23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Актуальні питання обговорені на семінарських заняттях Роздрукувати

В області завершив свою роботу короткостроковий семінар для голів районних державних адміністрацій, голів районних рад, міських, сільських та селищних голів.

Окрім керівників області, перед учасниками семінару виступили: заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, голова постійної комісії обласної Ради з соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Ігор Вернигор, представники департаментів та управлінь ОДА, а також правоохоронних органів та військових структур.

В ході семінарських занять були озвучені проблеми, що склалися внаслідок останніх суспільно-політичних подій в Україні та області, і запропоновані шляхи їх вирішення.

Також були обговорені питання: «Про фінансово-економічний розвиток регіону: стан та проблеми»; «Реалізація земельної реформи та створення прозорого ринку землі в населених пунктах області»; «Забезпечення законності і правопорядку в населених пунктах області»; «Про проблеми мобілізації людських та транспортних ресурсів»; «Реалізація антикорупційної політики в Україні. Механізми протидії корупції».

Повернутись Створено: 3 квітня 2014 року, 16:21 Переглядів: 879

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація