Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Аграріїв запрошують дізнатись про доступні фінансові ресурси для бізнесу Роздрукувати

Агенція регіонального розвитку Вінницької області запрошує представників аграрного бізнесу Вінницької області на інформаційний захід «Доступні фінансові ресурси для представників аграрного бізнесу Вінницької області».

Захід здійснюється в партнерстві з Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації, Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН та проекту USAID «Трансформація фінансового сектору».

Захід має дві частини. У першій частині з 10.00 до 11.00 відбудеться «Ярмарок кредитів», де банківські установи матимуть змогу представити свої продукти з кредитування сільськогосподарських підприємств.

У другій частині учасники розділяються на дві групи:

Зал 1. Перша група матиме можливість відвідати тренінг "Лізинг: особливості та переваги для клієнта" (кількість місць обмежена). Під час тренінгу розглянуть такі питання: 

Особливості лізингу.

Відмінність лізингу від кредиту.

Переваги для лізингоодержувачів.

Облік лізингу (інструкції для бухгалтера).

Огляд типових об’єктів лізингу.

Зал 2. Друга група візьме участь у інформаційній сесії, де буде розглянуто можливості державної підтримки (пільгове кредитування для малого та середнього бізнесу на придбання вітчизняної техніки, фінансова аграрна розписка та багато іншого).

Захід відбудеться 14 лютого 2018 року за адресою: м. Вінниця, вул. Юності, 16, Інститут кормів та сільського господарства Поділля НААН.

Участь у заході безкоштовна.

Деталі за тел.: 0432 57-57-24, 50-85-80 або e-mail: ardvin.org@gmail.com

Повернутись Створено: 5 лютого 2018 року, 17:47 Переглядів: 408

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація