26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Агенція регіонального розвитку продовжує роботу над розробкою Стратегії розвитку Вінниччини Роздрукувати

Відбулись засідання двох тематичних підгруп щодо розробки Стратегії регіонального розвитку до 2027 року. Тематичні підгрупи з напрямом роботи «Безпечний простір – прогресивний регіон» та «Область високої якості життя» працювали по черзі з експерткою, фахівчинею з розробки аналітичних та стратегічних документів у сфері місцевого та регіонального розвитку  Оленою Козлюк.

Експертка  ознайомила з цілями і напрямами державної Стратегії та  розповіла про європейський підхід до стратегічного планування. Частину заходу також було присвячено перегляду статистичних даних щодо сильних і слабких сторін у розвитку регіону. Окрім того, пані Олена розповіла про методологію SWOT-аналізу, котрий є одним із обов’язкових елементів розробки стратегії.

Оскільки розробка Стратегії знаходиться на етапі стратегічного аналізу, то аналітичні показники розвитку регіону,  у порівнянні з іншими областями,  націлені допомогти сформувати якісний SWOT-аналіз за різними напрямами.

Олена Козлюк зауважила, що Стратегія розвитку регіону має опиратись як на пріоритети державної політики, так і відштовхуватись від потреб і запитів громад.  Основна частина засідань була націлена на продуктивне  обговорення між членами тематичних підгруп щодо слабких і сильних сторін регіону, а також можливостей і загроз, які вже є чи можуть з’явитись.

Захід відбувся на базі Агенції регіонального розвитку Вінницької області,  модерувала його директорка Агенції Наталія Гижко.

Також в контексті долучення до розробки Стратегії регіонального розвитку на наступні сім років Агенція регіонального розвитку Вінницької області провела зустріч з експертами для організації інтерв’ювання місцевого бізнесу.

Агенція залучила до співпраці проректора з науково-педагогічної роботи й міжнародних зв'язків Тетяну Орехову та старшого викладача кафедри менеджменту і поведінкової економіки з Донецького національного університету Василя Стуса Олесю Марценюк, щоб сформувати основну вибірку місцевих підприємств та домовитись про форму інтерв’ювання.

Така робота проводиться, щоб зібрати максимально повні данні  щодо функціонування і потреб бізнесу в регіоні. Цей сегмент роботи є дуже важливим в рамках етапу стратегічної аналітики, на якому знаходиться розробка Стратегії нині, тому учасники робочої групи, окрім інтенсивної роботи зі свого боку, залучають до стратегічного планування також інших експертів для повної картини стану регіону.

Повернутись Створено: 31 липня 2019 року, 11:26 Переглядів: 155

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація