Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • ВИБОРИ-2020. Списки кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради

    Вінницька обласна територіальна виборча комісія прийняла низку постанов щодо реєстрації кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради по багатомандатному виборчому округу, включених до виборчого списку кандидатів у депутати від: ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» Вінницької регіональної організ ....

  • 336 студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

    Під час чергового 45 сесійного засідання 44 депутати обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 навчального року». Згідно із прийнятим рішенням компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 ....

  • Членам сімей загиблих військовослужбовців надаватимуть матеріальну допомогу

    Сьогодні, 24 вересня, депутати обласної Ради розглянули зміни до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 392 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових час ....

Аграріїв запрошують дізнатись про доступні фінансові ресурси для бізнесу Роздрукувати

Агенція регіонального розвитку Вінницької області запрошує представників аграрного бізнесу Вінницької області на інформаційний захід «Доступні фінансові ресурси для представників аграрного бізнесу Вінницької області».

Захід здійснюється в партнерстві з Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації, Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН та проекту USAID «Трансформація фінансового сектору».

Захід має дві частини. У першій частині з 10.00 до 11.00 відбудеться «Ярмарок кредитів», де банківські установи матимуть змогу представити свої продукти з кредитування сільськогосподарських підприємств.

У другій частині учасники розділяються на дві групи:

Зал 1. Перша група матиме можливість відвідати тренінг "Лізинг: особливості та переваги для клієнта" (кількість місць обмежена). Під час тренінгу розглянуть такі питання: 

Особливості лізингу.

Відмінність лізингу від кредиту.

Переваги для лізингоодержувачів.

Облік лізингу (інструкції для бухгалтера).

Огляд типових об’єктів лізингу.

Зал 2. Друга група візьме участь у інформаційній сесії, де буде розглянуто можливості державної підтримки (пільгове кредитування для малого та середнього бізнесу на придбання вітчизняної техніки, фінансова аграрна розписка та багато іншого).

Захід відбудеться 14 лютого 2018 року за адресою: м. Вінниця, вул. Юності, 16, Інститут кормів та сільського господарства Поділля НААН.

Участь у заході безкоштовна.

Деталі за тел.: 0432 57-57-24, 50-85-80 або e-mail: ardvin.org@gmail.com

Повернутись Створено: 5 лютого 2018 року, 17:45 Переглядів: 505

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація