Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Аграрії Вінниччини переймали досвід в Сполучених Штатах Америки Роздрукувати

Депутат обласної Ради, директор агрофірми «Ольгопіль» Павло Каленич на запрошення компанії «Джон Дір Україна» разом з іншими керівниками сільськогосподарських підприємств з Вінницької, а також Черкаської та Житомирської областей відвідали штаб квартиру провідної компанії світу з виробництва сільськогосподарської техніки Deere & Company.

У рамках візиту українські аграрії мали можливість поспілкуватися з менеджерами, які працюють в головному центрі управління, ознайомилися з роботою провідних господарств США, зокрема David Hula, Dan Luepkes, Cinnamon Ridge Farm, а також відвідали музей, де представлений перший плуг John Deere та 400 одиниць техніки загальною вартістю 4,3 мільйонів доларів.

- Бізнес, навчання і просто подорожі в найбільші мегаполіси США, такі як Нью-Йорк, Вашингтон, Чикаго надають можливість партнерам з України подивитися на все своїми очима, почерпнути свіжі інноваційні ідеї бізнесу для подальшої реалізації в рідній країні, розширити своє сприйняття як в бізнесі так і культурному плані, так як життя за океаном значно відрізняється від життя в Україні і ближніх європейських країнах, – резюмували організатори подорожі до США.

Зі свого боку, директор агрофірми «Ольгопіль» Павло Каленич зазначив, що лише той, хто постійно вчиться, може досягти розвитку, побувати успішний бізнес розвитку і створити робочі місця для людей, які живуть у сільській місцевості.

- Навчання, нові технології, передовий досвід – все це дає можливість проаналізувати і визначити сильні та слабкі сторони власного господарства, – каже Павло Каленич. – За роки свого господарювання я чимало ідей взяв на озброєння саме із-за кордону. Світ не стоїть на місці і ми повинні постійно вчитися, лише тоді вдасться сформувати прогресивне господарства.

Візит виявився корисним та пізнавальним для усіх учасників. Кожен керівник сільськогосподарського підприємства повернувся з новими враженнями, знаннями та аграрними секретами, які можна сміливо впроваджувати у своє господарство, щоб воно приносило ще більше користі.

Повернутись Створено: 29 серпня 2019 року, 16:06 Переглядів: 617

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація