23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Агенція регіонального розвитку Вінниччини прозвітувала про діяльність у 2017 році Роздрукувати

5 грудня відбулося засідання Наглядової Ради Агенції регіонального розвитку Вінницької області. На нараді були присутні члени Наглядової Ради - голова обласної Ради Анатолій Олійник, директор Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталя Гижко, депутат обласної Ради, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, керівник секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк,  ректор Вінницького національного технічного університету Володимир Грабко.

В ході засідання розглянули три питання стосовно затвердження змін до бюджету (кошторису) Установи «Агенції регіонального розвитку Вінницької області»,  «Про затвердження річного звіту про результати діяльності Установи «Агенції регіонального розвитку Вінницької області» та затвердили діяльність на 2018 рік Установи «Агенція регіонального розвитку Вінницької області».

Директор Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталя Гижко розповіла, що протягом 2017 року Агенція була активним учасником Вінницького обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад та регіональної комісії з відбору інвестиційних програм та проектів, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. В лютому 2017 року Агенцією  реалізувався проект «Роль регіонів у функціонуванні соціально-правової держави» за підтримки Фонду ім. Ф. Еберта  на суму 40 тис. грн.

– В рамках проекту Агенцією було проведено 2 заходи у Вінницькій та Житомирській областях, метою яких було підвищення рівня обізнаності громад щодо використання інструментів регіонального розвитку, – розповіла Наталя Гижко. – Під час цих заходів представники Вінницької та Житомирської ОДА, а також Агенції регіонального розвитку Вінницької області обговорили головні засади діяльності Агенцій регіонального розвитку в контексті сильної соціально-правової держави, а також поточний стан регіональної політики та стратегічного планування в громадах цих регіонів.

В рамках напряму «Залучення інвестицій, розвиток  МСБ» у 2017 році Агенцією реалізується три Угоди про взаємодію, співробітництво та супровід інвестиційної діяльності з іноземними інвесторами на загальну суму понад  43 млн. євро, завдяки яким в області буде створено близько 370 робочих місць.

– Агенцією було підписано першу угоду про супровід інвестора – литовсько-ісландської компанії «Літарбо», яка працюватиме в сфері деревообробки та виробництва будівельних матеріалів у Вінницькій області, – проінформувала директор Агенції. – Завдяки реалізації цього інвестиційного проекту у Вінницькій області буде створено близько 300 нових робочих місць та інвестовано 3 млн. євро.

Також Наталя Гижко розповіла, що Агенцією підписано договір про взаємодію, співробітництво та супровід інвестиційної діяльності у Вінницькій області. Суть інвестиційного проекту полягає у будівництві ТОВ «Інвестиційно-будівельна компанія «Поділлябуд» сонячної електростанції загальною потужністю 10МВт на території Бершадського району. Загальна сума залучених інвестицій - 10 мільйонів євро, у Вінницькій області буде створено близько 20 нових робочих місць.

Окрім того, Агенцією підписано договір про супровід інвестиційної діяльності з інвестором із Саудівської Аравії.

– В результаті підписання договору між Агенцією та ТОВ «Поларіснет» і реалізації інвестиційного проекту на території Піщанського та Чечельницького районів Вінницької області будуть побудовані сонячні електростанції потужністю 30 МВт та створено близько 50 робочих місць, – наголосила Наталя Гижко. – Компанія саудівського принца інвестує в будівництво сонячних електростанцій 30 млн. євро.

У вересні 2017 року Агенція регіонального розвитку Вінницької області стала переможцем у конкурсному відборі проектних пропозицій на визначення виконавчого адміністратора конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапів). В рамках Регіональної програми розвитку малого та середнього бізнесу на 2017 рік для фінансової підтримки цих підприємців передбачено 300 тис. грн.

Загалом, для участі у конкурсі було подано 13 бізнес-планів, конкурсною комісією обрано 7 переможців, які отримали фінансову підтримку на реалізацію своїх бізнес-планів  в розмірі від 33 до 50 тисяч гривень на загальну суму 284 тис. грн. Реалізація проектів, яким надано підтримку, забезпечує створення в області 16 нових робочих місць.

В рамках цього конкурсу фінансову підтримку отримали такі проекти: «Продаж послуг з організації і проведення шоу водної анімації» - ФОП Веремеєнко О.М.;  «Надання послуг населенню з перетяжки м’яких меблів» – ФОП Верюханов О.В.; «Велокав’ярня з розширеним меню» – ФОП Зільберт О.Є.;  «Виготовлення та продаж малотиражної книжкової та поліграфічної продукції» – ФОП Кушнір Ю.В.;  «Збут арт-продукції та супутніх послуг через Інтернет» – «ПІК-АРТ»;  «Відновлення мікроГЕС в с.Клебань Тульчинського р-ну» – ПП Халаман П.М.;  «Бібліотека іграшок» – ФОП Шульга В.П.

Цікавим є те, що частина переможців цього конкурсу є переселенці із Донбасу, які мають бізнес-ідеї та  прагнуть їх реалізовувати.

Також директор Агенції Наталя Гижко ознайомила присутніх із планом діяльності установи на 2018 рік.

 

Повернутись Створено: 5 грудня 2017 року, 14:16 Переглядів: 448

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація