Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Актуальне питання Роздрукувати

Тривають заходи щодо удосконалення роботи аеропорту «Вінниця»

Задля удосконалення діяльності обласного комунального підприємства «Аеропорт «Вінниця» обласна та міська влада спільно вивчають можливості відкриття рейсів «Вінниця - Тель-Авів» та «Вінниця – Краків». Про це йшлося 14 липня на черговій робочій нараді у голови облдержадміністрації Миколи Джиги за участю голови обласної Ради Сергія Татусяка та Вінницького міського голови Володимира Гройсмана.

Як повідомив директор аеропорту «Вінниця» Ярослав Мазурець, із представниками ізраїльської сторони щодо рейсу «Вінниця – Тель-Авів» є попередні домовленості. Наразі партнери залагоджують останні робочі моменти у себе на батьківщині й через 2-3 тижні обіцяли надати вінничанам остаточну відповідь щодо запровадження рейсу.
Щодо рейсу «Вінниця – Краків», то Вінницька міська Рада та обласна Рада за 2 тижні мають здійснити розрахунки даного бізнес-проекту і таким чином визначити його ефективність для місцевого аеропорту.
Микола Джига назвав польський напрямок перспективним для Вінниччини, відтак висловив готовність зустрітися з польськими представниками для переговорів.

Довідка: за 6 місяців 2011 року аеропорт «Вінниця» здійснив 82 рейси, перевізши 1200 пасажирів.

 

Повернутись Створено: 15 липня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1155

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація