Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Аграріям Вінниччини презентували програму отримання швидких безвідсоткових кредитів на посівну Роздрукувати

Сьогодні, 14 квітня, Вінницькою обласною Радою було організовано інформаційну зустріч представників Державного ощадного банку «Ощадбанк» з учасниками аграрного ринку Вінниччини. Участь в заході взяли заступники голови обласної Ради Дмитро Чаленко та Анатолій Ткач й представники виконавчих апаратів органів місцевого самоврядування територіальних громад Вінницької області. Для залучення якнайбільшого числа учасників, зустріч відбулась в двох форматах – онлайн на платформі «Zoom» та офлайн в хабі «Місто змістів» у Вінниці. 

Заступник голови обласної Ради Дмитро Чаленко, відкриваючи захід, зауважив, що забезпечення продовольчої безпеки дуже важливе для подальшого повноцінного життя країни. Тому аграрним підприємствам надається можливість отримати фінансування і вчасно забезпечити проведення всіх циклів посівної кампанії.

- Усі наші зусилля зараз сфокусовані не тільки на досягненні перемоги  у війні з  російським агресором, але і на забезпеченні посівної кампанії, яка закладає підвалини стабільного майбутнього як для нашого народу, так і для населення багатьох країн світу, - сказав Дмитро Чаленко. 

За словами директора департаменту мікро-, малого та середнього бізнесу АТ «Ощадбанк» Наталі Буткової, кредитні програми, які нині пропонує банк, – безпрецедентні і ніколи раніше не працювали в Україні. 

- Ощадбанк – установа критичної інфраструктури, яка буде працювати незалежно від того, чи є агресія, чи немає. Наша принципова позиція – підтримати економіку та посівну. Наше зобов’язання – профінансувати усіх бажаючих, - підкреслила представниця банку.

Заступник директора департаменту ММСБ АТ «Ощадбанк» Юлія Жуланова розповіла про основні умови кредитування та вимоги до позичальників. Учасники зустрічі поставили свої запитання та отримали консультації щодо умов отримання кредитів.

Повернутись Створено: 14 квітня 2022 року, 18:11

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація