Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Аграрії зі всієї області взяли участь у другому «Ярмарку кредитів» Роздрукувати

Агенцією спільно з Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації було проведено круглий стіл «Кращі аграрні практики Вінниччини». Захід, в якому взяли участь  керівники області, представники Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації та Агенції регіонального розвитку Вінницької області, зібрав близько 100 учасників, серед яких працівники банківських установ, сільськогосподарських підприємств та  агропромислових компаній.

В рамках заходу відбувся «Ярмарок кредитів», який проходив у форматі «світового кафе». Такий формат створив зручне середовище для зацікавлених сторін -  банківські установи мали змогу представити свої продукти з кредитування сільськогосподарських підприємств в умовах рівного конкурентного середовища, а підприємці отримали інформацію про наявні ресурси відразу в одному місці, витрачаючи мінімум часу та зусиль.

Вперше було створено платформу для комунікації між представниками банківських установ, які мають власні кредитні продукти для підприємств агропромислового спрямування, та зацікавленими сторонами.

Після завершення «ярмарку» відбувся круглий стіл на тему: «Кращі аграрні  практики Вінниччини», в ході якого розглядались стратегічні напрями розвитку сільського господарства Вінниччини на період до 2020 року. У  круглому столі взяв участь керівник Агенції Валерій Нікітюк.

Повернутись Створено: 6 березня 2017 року, 15:44 Переглядів: 694

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація