Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • ВИБОРИ-2020. Списки кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради

    Вінницька обласна територіальна виборча комісія прийняла низку постанов щодо реєстрації кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради по багатомандатному виборчому округу, включених до виборчого списку кандидатів у депутати від: ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» Вінницької регіональної організ ....

  • 336 студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

    Під час чергового 45 сесійного засідання 44 депутати обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 навчального року». Згідно із прийнятим рішенням компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 ....

  • Членам сімей загиблих військовослужбовців надаватимуть матеріальну допомогу

    Сьогодні, 24 вересня, депутати обласної Ради розглянули зміни до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 392 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових час ....

Актуальні питання формування ОТГ обговорили з представниками центральної влади Роздрукувати

Сьогодні, 22 листопада, у Вінниці відбулося розширене засідання міжвідомчої регіональної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів області під головуванням голови облдержадміністрації Владислава Скальського. Участь у засіданні взяли заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, депутати обласної Ради, голови постійних комісій обласної Ради, керівники секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування.

Першим розглянули питання стану реформування органів місцевого самоврядування та впровадження реформи децентралізації. Про подальші кроки влади розповів радник Прем’єр-міністра України Іван Лукеря.

– Наступного року відбудуться вибори до місцевих рад. Ключове завдання – не законсервувати ситуацію, не сконцентрувати неефективний стан – неспроможні громади, необ’єднані, коли більша частина району не покрита об’єднаними громадами. Необхідно вийти на впорядкування, на ефективну систему, на забезпечення оптимальної системи адміністративно-територіального устрою на базовому районному рівні, щоб вибори відбулися максимально ефективно у найкоротший термін. Перспективні плани, які відповідають методиці формування і покривають 100% області, мають бути подані до 10 грудня.

– Повсюдність самоврядування створить умови для наступних кроків підвищення ефективності і це дозволить нам далі розвиватися, – прокоментував Владислав Скальський. – Відкритим залишається питання формування спроможних громад та мережі доступних послуг для об’єднаних територіальних громад.

Про формування спроможних громад та мережі доступних послуг вінничан поінформував генеральний директор Директорату з питань розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади та адміністративно-територіального устрою Міністерства розвитку громад та територій України Сергій Шаршов.

– Якщо оцінювати на якому етапі наразі ми знаходимося, то ми нині в активній фазі реалізації Закону про добровільне об’єднання територіальних громад, – зазначив Сергій Шаршов. – На сьогодні в Україні функціонує більше тисячі громад, які утворилися виключно на добровільній основі.

Про розробку перспективного плану формування територій громад Вінницької області ознайомив радник голови облдержадміністрації Олег Левченко. Він зазначив, що у будь-якому випадку громади об’єднуватимуться в адміністративному порядку. Тому зараз дуже важливо знайти порозуміння між територіями та разом планувати майбутнє в новому статусі.

Повернутись Створено: 22 листопада 2019 року, 12:34 Переглядів: 751

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація