Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Аграріїв Вінниччини відзначили подяками та почесними грамотами Роздрукувати

Сьогодні, 17 листопада, у приміщенні обласного музично-драматичного театру ім. М. Садовського відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня працівників сільського господарства. Привітали  аграріїв Вінниччини з професійним святом та відзначили почесними нагородами кращих із них голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, заступник Вінницького міського голови Владислав Скальський. 

Під час урочистостей перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко прозвітував про попередні підсумки роботи галузі у нинішньому році. Він зазначив, що за 10 місяців поточного року приріст виробництва сільськогосподарської продукції є найбільшим у державі і становить 13 %. Зростає питома вага області в загальнодержавному виробництві складає 8, 5%. За всю історію нашої області в цьому році отримано рекордний урожай зернових – 5,5 млн тонн.

– Вінниччина – одна із тих областей, яка змогла успішно трансформуватися до такого рівня, від соціалістичної системи до нинішнього дня. Той коровай, який сьогодні символізує найкращий урожай сільськогосподарської продукції області, якраз є символічною оцінкою правильно прийнятих рішень, толерантності й всього того величезного труда, який кожний із вас, і у вашій особі, всі трудівники села внесли у наш спільний успіх, - підкреслив, вітаючи присутніх від імені депутатського корпусу голова обласної Ради Анатолій Олійник. – Сьогодні є на чим працювати, щоб динаміка була ще кращою, і щоб наша область змогла завойовувати нові лідерські позиції сільськогосподарського виробництва у світі.

Анатолій Дмитрович висловив слова вдячності аграріям за їхній щоденний труд, за недоспані ночі, за внесок у розбудову Вінниччини.

– Ми всі разом, кожний на своєму місці, здатні нашу рідну землю, нашу державу зробити найкращою, найкомфортнішою, і в, першу чергу, для жителів села. Зичу всім міцного здоров’я, достатку в родинах, гарних перспектив і Божого благословення, – побажав трударям Анатолій Олійник.

Голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій  у вітальному слові подякував господарникам регіону за працю, натхнення та прагнення творити нову Україну.

– Ми перебуваємо в стадії неоголошеної війни, і це проходить через наше серце, нашу душу. Та принципово важливим є те, що в такий нелегкий для України час ми демонструємо зростання, демонструємо поступ вперед. І найголовніше – показуємо, що ми сильні. Це має надзвичайно важливе значення. Тому що сильна Україна – це сильна армія і, не в меншій мірі, сильна економіка. Це те підґрунтя, на якому буде розвиватися Україна в майбутньому, – наголосив очільник ОДА.

До учасників святкового зібрання від імені керівництва з найкращими побажаннями звернувся також директор Департаменту продовольства Міністерства аграрної політики та продовольства України Микола Мороз.

Після привітань  керівники області нагородили кращих аграріїв Вінниччини подяками Кабінету Міністрів України, Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради, грошовими винагородами, а також вручили почесні відзнаки очільникам районів, визнаних цьогоріч кращими за результатами комплексної рейтингової оцінки. 

Завершилися урочистості святковим концертом, який підготував творчий колектив Вінницького національного аграрного університету.

Повернутись Створено: 17 листопада 2016 року, 16:17 Переглядів: 1058

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація