Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Агенція регіонального розвитку розпочинає реалізацію проекту «Роль регіонів у функціонуванні соціально-правової держави» Роздрукувати

24 січня відбулась прес-конференція, присвячена початку реалізації проекту «Роль регіонів у функціонуванні соціально-правової держави». Головною метою проекту є підвищення рівня поінформованості громадськості щодо діяльності Агенцій регіонального розвитку та можливостей використання інших інструментів регіонального розвитку.

- Слабка взаємодія між регіонами України в сфері кращих практик регіонального розвитку, брак повної інформації щодо інструментів регіонального розвитку та сповільнені темпи реформи децентралізації призводять до того, що області не можуть використати свій потенціал, реалізовувати ефективну інвестиційну політику та будувати соціально-правову державу, - підкреслив під час прес-конференції в.о. директора Агенції Регіонального розвитку Вінницької області Валерій Нікітюк. -  Ідея проекту виникла в ході спілкування з представниками Житомирської області, які виявили зацікавленість в досвіді Вінниччини в реалізації регіональної політики, зокрема, досвіді створення Агенції регіонального розвитку. Цей проект покликаний показати переваги та вигоди від взаємодії та співпраці між регіонами на прикладі Вінницької та Житомирської областей з метою висвітлення інструментів регіонального розвитку. Крім того, це гарна можливість презентувати досвід функціонування Агенції регіонального розвитку Вінницької області громаді Житомирської області.

- Проектом передбачається проведення круглого столу та тренінгу для 30 осіб у Вінниці та Житомирі, які обиратимуться на конкурсній основі з представників органів влади, профспілок, громадських організацій та інших зацікавлених сторін, - зазначила координатор проекту Юлія Кулакова. - В ході «круглого столу» заплановано обговорення політики регіонального розвитку, а також можливостей, які сприяють розвитку громад. Під час тренінгу будуть розглянуті питання стратегічного планування, а також проведено майстер-клас з написання проектних пропозицій. До заходів проекту залучатимуться провідні фахівці та експерти.

Для участі в конкурсному відбору необхідно заповнити онлайн форму, яка розміщується на сторінці Агенції в соціальній мережі Facebook або заповнити анкету та надіслати на адресу координатора (yulia.kulakova08@gmail.com) до 2 лютого 2017 року. Результати конкурсу будуть оголошені 3 лютого. Заходи у Вінниці відбудуться 8 лютого 2017 року.

Проект реалізується Агенцією регіонального розвитку Вінницької області в партнерстві з Житомирською обласною державною адміністрацією за підтримки Регіонального Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.

За детальною інформацією звертайтесь до координатора  проекту «Роль регіонів у функціонуванні соціально-правової держави» Юлії Кулакової, тел.: +38 067 794 86 64.

Повернутись Створено: 24 січня 2017 року, 14:25 Переглядів: 822

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація