Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Акція Лариси Білозір об’єднала серця дітей столиці й Вінниччини Роздрукувати

За ініціативи Лариси Білозір та київської «Ліко-школи», де навчається семирічна донька депутата, тут до свята Святого Миколая було проведено благодійний ярмарок «Подаруй дітям казку». Під час акції родини вихованців «Ліко-школи» збирали кошти на допомогу та подарунки дітям з особливими потребами, орфанними рідкісними генетичними захворюваннями та онкохворим дітям з Тростянецького, Бершадського, Теплицького та Гайсинського районів.

Перед тим ці діти написали листи Святому Миколаю, в яких замовили йому  бажані подарунки, власноруч виготовили ялинкові прикраси для ярмарку. Усі листи та прикраси передали до столичної школи.

Ярмарок відбувся 9 грудня.  Він був особливо казковим, адже тут продавалися найкращі - бо зроблені самими дітьми - прикраси на ялинку та інші вироби. Відтак, вторгували 65 тисяч гривень.

На ці кошти організатори акції придбали  планшети, смартфони, іграшки – подарунки для кожної особливої дитини з чотирьох районів Вінниччини. Лариса Білозір особисто привезла їх дітям разом з головою батьківського комітету «Ліко-школи» Оленою Дуденко та куратором акції Дариною Макаренко. Благодійники завітали в Баланівську школу, де побували на відкритті корекційно-розвиткової кімнати для  особливих дітей (з синдромом Дауна та аутизмом),  яким тут пропонується інклюзивне навчання, вручили обладнання для кімнати та подарунки 11 дітям. 

Також гості завітали в Ободівську школу-інтернат. Передали подарунки першокласникам від їхніх київських ровесників. Не залишились без подарунків інші вихованці закладу, яких там сьогодні 111. Кожен отримав вже традиційний пакуночок з солодощами від «народного Миколая» - Миколи Кучера.  

Ободівські та новоободівські школярі  раділи солодощам та новорічній виставі від вінницького театру «Арлекін», вихованці дитсадків цих сіл – тішилися подарунками. Привезли також благодійники солодощі летківським малятам та школярам.

Подарунки, замовлені в листах до Миколая (планшети, смартфони, іграшки) в ході акції отримали 45 важкохворих дітей, якими опікується Фонд допомоги онкохворим дітям. Батькам дітей, котрі потребують лікування,  була також надана матеріальна допомога на лікування.

- Благодійність – хороша справа, - переконана Лариса Білозір. - Велика подяка усім благодійникам та учасникам акції. Нехай нам усім будуть притаманні доброта і чуйність Святого Миколая! Творіть дива та добро для інших і воно повернеться вам сторицею.  Саме так ми творимо порядок і загальне благополуччя, спокій і радість для всіх нас. 

 

Повернутись Створено: 21 грудня 2016 року, 14:51 Переглядів: 1403

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація