цих коштів через спільні проекти з Польщею. Я особисто готовий їх лобіювати як на рівні польського уряду, так і в Комітеті регіонів ЄС, – запевнив Адам Струзік.

Повернутись Створено: 22 травня 2013 року, 16:02 Переглядів: 791

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація