Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Агенція регіонального розвитку запрошує на тренінг з питань електронного врядування Роздрукувати

Агенція регіонального розвитку Вінницької області запрошує представників громад і громадських організацій взяти участь у тренінгу з питань електронного врядування, застосування нових технологій та підходів в управлінні територіями і наданні адміністративних послуг. 

Для кого?     Тренінг складається із 2 частин:

-  перша  – 16-18.04.2018  року – для керівників чи заступників громад;

- друга – 19-20.04.2018 року – для представників громадських організацій (агенцій, асоціацій), що відіграють важливу роль у розвитку громад. Також зазначений тренінг буде актуальним для керівників і заступників новостворених громад.

Коли?             16-20 квітня 2018 року

Захід є інноваційним та важливим з точки зору підвищення спроможності та конкурентоздатності громад регіону. В якості експертів запрошено спеціалістів, які мають значний досвід у розвитку електронного врядування в країнах Східної Європи, зокрема, запрошені Урядом України для консультування Державного агентства з питань електронного урядування України.

Для участі в І частині тренінгу організаційний внесок складає 3500 грн на одну особу (проживання в 2-місному номері, кава-брейк, харчування, роздаткові матеріали).

Для участі в ІІ частині тренінгу організаційний внесок складає 2000 грн на одну особу (проживання в 2-місному номері, кава-брейк, харчування, роздаткові матеріали).

Для участі у тренінгу необхідно зареєструватися за посиланням: https://goo.gl/V953AV.

За більш детальною інформацією про захід звертайтесь до Агенції регіонального розвитку Вінницької області за тел.: 0432 57 57 28, 50 85 80 або e-mail: ardvin.org@gmail.com.

Повернутись Створено: 23 березня 2018 року, 11:53 Переглядів: 226

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація