Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Агенція регіонального розвитку бере участь у розробці програми з європейським фінансуванням Роздрукувати

25 квітня виконувач обов’язків директора Агенції регіонального розвитку Вінницької області Валерій Нікітюк та заступник директора Інна Загнітко взяли  участь у навчальному семінарі щодо механізмів реалізації інструментів регіональної політики у м. Києві.

Учасники заходу зі всієї України обмінялися інформацією та своїм досвідом щодо ефективних і актуальних інструментів реалізації політики регіонального розвитку.  Окрему увагу приділено інструментам політики на національному рівні та фінансовим ресурсам ЄС для здійснення збалансованого регіонального розвитку.

Захід проходить у рамках проекту «Підвищення інвестиційної привабливості України та конкурентоспроможності регіонів» під керівництвом Міністерства економічного розвитку Республіки Польща. Зазначений проект передбачає розробку програми, яка в майбутньому буде фінансувати інші проекти, в тому числі, й агенції регіонального розвитку.

Представники Міністерства економічного розвитку Республіки Польща та Польської Агенції регіонального розвитку найближчим часом відвідають  Агенцію регіонального розвитку Вінницької області для ознайомлення з її діяльністю.

Повернутись Створено: 26 квітня 2017 року, 18:02 Переглядів: 547

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація