Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Агенція регіонального розвитку та DESPRO офіційно задекларували своє співробітництво Роздрукувати

Сьогодні, 26 грудня, виконуючий обов’язки директора Агенції регіонального розвитку Вінницької області Валерій Нікітюк та керівник Швейцарсько-Українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO Оксана Гарнець підписали Mеморандум про взаєморозуміння і співробітництво.

Співпраця з DESPRO розпочалась ще в серпні 2016 року. За цей час сторони неодноразово зустрічались в рамках робочих зустрічей та напрацьовували ідеї та пропозиції щодо співпраці.

В рамках підписаного Меморандуму сторони планують реалізацію заходів та імплементацію спільних проектів у Вінницькій області.

Проект DESPRO впроваджується на території Вінницької області із липня 2007 року та передбачає три фази реалізації. За весь період співпраці визнано переможцями 59 проектів, на які з Проекту DESPRO виділено майже 19 млн. грн.
         В області створено Регіональний наглядовий комітет та Регіональний координаційний орган з підтримки Швейцарсько-Українського Проекту підтримки децентралізації в Україні DESPRO до якого увійшли представники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та проекту DESPRO.
         Щодо реалізації в області IІІ фази проекту: 5 грудня 2013 року в області підписано Меморандум про взаєморозуміння і співробітництво між Швейцарсько-Українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO, Вінницькою обласною державною адміністрацією та Вінницькою обласною Радою. Цим документом області надано можливість розпочати реалізацію III фази проекту, яка триватиме протягом 2013-2017 років. 

Повернутись Створено: 26 грудня 2016 року, 11:56 Переглядів: 768

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація