Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Актуальність лікування вірусних гепатитів В і С обговорювалось на засіданні постійної комісії Роздрукувати

Наприкінці лютого 2014 року відбулося чергове засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, курортів та здорового способу життя. У роботі комісії взяли участь: заступник голови обласної Ради Н.Солейко, голова Громадської ради при Вінницькій обласній Раді Р.Харковенко, представники Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації, обласні фахівці, спеціалісти та науковці з питань охорони здоров’я.

Також члени постійної комісії обласної Ради розглянули низку питань, які були внесені до порядку денного засідання.

- Про Обласну програму профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів В і С у Вінницькій області на 2014-2016 роки.

 - Про затвердження розпоряджень голови облдержадміністрації.

- Про колективне звернення лікарів Вінницького обласного спеціалізованого територіально-медичного об’єднання “Фтизіатрія”.

 - Про обрання заступника, секретаря постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, курортів та здорового способу життя 6 скликання.

В першу чергу депутати розглянули та проаналізували Обласну програму профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів В і С у Вінницькій області на 2014-2016 роки, яку планується внести на розгляд чергового пленарного засідання сесії обласної Ради.

– Ця програма давно очікується хворими Вінницької області, які з нетерпінням її чекають, через день телефонують нам, запитують коли ж вона буде прийнята. Ми хочемо запровадити в області чітку логістику та систему діагностики вірусних гепатитів, тобто, щоб кожний пацієнт знав, яким шляхом і де він може провести діагностику та генотипування розраховуючи на ті видатки і лікування, які будуть здійснюватись згідно обласної програми, - зауважив заступник начальника відділу лікувально-профілактичної допомоги та санаторно-курортного лікування дорослого населення Департаменту охорони здоров’я та курортів ОДА В. Федик.

За попередніми розрахунками фахівців, на виконання заходів програми необхідно всього 42282,55 тис.грн., з них - коштів обласного бюджету 40623,37 тис. грн., місцевих бюджетів 1629,18 тис. грн.

Вперше в області планується створити облік хворих, з метою встановлення строків і обсягів лікування цього захворювання.

В обговоренні зазначених питань взяли участь фахівці, спеціалісти та представники громадської організації, які зазначили, що несприятлива епідемічна ситуація з вірусними гепатитами в Україні та області, високий рівень захворюваності, значна інвалідизація хворих, недостатня матеріально-технічна база й обмежені можливості в проведенні лабораторних та інструментальних досліджень, висока вартість препаратів інтерферону для лікування хворих гепатитами вимагає негайних заходів у вирішенні вищезазначеної проблеми. 

Повернутись Створено: 3 березня 2014 року, 15:07 Переглядів: 812

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація