Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Агенція регіонального розвитку продовжує роботу над розробкою Стратегії розвитку Вінниччини Роздрукувати

Відбулись засідання двох тематичних підгруп щодо розробки Стратегії регіонального розвитку до 2027 року. Тематичні підгрупи з напрямом роботи «Безпечний простір – прогресивний регіон» та «Область високої якості життя» працювали по черзі з експерткою, фахівчинею з розробки аналітичних та стратегічних документів у сфері місцевого та регіонального розвитку  Оленою Козлюк.

Експертка  ознайомила з цілями і напрямами державної Стратегії та  розповіла про європейський підхід до стратегічного планування. Частину заходу також було присвячено перегляду статистичних даних щодо сильних і слабких сторін у розвитку регіону. Окрім того, пані Олена розповіла про методологію SWOT-аналізу, котрий є одним із обов’язкових елементів розробки стратегії.

Оскільки розробка Стратегії знаходиться на етапі стратегічного аналізу, то аналітичні показники розвитку регіону,  у порівнянні з іншими областями,  націлені допомогти сформувати якісний SWOT-аналіз за різними напрямами.

Олена Козлюк зауважила, що Стратегія розвитку регіону має опиратись як на пріоритети державної політики, так і відштовхуватись від потреб і запитів громад.  Основна частина засідань була націлена на продуктивне  обговорення між членами тематичних підгруп щодо слабких і сильних сторін регіону, а також можливостей і загроз, які вже є чи можуть з’явитись.

Захід відбувся на базі Агенції регіонального розвитку Вінницької області,  модерувала його директорка Агенції Наталія Гижко.

Також в контексті долучення до розробки Стратегії регіонального розвитку на наступні сім років Агенція регіонального розвитку Вінницької області провела зустріч з експертами для організації інтерв’ювання місцевого бізнесу.

Агенція залучила до співпраці проректора з науково-педагогічної роботи й міжнародних зв'язків Тетяну Орехову та старшого викладача кафедри менеджменту і поведінкової економіки з Донецького національного університету Василя Стуса Олесю Марценюк, щоб сформувати основну вибірку місцевих підприємств та домовитись про форму інтерв’ювання.

Така робота проводиться, щоб зібрати максимально повні данні  щодо функціонування і потреб бізнесу в регіоні. Цей сегмент роботи є дуже важливим в рамках етапу стратегічної аналітики, на якому знаходиться розробка Стратегії нині, тому учасники робочої групи, окрім інтенсивної роботи зі свого боку, залучають до стратегічного планування також інших експертів для повної картини стану регіону.

Повернутись Створено: 31 липня 2019 року, 11:26 Переглядів: 223

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація