Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Агенція регіонального розвитку Вінницької області офіційно розпочала свою діяльність Роздрукувати

23 червня відбулась офіційна реєстрація установи «Агенція регіонального розвитку Вінницької області». Про це повідомив виконувач обов’язків директора Агенції Валерій Нікітюк.

За його інформацією, на сьогодні першочерговим завданням є проведення всіх заходів щодо завершення всіх процедур, пов’язаних з реєстрацією та легітимізацією установи, створенням структури та формування штату.

Варто зазначити, що новопризначений очільник Агенції регіонального розвитку Вінницької області Валерій Нікітюк керував проектом ЄС «Центр адаптації переселенців та підприємців із зони АТО та Криму у Вінницькій області», має досвід у громадській діяльності, супроводжував інвестиційні проекти на території чотирьох областей в одній із потужних банківських установ.
Також претендентами для роботи в Агенції Вінниччини є шестеро молодих вінничан, які за результатами конкурсу, проведеного у вищих начальних закладах області, пройдуть стажування у Лодзинській Агенції регіонального розвитку, а після завершення навчання зможуть продовжити свою діяльність у Вінницькій Агенції.

Нагадаємо, що 30 березня 2016 року депутати Вінницької обласної Ради першими в Україні підтримали ініціативу голови обласної Ради Анатолія Олійника і схвалили рішення про Агенцію регіонального розвитку Вінницької області. Обласна Рада, Вінницька ОДА та Асоціація органів місцевого самоврядування стали співзасновниками Агенції.

Юридична адреса та місцезнаходження установи «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» — м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7.

Повернутись Створено: 24 червня 2016 року, 12:40 Переглядів: 2053

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація