Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Агенція регіонального розвитку долучилась до обговорення законопроекту «Про Національний фонд розвитку громадянського суспільства» Роздрукувати

Заступник директора Агенції регіонального розвитку Інна Загнітко взяла участь у круглому столі з обговорення законопроекту «Про Національний фонд розвитку громадянського суспільства». Захід організовано Офісом Координатора проектів ОБСЄ в Україні у партнерстві з Адміністрацією Президента України, Міністерством молоді та спорту України.

Законопроект передбачає створення в Україні Національного фонду розвитку громадянського суспільства, що, у свою чергу, сформує матеріальні та фінансові умови для реалізації у повній мірі своїх проектів організаціями громадянського суспільства за цілеспрямованої підтримки держави.

Під час круглого столу було розглянуто запровадження механізмів інституційної  підтримки організацій громадського суспільства (ОГС) в Україні. Зокрема, з експертами робочої групи обговорено загальні положення, мету, принципи діяльності та завдання Національного Фонду, а також йшлося про органи управління Фонду та джерела фінансування.

- Закон України «Про Національний фонд розвитку громадянського суспільства» стане ключовим моментом у процесі розбудови громадянського суспільства у нашій державі, – переконана співробітниця відділу розвитку громадського суспільства офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні Ольга Озерна.

Створення Національного фонду розвитку громадянського суспільства забезпечить стабільність діяльності організацій громадянського суспільства, до яких відноситься і Агенція. Особливу вагу зазначений Фонд матиме для тих ОГС, що не мають ще достатньої фінансової спроможності для свого розвитку.

Пропозиції та зауваження учасників «круглого столу» будуть враховані у процесі створення в Україні Національного фонду розвитку громадянського суспільства.

Повернутись Створено: 31 жовтня 2017 року, 17:00 Переглядів: 487

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація