Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Актуальний коментар Роздрукувати

Ігор Калєтнік: «Єврорегіон «Дністер» дозволить модернізувати пункти пропуску»

Голова Державної митної служби України Ігор Калєтнік подякував керівництву Вінницької області за високий рівень взаємодії, завдяки якому зберігається спокій на українсько-молдовському кордоні. Про це керівник Служби сказав під час Міжнародних кінологічних змагань, які відбулися 5 липня у Ямполі.

Він наголосив, що кордон з Молдовою є дуже інтенсивним, відтак спільне завдання митниці і керівництва області – зробити проходження кордону швидким і непомітним.
– З боку митниці – це розвиток інфраструктури пунктів пропуску, спрощення процедур контролю. А з боку місцевої влади – розвиток дорожньої інфраструктури, створення економічного інтересу для прикордонного руху, – сказав Ігор Калєтнік.
Голова Держмитслужби вважає, що створення єврорегіону «Дністер» – це наступний важливий крок у двосторонній співпраці. Зокрема, митні органи великі сподівання покладають на представлення єврорегіону у Євросоюзі.
– Презентація єврорегіону «Дністер» у Брюсселі дасть нам змогу модернізувати пункти пропуску, дасть змогу розвивати прикордонну інфраструктуру, дасть змогу області максимально використовувати свою позитивну динаміку, – зазначив І.Калєтнік.
Він додав, що створення єврорегіону «Дністер» – це серйозний крок, зроблений Вінницькою облдержадміністрацією і обласною Радою у напрямку співробітництва з Молдовою. «Його високо оцінило керівництво держави», – підкреслив голова Держмитслужби.


Повернутись Створено: 6 липня 2012 року, 00:00 Переглядів: 953

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація