Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Актуальний коментар Роздрукувати

Ігор Калєтнік: «Єврорегіон «Дністер» дозволить модернізувати пункти пропуску»

Голова Державної митної служби України Ігор Калєтнік подякував керівництву Вінницької області за високий рівень взаємодії, завдяки якому зберігається спокій на українсько-молдовському кордоні. Про це керівник Служби сказав під час Міжнародних кінологічних змагань, які відбулися 5 липня у Ямполі.

Він наголосив, що кордон з Молдовою є дуже інтенсивним, відтак спільне завдання митниці і керівництва області – зробити проходження кордону швидким і непомітним.
– З боку митниці – це розвиток інфраструктури пунктів пропуску, спрощення процедур контролю. А з боку місцевої влади – розвиток дорожньої інфраструктури, створення економічного інтересу для прикордонного руху, – сказав Ігор Калєтнік.
Голова Держмитслужби вважає, що створення єврорегіону «Дністер» – це наступний важливий крок у двосторонній співпраці. Зокрема, митні органи великі сподівання покладають на представлення єврорегіону у Євросоюзі.
– Презентація єврорегіону «Дністер» у Брюсселі дасть нам змогу модернізувати пункти пропуску, дасть змогу розвивати прикордонну інфраструктуру, дасть змогу області максимально використовувати свою позитивну динаміку, – зазначив І.Калєтнік.
Він додав, що створення єврорегіону «Дністер» – це серйозний крок, зроблений Вінницькою облдержадміністрацією і обласною Радою у напрямку співробітництва з Молдовою. «Його високо оцінило керівництво держави», – підкреслив голова Держмитслужби.


Повернутись Створено: 6 липня 2012 року, 00:00 Переглядів: 857

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація