23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Аграрії Вінниччини дізнавались про доступні фінансові ресурси Роздрукувати

13 грудня відбувся інформаційний захід «Ярмарок кредитів» та семінар «Аграрні розписки в Україні: нові ринки збуту, управління ціною та контрактування».

Захід зібрав понад 60 учасників, серед яких представники фінансових установ, аграрного бізнесу, органів влади та самоврядування Вінницької області. Участь у ньому взяла також заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук.

Організаторами заходу виступили Агенція регіонального розвитку Вінницької області за підтримки обласної Ради, облдержадміністрації в рамках виконання Плану дій реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області на період до 2020 року та Проекту Міжнародної фінансової корпорації «Аграрні розписки в Україні».

Мета заходу – сприяти побудові стабільного зростаючого бізнесу за рахунок ефективного використання знань ринку фінансових послуг, майбутніх цін та змін в аграрному секторі для досягнення максимального ефекту, як через планування культур та грошових потоків, так і через контрактування на вигідних умовах. Говорили також аграрні розписки, як гнучкий, простий у використанні та доступний фінансовий інструмент.

Модератором заходу виступила директорка Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталія Гижко.

Перша частина, «Ярмарок кредитів», проходила у форматі маркетплейсу. Це дало можливість створити простір для комунікації між представниками банківських установ, компаніями, що спеціалізуються на обслуговуванні аграрного сектору та підприємствами сільського господарства.

Під час семінару Роман Колібаба, консультант проекту, розповів про аграрні розписки, особливості у порівнянні з іншими інструментами, ключові вигоди й можливості для агровиробника, етапи роботи та вартість оформлення аграрних розписок. Також з учасниками заходу поділилися досвідом роботи з аграрними розписками представники компаній-кредиторів, зокрема, Ольга Шевчук, Андрій Поперечний та В’ячеслав Іванов.

Тематика семінару викликала жваву дискусію між учасниками та експертами, що є свідченням попиту на залучення ресурсів для розвитку аграрного бізнесу.

Учасники виявили зацікавленість у проведенні й надалі подібних заходів.

Повернутись Створено: 14 грудня 2018 року, 11:23 Переглядів: 446

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація