23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Аграрії зі всієї області взяли участь у другому «Ярмарку кредитів» Роздрукувати

Агенцією спільно з Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації було проведено круглий стіл «Кращі аграрні практики Вінниччини». Захід, в якому взяли участь  керівники області, представники Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації та Агенції регіонального розвитку Вінницької області, зібрав близько 100 учасників, серед яких працівники банківських установ, сільськогосподарських підприємств та  агропромислових компаній.

В рамках заходу відбувся «Ярмарок кредитів», який проходив у форматі «світового кафе». Такий формат створив зручне середовище для зацікавлених сторін -  банківські установи мали змогу представити свої продукти з кредитування сільськогосподарських підприємств в умовах рівного конкурентного середовища, а підприємці отримали інформацію про наявні ресурси відразу в одному місці, витрачаючи мінімум часу та зусиль.

Вперше було створено платформу для комунікації між представниками банківських установ, які мають власні кредитні продукти для підприємств агропромислового спрямування, та зацікавленими сторонами.

Після завершення «ярмарку» відбувся круглий стіл на тему: «Кращі аграрні  практики Вінниччини», в ході якого розглядались стратегічні напрями розвитку сільського господарства Вінниччини на період до 2020 року. У  круглому столі взяв участь керівник Агенції Валерій Нікітюк.

Повернутись Створено: 6 березня 2017 року, 15:44 Переглядів: 556

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація