Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Агенція регіонального розвитку та ГО «Вінницький Бізнес Клуб» підписали Меморандум про співробітництво Роздрукувати

16 грудня відбулось підписання Меморандуму про співпрацю між Агенцією регіонального розвитку Вінницької області та Громадською організацією «Вінницький Бізнес Клуб». Предметом Меморандуму є взаємовигідне партнерство сторін з метою успішної реалізації регіональної політики, формування інвестиційної привабливості та залучення інвестицій у Вінницьку область, консолідація бізнес-спільноти Вінниччини.

Меморандум було підписано під час підсумкової колегії Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації за участі першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка, директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимира Мережка, заступника Вінницького міського голови Владислава Скальского та радника голови облдержадміністрації, голови правління ПАТ «Олійножировий комбінат» Дмитра Чаленко.

ГО «Вінницький Бізнес Клуб» - громадська організація, яка створена з метою захисту інтересів малого та середнього бізнесу на території Вінницької області. До складу засновників та учасників громадської організації входять 30 потужних підприємств краю. 

В рамках Меморандуму Агенція та «Вінницький Бізнес Клуб» здійснюватимуть активну співпрацю з бізнес-середовищем в напрямі розробки  актуальних та необхідних умов, що сприятимуть сталому зростанню середнього і малого бізнесу в нашому регіоні, а також взаємодії в реалізації завдань, визначених в Стратегії розвитку Вінницької області до 2020 року щодо розвитку бізнесу, проведення спільних заходів, з метою захисту інтересів бізнесу, популяризації української продукції на міжнародній арені, співпраці з іноземними партнерами. 

Повернутись Створено: 19 грудня 2016 року, 12:43 Переглядів: 1370

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація