Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • ВИБОРИ-2020. Списки кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради

    Вінницька обласна територіальна виборча комісія прийняла низку постанов щодо реєстрації кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради по багатомандатному виборчому округу, включених до виборчого списку кандидатів у депутати від: ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» Вінницької регіональної організ ....

  • 336 студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

    Під час чергового 45 сесійного засідання 44 депутати обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 навчального року». Згідно із прийнятим рішенням компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 ....

  • Членам сімей загиблих військовослужбовців надаватимуть матеріальну допомогу

    Сьогодні, 24 вересня, депутати обласної Ради розглянули зміни до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 392 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових час ....

Аграрії Вінниччини переймали досвід в Сполучених Штатах Америки Роздрукувати

Депутат обласної Ради, директор агрофірми «Ольгопіль» Павло Каленич на запрошення компанії «Джон Дір Україна» разом з іншими керівниками сільськогосподарських підприємств з Вінницької, а також Черкаської та Житомирської областей відвідали штаб квартиру провідної компанії світу з виробництва сільськогосподарської техніки Deere & Company.

У рамках візиту українські аграрії мали можливість поспілкуватися з менеджерами, які працюють в головному центрі управління, ознайомилися з роботою провідних господарств США, зокрема David Hula, Dan Luepkes, Cinnamon Ridge Farm, а також відвідали музей, де представлений перший плуг John Deere та 400 одиниць техніки загальною вартістю 4,3 мільйонів доларів.

- Бізнес, навчання і просто подорожі в найбільші мегаполіси США, такі як Нью-Йорк, Вашингтон, Чикаго надають можливість партнерам з України подивитися на все своїми очима, почерпнути свіжі інноваційні ідеї бізнесу для подальшої реалізації в рідній країні, розширити своє сприйняття як в бізнесі так і культурному плані, так як життя за океаном значно відрізняється від життя в Україні і ближніх європейських країнах, – резюмували організатори подорожі до США.

Зі свого боку, директор агрофірми «Ольгопіль» Павло Каленич зазначив, що лише той, хто постійно вчиться, може досягти розвитку, побувати успішний бізнес розвитку і створити робочі місця для людей, які живуть у сільській місцевості.

- Навчання, нові технології, передовий досвід – все це дає можливість проаналізувати і визначити сильні та слабкі сторони власного господарства, – каже Павло Каленич. – За роки свого господарювання я чимало ідей взяв на озброєння саме із-за кордону. Світ не стоїть на місці і ми повинні постійно вчитися, лише тоді вдасться сформувати прогресивне господарства.

Візит виявився корисним та пізнавальним для усіх учасників. Кожен керівник сільськогосподарського підприємства повернувся з новими враженнями, знаннями та аграрними секретами, які можна сміливо впроваджувати у своє господарство, щоб воно приносило ще більше користі.

Повернутись Створено: 29 серпня 2019 року, 16:06 Переглядів: 972

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація