Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Актуальні питання обговорені на семінарських заняттях Роздрукувати

В області завершив свою роботу короткостроковий семінар для голів районних державних адміністрацій, голів районних рад, міських, сільських та селищних голів.

Окрім керівників області, перед учасниками семінару виступили: заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, голова постійної комісії обласної Ради з соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Ігор Вернигор, представники департаментів та управлінь ОДА, а також правоохоронних органів та військових структур.

В ході семінарських занять були озвучені проблеми, що склалися внаслідок останніх суспільно-політичних подій в Україні та області, і запропоновані шляхи їх вирішення.

Також були обговорені питання: «Про фінансово-економічний розвиток регіону: стан та проблеми»; «Реалізація земельної реформи та створення прозорого ринку землі в населених пунктах області»; «Забезпечення законності і правопорядку в населених пунктах області»; «Про проблеми мобілізації людських та транспортних ресурсів»; «Реалізація антикорупційної політики в Україні. Механізми протидії корупції».

Повернутись Створено: 3 квітня 2014 року, 16:21 Переглядів: 1085

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація