Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • ВИБОРИ-2020. Списки кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради

    Вінницька обласна територіальна виборча комісія прийняла низку постанов щодо реєстрації кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради по багатомандатному виборчому округу, включених до виборчого списку кандидатів у депутати від: ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» Вінницької регіональної організ ....

  • 336 студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

    Під час чергового 45 сесійного засідання 44 депутати обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 навчального року». Згідно із прийнятим рішенням компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 ....

  • Членам сімей загиблих військовослужбовців надаватимуть матеріальну допомогу

    Сьогодні, 24 вересня, депутати обласної Ради розглянули зміни до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 392 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових час ....

Акція Лариси Білозір об’єднала серця дітей столиці й Вінниччини Роздрукувати

За ініціативи Лариси Білозір та київської «Ліко-школи», де навчається семирічна донька депутата, тут до свята Святого Миколая було проведено благодійний ярмарок «Подаруй дітям казку». Під час акції родини вихованців «Ліко-школи» збирали кошти на допомогу та подарунки дітям з особливими потребами, орфанними рідкісними генетичними захворюваннями та онкохворим дітям з Тростянецького, Бершадського, Теплицького та Гайсинського районів.

Перед тим ці діти написали листи Святому Миколаю, в яких замовили йому  бажані подарунки, власноруч виготовили ялинкові прикраси для ярмарку. Усі листи та прикраси передали до столичної школи.

Ярмарок відбувся 9 грудня.  Він був особливо казковим, адже тут продавалися найкращі - бо зроблені самими дітьми - прикраси на ялинку та інші вироби. Відтак, вторгували 65 тисяч гривень.

На ці кошти організатори акції придбали  планшети, смартфони, іграшки – подарунки для кожної особливої дитини з чотирьох районів Вінниччини. Лариса Білозір особисто привезла їх дітям разом з головою батьківського комітету «Ліко-школи» Оленою Дуденко та куратором акції Дариною Макаренко. Благодійники завітали в Баланівську школу, де побували на відкритті корекційно-розвиткової кімнати для  особливих дітей (з синдромом Дауна та аутизмом),  яким тут пропонується інклюзивне навчання, вручили обладнання для кімнати та подарунки 11 дітям. 

Також гості завітали в Ободівську школу-інтернат. Передали подарунки першокласникам від їхніх київських ровесників. Не залишились без подарунків інші вихованці закладу, яких там сьогодні 111. Кожен отримав вже традиційний пакуночок з солодощами від «народного Миколая» - Миколи Кучера.  

Ободівські та новоободівські школярі  раділи солодощам та новорічній виставі від вінницького театру «Арлекін», вихованці дитсадків цих сіл – тішилися подарунками. Привезли також благодійники солодощі летківським малятам та школярам.

Подарунки, замовлені в листах до Миколая (планшети, смартфони, іграшки) в ході акції отримали 45 важкохворих дітей, якими опікується Фонд допомоги онкохворим дітям. Батькам дітей, котрі потребують лікування,  була також надана матеріальна допомога на лікування.

- Благодійність – хороша справа, - переконана Лариса Білозір. - Велика подяка усім благодійникам та учасникам акції. Нехай нам усім будуть притаманні доброта і чуйність Святого Миколая! Творіть дива та добро для інших і воно повернеться вам сторицею.  Саме так ми творимо порядок і загальне благополуччя, спокій і радість для всіх нас. 

 

Повернутись Створено: 21 грудня 2016 року, 14:51 Переглядів: 1582

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація