Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • ВИБОРИ-2020. Списки кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради

    Вінницька обласна територіальна виборча комісія прийняла низку постанов щодо реєстрації кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради по багатомандатному виборчому округу, включених до виборчого списку кандидатів у депутати від: ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» Вінницької регіональної організ ....

  • 336 студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

    Під час чергового 45 сесійного засідання 44 депутати обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 навчального року». Згідно із прийнятим рішенням компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 ....

  • Членам сімей загиблих військовослужбовців надаватимуть матеріальну допомогу

    Сьогодні, 24 вересня, депутати обласної Ради розглянули зміни до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 392 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових час ....

Агенція регіонального розвитку продовжує роботу над розробкою Стратегії розвитку Вінниччини Роздрукувати

Відбулись засідання двох тематичних підгруп щодо розробки Стратегії регіонального розвитку до 2027 року. Тематичні підгрупи з напрямом роботи «Безпечний простір – прогресивний регіон» та «Область високої якості життя» працювали по черзі з експерткою, фахівчинею з розробки аналітичних та стратегічних документів у сфері місцевого та регіонального розвитку  Оленою Козлюк.

Експертка  ознайомила з цілями і напрямами державної Стратегії та  розповіла про європейський підхід до стратегічного планування. Частину заходу також було присвячено перегляду статистичних даних щодо сильних і слабких сторін у розвитку регіону. Окрім того, пані Олена розповіла про методологію SWOT-аналізу, котрий є одним із обов’язкових елементів розробки стратегії.

Оскільки розробка Стратегії знаходиться на етапі стратегічного аналізу, то аналітичні показники розвитку регіону,  у порівнянні з іншими областями,  націлені допомогти сформувати якісний SWOT-аналіз за різними напрямами.

Олена Козлюк зауважила, що Стратегія розвитку регіону має опиратись як на пріоритети державної політики, так і відштовхуватись від потреб і запитів громад.  Основна частина засідань була націлена на продуктивне  обговорення між членами тематичних підгруп щодо слабких і сильних сторін регіону, а також можливостей і загроз, які вже є чи можуть з’явитись.

Захід відбувся на базі Агенції регіонального розвитку Вінницької області,  модерувала його директорка Агенції Наталія Гижко.

Також в контексті долучення до розробки Стратегії регіонального розвитку на наступні сім років Агенція регіонального розвитку Вінницької області провела зустріч з експертами для організації інтерв’ювання місцевого бізнесу.

Агенція залучила до співпраці проректора з науково-педагогічної роботи й міжнародних зв'язків Тетяну Орехову та старшого викладача кафедри менеджменту і поведінкової економіки з Донецького національного університету Василя Стуса Олесю Марценюк, щоб сформувати основну вибірку місцевих підприємств та домовитись про форму інтерв’ювання.

Така робота проводиться, щоб зібрати максимально повні данні  щодо функціонування і потреб бізнесу в регіоні. Цей сегмент роботи є дуже важливим в рамках етапу стратегічної аналітики, на якому знаходиться розробка Стратегії нині, тому учасники робочої групи, окрім інтенсивної роботи зі свого боку, залучають до стратегічного планування також інших експертів для повної картини стану регіону.

Повернутись Створено: 31 липня 2019 року, 11:26 Переглядів: 409

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація