Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Актуальний коментар Роздрукувати

Ігор Калєтнік: «Єврорегіон «Дністер» дозволить модернізувати пункти пропуску»

Голова Державної митної служби України Ігор Калєтнік подякував керівництву Вінницької області за високий рівень взаємодії, завдяки якому зберігається спокій на українсько-молдовському кордоні. Про це керівник Служби сказав під час Міжнародних кінологічних змагань, які відбулися 5 липня у Ямполі.

Він наголосив, що кордон з Молдовою є дуже інтенсивним, відтак спільне завдання митниці і керівництва області – зробити проходження кордону швидким і непомітним.
– З боку митниці – це розвиток інфраструктури пунктів пропуску, спрощення процедур контролю. А з боку місцевої влади – розвиток дорожньої інфраструктури, створення економічного інтересу для прикордонного руху, – сказав Ігор Калєтнік.
Голова Держмитслужби вважає, що створення єврорегіону «Дністер» – це наступний важливий крок у двосторонній співпраці. Зокрема, митні органи великі сподівання покладають на представлення єврорегіону у Євросоюзі.
– Презентація єврорегіону «Дністер» у Брюсселі дасть нам змогу модернізувати пункти пропуску, дасть змогу розвивати прикордонну інфраструктуру, дасть змогу області максимально використовувати свою позитивну динаміку, – зазначив І.Калєтнік.
Він додав, що створення єврорегіону «Дністер» – це серйозний крок, зроблений Вінницькою облдержадміністрацією і обласною Радою у напрямку співробітництва з Молдовою. «Його високо оцінило керівництво держави», – підкреслив голова Держмитслужби.


Повернутись Створено: 6 липня 2012 року, 00:00 Переглядів: 903

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація