Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Агенція регіонального розвитку набуває досвіду з моніторингу та оцінки інтервенції регіональної політики Роздрукувати

15-16 травня у Києві проходить навчальний семінар щодо моніторингу та оцінки інтервенції регіональної політики, в якому беруть участь виконувач обов’язків директора Агенції регіонального розвитку Вінницької області Валерій Нікітюк ізаступник директора Інна Загнітко, а також представники Мінрегіону, Мінекономрозвитку, місцевих державних адміністрацій та агенцій регіонального розвитку.

Зустріч присвячена підвищенню рівня компетентності в сфері моніторингу та оцінки інтервенції регіональної політики. Також планується розглянути успішні практики регіональної політики. Учасники мають змогу отримати консультації щодо оцінки та моніторингу стратегічних документів, а також обговорити засади функціонування системи моніторингу в Україні та можливості її покращення.

Захід проходить у рамках проекту «Підвищення інвестиційної привабливості України та конкурентоспроможності регіонів» під керівництвом Міністерства економічного розвитку Республіки Польща.

Основна ціль проекту полягає у створенні місцевої правової та інституційної інфраструктури – місцевих агентств регіонального розвитку для розвитку підприємництва і підтримки малого та середнього бізнесу, включаючи управління і використання міжнародних грантів, наприклад, грантових схем Європейського Союзу, або норвезьких і швейцарських фондів. Таким чином, проект повинен полегшити доступ до фінансування за рахунок синергії між наданими цією програмою послугами бізнес-консультацій, додатковими заходами, що фінансуються ЄС, а також фінансовими послугами, що пропонуються іншими донорами. 

Повернутись Створено: 16 травня 2017 року, 10:55 Переглядів: 636

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація