13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Агенція регіонального розвитку запрошує на тренінг з питань електронного врядування Роздрукувати

Агенція регіонального розвитку Вінницької області запрошує представників громад і громадських організацій взяти участь у тренінгу з питань електронного врядування, застосування нових технологій та підходів в управлінні територіями і наданні адміністративних послуг. 

Для кого?     Тренінг складається із 2 частин:

-  перша  – 16-18.04.2018  року – для керівників чи заступників громад;

- друга – 19-20.04.2018 року – для представників громадських організацій (агенцій, асоціацій), що відіграють важливу роль у розвитку громад. Також зазначений тренінг буде актуальним для керівників і заступників новостворених громад.

Коли?             16-20 квітня 2018 року

Захід є інноваційним та важливим з точки зору підвищення спроможності та конкурентоздатності громад регіону. В якості експертів запрошено спеціалістів, які мають значний досвід у розвитку електронного врядування в країнах Східної Європи, зокрема, запрошені Урядом України для консультування Державного агентства з питань електронного урядування України.

Для участі в І частині тренінгу організаційний внесок складає 3500 грн на одну особу (проживання в 2-місному номері, кава-брейк, харчування, роздаткові матеріали).

Для участі в ІІ частині тренінгу організаційний внесок складає 2000 грн на одну особу (проживання в 2-місному номері, кава-брейк, харчування, роздаткові матеріали).

Для участі у тренінгу необхідно зареєструватися за посиланням: https://goo.gl/V953AV.

За більш детальною інформацією про захід звертайтесь до Агенції регіонального розвитку Вінницької області за тел.: 0432 57 57 28, 50 85 80 або e-mail: ardvin.org@gmail.com.

Повернутись Створено: 23 березня 2018 року, 11:53 Переглядів: 246

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація