Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Агенція регіонального розвитку долучилась до обговорення законопроекту «Про Національний фонд розвитку громадянського суспільства» Роздрукувати

Заступник директора Агенції регіонального розвитку Інна Загнітко взяла участь у круглому столі з обговорення законопроекту «Про Національний фонд розвитку громадянського суспільства». Захід організовано Офісом Координатора проектів ОБСЄ в Україні у партнерстві з Адміністрацією Президента України, Міністерством молоді та спорту України.

Законопроект передбачає створення в Україні Національного фонду розвитку громадянського суспільства, що, у свою чергу, сформує матеріальні та фінансові умови для реалізації у повній мірі своїх проектів організаціями громадянського суспільства за цілеспрямованої підтримки держави.

Під час круглого столу було розглянуто запровадження механізмів інституційної  підтримки організацій громадського суспільства (ОГС) в Україні. Зокрема, з експертами робочої групи обговорено загальні положення, мету, принципи діяльності та завдання Національного Фонду, а також йшлося про органи управління Фонду та джерела фінансування.

- Закон України «Про Національний фонд розвитку громадянського суспільства» стане ключовим моментом у процесі розбудови громадянського суспільства у нашій державі, – переконана співробітниця відділу розвитку громадського суспільства офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні Ольга Озерна.

Створення Національного фонду розвитку громадянського суспільства забезпечить стабільність діяльності організацій громадянського суспільства, до яких відноситься і Агенція. Особливу вагу зазначений Фонд матиме для тих ОГС, що не мають ще достатньої фінансової спроможності для свого розвитку.

Пропозиції та зауваження учасників «круглого столу» будуть враховані у процесі створення в Україні Національного фонду розвитку громадянського суспільства.

Повернутись Створено: 31 жовтня 2017 року, 17:02 Переглядів: 368

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація