23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Актуальний коментар Роздрукувати

Ігор Калєтнік: «Єврорегіон «Дністер» дозволить модернізувати пункти пропуску»

Голова Державної митної служби України Ігор Калєтнік подякував керівництву Вінницької області за високий рівень взаємодії, завдяки якому зберігається спокій на українсько-молдовському кордоні. Про це керівник Служби сказав під час Міжнародних кінологічних змагань, які відбулися 5 липня у Ямполі.

Він наголосив, що кордон з Молдовою є дуже інтенсивним, відтак спільне завдання митниці і керівництва області – зробити проходження кордону швидким і непомітним.
– З боку митниці – це розвиток інфраструктури пунктів пропуску, спрощення процедур контролю. А з боку місцевої влади – розвиток дорожньої інфраструктури, створення економічного інтересу для прикордонного руху, – сказав Ігор Калєтнік.
Голова Держмитслужби вважає, що створення єврорегіону «Дністер» – це наступний важливий крок у двосторонній співпраці. Зокрема, митні органи великі сподівання покладають на представлення єврорегіону у Євросоюзі.
– Презентація єврорегіону «Дністер» у Брюсселі дасть нам змогу модернізувати пункти пропуску, дасть змогу розвивати прикордонну інфраструктуру, дасть змогу області максимально використовувати свою позитивну динаміку, – зазначив І.Калєтнік.
Він додав, що створення єврорегіону «Дністер» – це серйозний крок, зроблений Вінницькою облдержадміністрацією і обласною Радою у напрямку співробітництва з Молдовою. «Його високо оцінило керівництво держави», – підкреслив голова Держмитслужби.


Повернутись Створено: 6 липня 2012 року, 00:00 Переглядів: 881

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація