26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Аграрії Вінниччини переймали досвід в Сполучених Штатах Америки Роздрукувати

Депутат обласної Ради, директор агрофірми «Ольгопіль» Павло Каленич на запрошення компанії «Джон Дір Україна» разом з іншими керівниками сільськогосподарських підприємств з Вінницької, а також Черкаської та Житомирської областей відвідали штаб квартиру провідної компанії світу з виробництва сільськогосподарської техніки Deere & Company.

У рамках візиту українські аграрії мали можливість поспілкуватися з менеджерами, які працюють в головному центрі управління, ознайомилися з роботою провідних господарств США, зокрема David Hula, Dan Luepkes, Cinnamon Ridge Farm, а також відвідали музей, де представлений перший плуг John Deere та 400 одиниць техніки загальною вартістю 4,3 мільйонів доларів.

- Бізнес, навчання і просто подорожі в найбільші мегаполіси США, такі як Нью-Йорк, Вашингтон, Чикаго надають можливість партнерам з України подивитися на все своїми очима, почерпнути свіжі інноваційні ідеї бізнесу для подальшої реалізації в рідній країні, розширити своє сприйняття як в бізнесі так і культурному плані, так як життя за океаном значно відрізняється від життя в Україні і ближніх європейських країнах, – резюмували організатори подорожі до США.

Зі свого боку, директор агрофірми «Ольгопіль» Павло Каленич зазначив, що лише той, хто постійно вчиться, може досягти розвитку, побувати успішний бізнес розвитку і створити робочі місця для людей, які живуть у сільській місцевості.

- Навчання, нові технології, передовий досвід – все це дає можливість проаналізувати і визначити сильні та слабкі сторони власного господарства, – каже Павло Каленич. – За роки свого господарювання я чимало ідей взяв на озброєння саме із-за кордону. Світ не стоїть на місці і ми повинні постійно вчитися, лише тоді вдасться сформувати прогресивне господарства.

Візит виявився корисним та пізнавальним для усіх учасників. Кожен керівник сільськогосподарського підприємства повернувся з новими враженнями, знаннями та аграрними секретами, які можна сміливо впроваджувати у своє господарство, щоб воно приносило ще більше користі.

Повернутись Створено: 29 серпня 2019 року, 16:06 Переглядів: 452

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація