Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • ВИБОРИ-2020. Списки кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради

    Вінницька обласна територіальна виборча комісія прийняла низку постанов щодо реєстрації кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради по багатомандатному виборчому округу, включених до виборчого списку кандидатів у депутати від: ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» Вінницької регіональної організ ....

  • 336 студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

    Під час чергового 45 сесійного засідання 44 депутати обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 навчального року». Згідно із прийнятим рішенням компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 ....

  • Членам сімей загиблих військовослужбовців надаватимуть матеріальну допомогу

    Сьогодні, 24 вересня, депутати обласної Ради розглянули зміни до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 392 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових час ....

Агенція регіонального розвитку розпочинає реалізацію проекту «Роль регіонів у функціонуванні соціально-правової держави» Роздрукувати

24 січня відбулась прес-конференція, присвячена початку реалізації проекту «Роль регіонів у функціонуванні соціально-правової держави». Головною метою проекту є підвищення рівня поінформованості громадськості щодо діяльності Агенцій регіонального розвитку та можливостей використання інших інструментів регіонального розвитку.

- Слабка взаємодія між регіонами України в сфері кращих практик регіонального розвитку, брак повної інформації щодо інструментів регіонального розвитку та сповільнені темпи реформи децентралізації призводять до того, що області не можуть використати свій потенціал, реалізовувати ефективну інвестиційну політику та будувати соціально-правову державу, - підкреслив під час прес-конференції в.о. директора Агенції Регіонального розвитку Вінницької області Валерій Нікітюк. -  Ідея проекту виникла в ході спілкування з представниками Житомирської області, які виявили зацікавленість в досвіді Вінниччини в реалізації регіональної політики, зокрема, досвіді створення Агенції регіонального розвитку. Цей проект покликаний показати переваги та вигоди від взаємодії та співпраці між регіонами на прикладі Вінницької та Житомирської областей з метою висвітлення інструментів регіонального розвитку. Крім того, це гарна можливість презентувати досвід функціонування Агенції регіонального розвитку Вінницької області громаді Житомирської області.

- Проектом передбачається проведення круглого столу та тренінгу для 30 осіб у Вінниці та Житомирі, які обиратимуться на конкурсній основі з представників органів влади, профспілок, громадських організацій та інших зацікавлених сторін, - зазначила координатор проекту Юлія Кулакова. - В ході «круглого столу» заплановано обговорення політики регіонального розвитку, а також можливостей, які сприяють розвитку громад. Під час тренінгу будуть розглянуті питання стратегічного планування, а також проведено майстер-клас з написання проектних пропозицій. До заходів проекту залучатимуться провідні фахівці та експерти.

Для участі в конкурсному відбору необхідно заповнити онлайн форму, яка розміщується на сторінці Агенції в соціальній мережі Facebook або заповнити анкету та надіслати на адресу координатора (yulia.kulakova08@gmail.com) до 2 лютого 2017 року. Результати конкурсу будуть оголошені 3 лютого. Заходи у Вінниці відбудуться 8 лютого 2017 року.

Проект реалізується Агенцією регіонального розвитку Вінницької області в партнерстві з Житомирською обласною державною адміністрацією за підтримки Регіонального Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.

За детальною інформацією звертайтесь до координатора  проекту «Роль регіонів у функціонуванні соціально-правової держави» Юлії Кулакової, тел.: +38 067 794 86 64.

Повернутись Створено: 24 січня 2017 року, 14:25 Переглядів: 992

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація