Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • ВИБОРИ-2020. Списки кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради

    Вінницька обласна територіальна виборча комісія прийняла низку постанов щодо реєстрації кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради по багатомандатному виборчому округу, включених до виборчого списку кандидатів у депутати від: ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» Вінницької регіональної організ ....

  • 336 студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

    Під час чергового 45 сесійного засідання 44 депутати обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 навчального року». Згідно із прийнятим рішенням компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 ....

  • Членам сімей загиблих військовослужбовців надаватимуть матеріальну допомогу

    Сьогодні, 24 вересня, депутати обласної Ради розглянули зміни до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 392 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових час ....

Актуальний коментар Роздрукувати

Ігор Калєтнік: «Єврорегіон «Дністер» дозволить модернізувати пункти пропуску»

Голова Державної митної служби України Ігор Калєтнік подякував керівництву Вінницької області за високий рівень взаємодії, завдяки якому зберігається спокій на українсько-молдовському кордоні. Про це керівник Служби сказав під час Міжнародних кінологічних змагань, які відбулися 5 липня у Ямполі.

Він наголосив, що кордон з Молдовою є дуже інтенсивним, відтак спільне завдання митниці і керівництва області – зробити проходження кордону швидким і непомітним.
– З боку митниці – це розвиток інфраструктури пунктів пропуску, спрощення процедур контролю. А з боку місцевої влади – розвиток дорожньої інфраструктури, створення економічного інтересу для прикордонного руху, – сказав Ігор Калєтнік.
Голова Держмитслужби вважає, що створення єврорегіону «Дністер» – це наступний важливий крок у двосторонній співпраці. Зокрема, митні органи великі сподівання покладають на представлення єврорегіону у Євросоюзі.
– Презентація єврорегіону «Дністер» у Брюсселі дасть нам змогу модернізувати пункти пропуску, дасть змогу розвивати прикордонну інфраструктуру, дасть змогу області максимально використовувати свою позитивну динаміку, – зазначив І.Калєтнік.
Він додав, що створення єврорегіону «Дністер» – це серйозний крок, зроблений Вінницькою облдержадміністрацією і обласною Радою у напрямку співробітництва з Молдовою. «Його високо оцінило керівництво держави», – підкреслив голова Держмитслужби.


Повернутись Створено: 6 липня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1044

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація