Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Аграрії Вінниччини дізнавались про доступні фінансові ресурси Роздрукувати

27 лютого відбувся інформаційний захід «Доступні фінансові ресурси для представників аграрного бізнесу Вінницької області». Зібралося понад 100 учасників, серед яких представники фінансових установ, аграрного бізнесу, представники районних структурних підрозділів з питань агропромислового розвитку.  Захід організували  Агенція регіонального розвитку Вінницької області спільно з Департаментом агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації та Інститутом кормів та сільського господарства Поділля НААНУ.

В рамках заходу вже третій рік поспіль було проведено «Ярмарок кредитів», який проходив у форматі «світового кафе». Такий формат дає можливість фінансовим установам сконцентрувати велику кількість пропозицій фінансового ринку послуг та професійно донести інформацію представникам аграрного бізнесу.

Після завершення «ярмарку» відбувся інформаційно-практичний семінар, присвячений перспективам розвитку аграрного бізнесу та фінансовим інструментам для його ведення за участі голови Вінницької облдержадміністрації Валерія Коровія. Модератором заходу виступила директор Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталія Гижко.

Під час семінару обговорено нові напрями комунікації між владою та аграрним бізнесом, програми підтримки малого та середнього бізнесу в рамках Державного та обласного бюджетів на 2018 рік, роль аграрної науки у визначенні стратегічних напрямів розвитку аграрного бізнесу. Також учасникам озвучили прогнози зміни клімату, розповіли про перспективи розвитку насіннєвих, садівничих та тваринницьких підприємств, ознайомили з механізмом аграрних розписок та іншими варіантами залучення кредитних коштів, а також з механізмом відшкодування закупленої сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва.

Повернутись Створено: 28 лютого 2018 року, 10:42 Переглядів: 413

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація