Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Акція Лариси Білозір об’єднала серця дітей столиці й Вінниччини Роздрукувати

За ініціативи Лариси Білозір та київської «Ліко-школи», де навчається семирічна донька депутата, тут до свята Святого Миколая було проведено благодійний ярмарок «Подаруй дітям казку». Під час акції родини вихованців «Ліко-школи» збирали кошти на допомогу та подарунки дітям з особливими потребами, орфанними рідкісними генетичними захворюваннями та онкохворим дітям з Тростянецького, Бершадського, Теплицького та Гайсинського районів.

Перед тим ці діти написали листи Святому Миколаю, в яких замовили йому  бажані подарунки, власноруч виготовили ялинкові прикраси для ярмарку. Усі листи та прикраси передали до столичної школи.

Ярмарок відбувся 9 грудня.  Він був особливо казковим, адже тут продавалися найкращі - бо зроблені самими дітьми - прикраси на ялинку та інші вироби. Відтак, вторгували 65 тисяч гривень.

На ці кошти організатори акції придбали  планшети, смартфони, іграшки – подарунки для кожної особливої дитини з чотирьох районів Вінниччини. Лариса Білозір особисто привезла їх дітям разом з головою батьківського комітету «Ліко-школи» Оленою Дуденко та куратором акції Дариною Макаренко. Благодійники завітали в Баланівську школу, де побували на відкритті корекційно-розвиткової кімнати для  особливих дітей (з синдромом Дауна та аутизмом),  яким тут пропонується інклюзивне навчання, вручили обладнання для кімнати та подарунки 11 дітям. 

Також гості завітали в Ободівську школу-інтернат. Передали подарунки першокласникам від їхніх київських ровесників. Не залишились без подарунків інші вихованці закладу, яких там сьогодні 111. Кожен отримав вже традиційний пакуночок з солодощами від «народного Миколая» - Миколи Кучера.  

Ободівські та новоободівські школярі  раділи солодощам та новорічній виставі від вінницького театру «Арлекін», вихованці дитсадків цих сіл – тішилися подарунками. Привезли також благодійники солодощі летківським малятам та школярам.

Подарунки, замовлені в листах до Миколая (планшети, смартфони, іграшки) в ході акції отримали 45 важкохворих дітей, якими опікується Фонд допомоги онкохворим дітям. Батькам дітей, котрі потребують лікування,  була також надана матеріальна допомога на лікування.

- Благодійність – хороша справа, - переконана Лариса Білозір. - Велика подяка усім благодійникам та учасникам акції. Нехай нам усім будуть притаманні доброта і чуйність Святого Миколая! Творіть дива та добро для інших і воно повернеться вам сторицею.  Саме так ми творимо порядок і загальне благополуччя, спокій і радість для всіх нас. 

 

Повернутись Створено: 21 грудня 2016 року, 14:51 Переглядів: 1486

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація