Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • ВИБОРИ-2020. Списки кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради

    Вінницька обласна територіальна виборча комісія прийняла низку постанов щодо реєстрації кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради по багатомандатному виборчому округу, включених до виборчого списку кандидатів у депутати від: ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» Вінницької регіональної організ ....

  • 336 студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

    Під час чергового 45 сесійного засідання 44 депутати обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 навчального року». Згідно із прийнятим рішенням компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 ....

  • Членам сімей загиблих військовослужбовців надаватимуть матеріальну допомогу

    Сьогодні, 24 вересня, депутати обласної Ради розглянули зміни до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 392 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових час ....

Агенція регіонального розвитку запрошує на тренінг з питань електронного врядування Роздрукувати

Агенція регіонального розвитку Вінницької області запрошує представників громад і громадських організацій взяти участь у тренінгу з питань електронного врядування, застосування нових технологій та підходів в управлінні територіями і наданні адміністративних послуг. 

Для кого?     Тренінг складається із 2 частин:

-  перша  – 16-18.04.2018  року – для керівників чи заступників громад;

- друга – 19-20.04.2018 року – для представників громадських організацій (агенцій, асоціацій), що відіграють важливу роль у розвитку громад. Також зазначений тренінг буде актуальним для керівників і заступників новостворених громад.

Коли?             16-20 квітня 2018 року

Захід є інноваційним та важливим з точки зору підвищення спроможності та конкурентоздатності громад регіону. В якості експертів запрошено спеціалістів, які мають значний досвід у розвитку електронного врядування в країнах Східної Європи, зокрема, запрошені Урядом України для консультування Державного агентства з питань електронного урядування України.

Для участі в І частині тренінгу організаційний внесок складає 3500 грн на одну особу (проживання в 2-місному номері, кава-брейк, харчування, роздаткові матеріали).

Для участі в ІІ частині тренінгу організаційний внесок складає 2000 грн на одну особу (проживання в 2-місному номері, кава-брейк, харчування, роздаткові матеріали).

Для участі у тренінгу необхідно зареєструватися за посиланням: https://goo.gl/V953AV.

За більш детальною інформацією про захід звертайтесь до Агенції регіонального розвитку Вінницької області за тел.: 0432 57 57 28, 50 85 80 або e-mail: ardvin.org@gmail.com.

Повернутись Створено: 23 березня 2018 року, 11:53 Переглядів: 366

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація