23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Акцентуємо увагу Роздрукувати

У засіданні сесії оголошено перерву до 17 години

У пленарному засіданні 12 чергової сесії обласної Ради 6 скликання, яка розпочалася 17 липня о 10 годині оголошено перерву до 17:00. Дане рішення оголосив голова обласної Ради Сергій Татусяк у зв’язку з тим, що у сесійній залі присутні близько 50 депутатів, відтак це унеможливлює розгляд питань порядку денного.

Раніше, представники фракцій ВО «Батькіщина», «Фронт змін» та «Єдність Вінниччини» покинули робочі місця у залі на знак протесту. Дані депутати вимагали розглянути питання «Звернення до Президента України про накладання вето на закон «Про засади державної мовної політики» у терміновому порядку.
Депутати проголосували за включення даного питання до порядку денного, відтак воно мало розглядатися останнім. Не згодні з таким рішенням представники трьох вищезазначених фракцій покинули сесійну залу.
Після консультацій фракція «Партії регіонів» попросила головуючого оголосити перерву у пленарному засіданні з тим, аби вирішити ситуацію з присутністю у залі більшості депутатів і продовжити розгляд винесених на сесію питань.
– У нас в порядку денному багато соціальних питань: і програма боротьби з бідністю, і розподіл коштів бюджету, які надійшли додатково, і господарські питання… І буде прикро, якщо через політичні амбіції окремих колег вони не будуть прийняті, – пояснила позицію фракції її голова Тетяна Антонець.
Оголошуючи перерву Сергій Татусяк зауважив, що о 17:00 депутати продовжать розгляд питань по порядку, розглянувши в тому числі і звернення до Президента України, подане фракцією ВО «Батькіщина».

Зауважимо, що на момент оголошення перерви депутати встигли заслухати звіт виконувача обов’язків прокурора Вінницької області Миколи Качура про діяльність органів прокуратури за перше півріччя 2012 року, а також затвердили «Програму зайнятості населення Вінницької області на 2012-2014 роки».

Повернутись Створено: 17 липня 2012 року, 00:00 Переглядів: 937

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація