23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Актуальність лікування вірусних гепатитів В і С обговорювалось на засіданні постійної комісії Роздрукувати

Наприкінці лютого 2014 року відбулося чергове засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, курортів та здорового способу життя. У роботі комісії взяли участь: заступник голови обласної Ради Н.Солейко, голова Громадської ради при Вінницькій обласній Раді Р.Харковенко, представники Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації, обласні фахівці, спеціалісти та науковці з питань охорони здоров’я.

Також члени постійної комісії обласної Ради розглянули низку питань, які були внесені до порядку денного засідання.

- Про Обласну програму профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів В і С у Вінницькій області на 2014-2016 роки.

 - Про затвердження розпоряджень голови облдержадміністрації.

- Про колективне звернення лікарів Вінницького обласного спеціалізованого територіально-медичного об’єднання “Фтизіатрія”.

 - Про обрання заступника, секретаря постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, курортів та здорового способу життя 6 скликання.

В першу чергу депутати розглянули та проаналізували Обласну програму профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів В і С у Вінницькій області на 2014-2016 роки, яку планується внести на розгляд чергового пленарного засідання сесії обласної Ради.

– Ця програма давно очікується хворими Вінницької області, які з нетерпінням її чекають, через день телефонують нам, запитують коли ж вона буде прийнята. Ми хочемо запровадити в області чітку логістику та систему діагностики вірусних гепатитів, тобто, щоб кожний пацієнт знав, яким шляхом і де він може провести діагностику та генотипування розраховуючи на ті видатки і лікування, які будуть здійснюватись згідно обласної програми, - зауважив заступник начальника відділу лікувально-профілактичної допомоги та санаторно-курортного лікування дорослого населення Департаменту охорони здоров’я та курортів ОДА В. Федик.

За попередніми розрахунками фахівців, на виконання заходів програми необхідно всього 42282,55 тис.грн., з них - коштів обласного бюджету 40623,37 тис. грн., місцевих бюджетів 1629,18 тис. грн.

Вперше в області планується створити облік хворих, з метою встановлення строків і обсягів лікування цього захворювання.

В обговоренні зазначених питань взяли участь фахівці, спеціалісти та представники громадської організації, які зазначили, що несприятлива епідемічна ситуація з вірусними гепатитами в Україні та області, високий рівень захворюваності, значна інвалідизація хворих, недостатня матеріально-технічна база й обмежені можливості в проведенні лабораторних та інструментальних досліджень, висока вартість препаратів інтерферону для лікування хворих гепатитами вимагає негайних заходів у вирішенні вищезазначеної проблеми. 

Повернутись Створено: 3 березня 2014 року, 15:07 Переглядів: 791

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація