Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Агенція регіонального розвитку Вінниччини реалізує проєкт за кошти Європейського Союзу Роздрукувати

Агенція регіонального розвитку Вінницької області виграла конкурс проєктів регіонального розвитку. Бюджет проєкту Агенції «Створення інформаційно-аналітичної системи управління регіональним розвитком як якісної підсистеми в стратегічному плануванні територій Вінницької області» складає 2 млн 163 тис. гривень.
– Цей проєкт дасть змогу якісно аналізувати інформацію, ухвалювати необхідні управлінські рішення, отримані на підставі цієї інформації. Він дозволить вивчити перспективні сфери для розвитку регіонів та продемонструвати новий підхід до аналітичної діяльності та аналізу інформації, – прокоментував заступник голови обласної Ради Дмитро Чаленко.

 Конкурс проводило Міністерство розвитку громад та територій України, воно й визначило переможців конкурсного відбору проєктів регіонального розвитку.
– В рамках цього конкурсу було визначено 7 пріоритетів, серед них – ефективне управління регіональним розвитком. Основна мета проєкту – покращити якість управління шляхом забезпечення актуальними даними, – повідомила в.о. директора Агенції Наталя Гижко. – Ми плануємо провести навчальний курс онлайн та офлайн, який буде реалізовуватися за участі 20 представників органів місцевого самоврядування та виконавчої влади щодо використання інструментів збору аналізу даних. Спільно з трьома громадами буде здійснено дослідження для визначення потреб громад, зокрема Теплицької селищної, Калинівської та Тульчинської міських рад. Тобто, таким чином, ми підсилимо навички знання суб’єктів регіональної політики.

29 грудня 2020 року відбулося засідання конкурсної комісії з відбору проєктів, які можуть реалізовуватися коштом державного бюджету, отриманих від ЄС. Загалом було відібрано 56 проєктів на загальну суму понад 535 млн грн.
Прийом документів на конкурсний відбір тривав із 3 вересня по 3 листопада 2020 року. Заявниками з усіх регіонів України було подано 739 проєктів на загальну суму 8,4 млрд грн. Найбільше за програмами «Розвиток туризму» – 219 проєктів, «Інноваційна економіка та інвестиції» – 137 та «Підтримка розвитку депресивних територій» – 106. Два проєкти Вінниччини будуть реалізовані за кошти державного бюджету, отриманих від ЄС. Один з них – проєкт Агенції регіонального розвитку Вінницької області.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Повернутись Створено: 11 січня 2021 року, 14:29 Переглядів: 378

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація