Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Аграрії Вінниччини дізнавались про доступні фінансові ресурси Роздрукувати

13 грудня відбувся інформаційний захід «Ярмарок кредитів» та семінар «Аграрні розписки в Україні: нові ринки збуту, управління ціною та контрактування».

Захід зібрав понад 60 учасників, серед яких представники фінансових установ, аграрного бізнесу, органів влади та самоврядування Вінницької області. Участь у ньому взяла також заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук.

Організаторами заходу виступили Агенція регіонального розвитку Вінницької області за підтримки обласної Ради, облдержадміністрації в рамках виконання Плану дій реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області на період до 2020 року та Проекту Міжнародної фінансової корпорації «Аграрні розписки в Україні».

Мета заходу – сприяти побудові стабільного зростаючого бізнесу за рахунок ефективного використання знань ринку фінансових послуг, майбутніх цін та змін в аграрному секторі для досягнення максимального ефекту, як через планування культур та грошових потоків, так і через контрактування на вигідних умовах. Говорили також аграрні розписки, як гнучкий, простий у використанні та доступний фінансовий інструмент.

Модератором заходу виступила директорка Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталія Гижко.

Перша частина, «Ярмарок кредитів», проходила у форматі маркетплейсу. Це дало можливість створити простір для комунікації між представниками банківських установ, компаніями, що спеціалізуються на обслуговуванні аграрного сектору та підприємствами сільського господарства.

Під час семінару Роман Колібаба, консультант проекту, розповів про аграрні розписки, особливості у порівнянні з іншими інструментами, ключові вигоди й можливості для агровиробника, етапи роботи та вартість оформлення аграрних розписок. Також з учасниками заходу поділилися досвідом роботи з аграрними розписками представники компаній-кредиторів, зокрема, Ольга Шевчук, Андрій Поперечний та В’ячеслав Іванов.

Тематика семінару викликала жваву дискусію між учасниками та експертами, що є свідченням попиту на залучення ресурсів для розвитку аграрного бізнесу.

Учасники виявили зацікавленість у проведенні й надалі подібних заходів.

Повернутись Створено: 14 грудня 2018 року, 11:23 Переглядів: 475

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація