Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Цьогорічні проєкти розвитку територіальних громад подаватимуться також до міжнародних програм

    Про особливості проведення та оформлення проєктних заявок для 17 обласного Конкурсу проєктів розвитку територіальних громад сьогодні, 13 лютого, обговорили з громадами Вінницької області. Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування за дорученням обласної Ради, спільно з облдержадміністрацією та експертами Асоціації провели онлайн-с ....

Агенція регіонального розвитку долучилась до обговорення законопроекту «Про Національний фонд розвитку громадянського суспільства» Роздрукувати

Заступник директора Агенції регіонального розвитку Інна Загнітко взяла участь у круглому столі з обговорення законопроекту «Про Національний фонд розвитку громадянського суспільства». Захід організовано Офісом Координатора проектів ОБСЄ в Україні у партнерстві з Адміністрацією Президента України, Міністерством молоді та спорту України.

Законопроект передбачає створення в Україні Національного фонду розвитку громадянського суспільства, що, у свою чергу, сформує матеріальні та фінансові умови для реалізації у повній мірі своїх проектів організаціями громадянського суспільства за цілеспрямованої підтримки держави.

Під час круглого столу було розглянуто запровадження механізмів інституційної  підтримки організацій громадського суспільства (ОГС) в Україні. Зокрема, з експертами робочої групи обговорено загальні положення, мету, принципи діяльності та завдання Національного Фонду, а також йшлося про органи управління Фонду та джерела фінансування.

- Закон України «Про Національний фонд розвитку громадянського суспільства» стане ключовим моментом у процесі розбудови громадянського суспільства у нашій державі, – переконана співробітниця відділу розвитку громадського суспільства офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні Ольга Озерна.

Створення Національного фонду розвитку громадянського суспільства забезпечить стабільність діяльності організацій громадянського суспільства, до яких відноситься і Агенція. Особливу вагу зазначений Фонд матиме для тих ОГС, що не мають ще достатньої фінансової спроможності для свого розвитку.

Пропозиції та зауваження учасників «круглого столу» будуть враховані у процесі створення в Україні Національного фонду розвитку громадянського суспільства.

Повернутись Створено: 31 жовтня 2017 року, 17:00 Переглядів: 578

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація