Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Акція «Бачити барвистий світ» стартує на Вінниччині Роздрукувати

23 грудня в приміщенні облдержадміністрації пройшла зустріч представників обласної влади, медичної громади та активістів Української Діабетичної Федерації, які планують здійснити на Вінниччині низку заходів в рамках акції «Бачити барвистий світ».

На зустрічі були присутні заступник голови ОДА Любов Спірідонова, заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, директор департаменту охорони здоров’я і курортів облдержадміністрації Лідія Діденко, голова громадської ради при ОДА Пилип Прудиус та представник Української Діабетичної Федерації Валентина Очеретенко.

Сторони домовились найближчим часом підписати трьохсторонню угоду між Українською Діабетичною Федерацією, Вінницькою ОДА, Вінницьким обласним клінічним ендокринологічним центром щодо передачі автомобіля для неінвазивного скринінгу ретинопатії в рамках виконання державної та обласної програми “Цукровий діабет”.

Це дасть можливість людям, хворим на цукровий діабет, отримувати якісну найсучаснішу діагностику і уникнути ускладнень, до яких часто приводить ця хвороба.

Заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова та перший заступник голови обласної ради Ігор Кревський подякували за активну співпрацю активістам Української Діабетичної Федерації та головному лікарю обласного ендокринологічного диспансеру Пилипу Прудиусу, які виступили ініціаторами акції «Бачити барвистий світ».

Повернутись Створено: 24 грудня 2013 року, 10:31 Переглядів: 845

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація