Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • ВИБОРИ-2020. Списки кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради

    Вінницька обласна територіальна виборча комісія прийняла низку постанов щодо реєстрації кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради по багатомандатному виборчому округу, включених до виборчого списку кандидатів у депутати від: ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» Вінницької регіональної організ ....

  • 336 студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

    Під час чергового 45 сесійного засідання 44 депутати обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 навчального року». Згідно із прийнятим рішенням компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 ....

  • Членам сімей загиблих військовослужбовців надаватимуть матеріальну допомогу

    Сьогодні, 24 вересня, депутати обласної Ради розглянули зміни до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 392 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових час ....

Аграрії Вінниччини дізнавались про доступні фінансові ресурси Роздрукувати

13 грудня відбувся інформаційний захід «Ярмарок кредитів» та семінар «Аграрні розписки в Україні: нові ринки збуту, управління ціною та контрактування».

Захід зібрав понад 60 учасників, серед яких представники фінансових установ, аграрного бізнесу, органів влади та самоврядування Вінницької області. Участь у ньому взяла також заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук.

Організаторами заходу виступили Агенція регіонального розвитку Вінницької області за підтримки обласної Ради, облдержадміністрації в рамках виконання Плану дій реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області на період до 2020 року та Проекту Міжнародної фінансової корпорації «Аграрні розписки в Україні».

Мета заходу – сприяти побудові стабільного зростаючого бізнесу за рахунок ефективного використання знань ринку фінансових послуг, майбутніх цін та змін в аграрному секторі для досягнення максимального ефекту, як через планування культур та грошових потоків, так і через контрактування на вигідних умовах. Говорили також аграрні розписки, як гнучкий, простий у використанні та доступний фінансовий інструмент.

Модератором заходу виступила директорка Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталія Гижко.

Перша частина, «Ярмарок кредитів», проходила у форматі маркетплейсу. Це дало можливість створити простір для комунікації між представниками банківських установ, компаніями, що спеціалізуються на обслуговуванні аграрного сектору та підприємствами сільського господарства.

Під час семінару Роман Колібаба, консультант проекту, розповів про аграрні розписки, особливості у порівнянні з іншими інструментами, ключові вигоди й можливості для агровиробника, етапи роботи та вартість оформлення аграрних розписок. Також з учасниками заходу поділилися досвідом роботи з аграрними розписками представники компаній-кредиторів, зокрема, Ольга Шевчук, Андрій Поперечний та В’ячеслав Іванов.

Тематика семінару викликала жваву дискусію між учасниками та експертами, що є свідченням попиту на залучення ресурсів для розвитку аграрного бізнесу.

Учасники виявили зацікавленість у проведенні й надалі подібних заходів.

Повернутись Створено: 14 грудня 2018 року, 11:23 Переглядів: 702

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація