Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Афганці Вінниччини зібралися обговорити соціальні питання Роздрукувати

5 травня відбулося засідання громадської організації „Вінницька обласна Асоціація Ветеранів Афганістану” під керівництвом Сергія Шаповалова. Основна мета організації – здійснення захисту прав і свобод, задоволення законних інтересів членів організації, воїнів-афганців.

Участь у зібранні взяли перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, представники Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області, головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області, обласного війського комісаріату та прокуратури області.

Головним питанням порядку денного стало питання нарахування пенсій воїнам-афганцям, виплата соціальних допомог, отримання путівок для оздоровлення тощо. Представники виконавчої влади та органів місцевого самоврядування надали відповіді на поставлені запитання, вислухали зауваження  та звернення щодо дотримання законодавства України в частині пільгового забезпечення ветеранів війни  та гарантій їх соціального статусу.

Присутні на зібранні прийняли ряд звернень до головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області, голови облдержадміністрації Валерія Коровія та голови обласної Ради Анатолія Олійника.

Перший заступник голови Людмила Щербаківська внесла пропозицію створити робочу групу за участю представників виконавчої влади, депутатів обласної Ради, Вінницької обласної Асоціації Ветеранів Афганістану та напрацювати спільне звернення до Кабінету Міністрів України, Верховної ради України в частині надання гарантій соціального захисту ветеранам Афганістану.

Повернутись Створено: 5 травня 2016 року, 18:01 Переглядів: 910

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація