Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Актуально Роздрукувати

Обласна Рада вперше проведе виїзну сесію

28 січня відбудеться чергова сесія обласної Ради. Незвичайність цього засідання полягає в тому, що воно відбудеться не у стінах адміністративного приміщення Ради у Вінниці, а у Хмільнику.

Рішення про проведення сесії «на виїзді» було прийнято у зв’язку з тим, що 25-27 січня та 31 січня-2 лютого у Хмільнику в два етапи відбуватимуться навчання депутатів облради 6 скликання, голів районних рад, сільських, селищних, міських голів.
Відтак, у проміжку між заїздами самоврядців було вирішено провести сесію обласної Ради, на яку одним з основних питань буде винесена Концепція реформи місцевого самоврядування.
Що ж до навчання, то протягом курсу самоврядці області прослухають теоретичні лекції та візьмуть участь у практичних заняттях.
Заняття вестимуть голова обласної Ради Сергій Татусяк («Сучасний стан та перспективи розвитку місцевого самоврядування в Україні та області»), голова облдержадміністрації Микола Джига, заступники голови облдержадміністрації Володимир Барецький, Іван Мовчан, Роман Аксельрод, Любов Спірідонова, прокурор Вінницької області Олександр Шморгун, начальники управлінь, політологи, експерти.
Попередньо планується, що лекцію про Програму співробітництва Європейського Союзу «Східне партнерство» прочитають польські експерти, спеціально запрошені з цією метою на Вінниччину. Також на курси запрошено представників Адміністрації Президента України.
– Такі навчання для новообраних депутатів та голів – це вже багаторічна традиція обласної Ради. З кожним новим скликанням назрівають нові проблеми, нові реалії самоврядування, нові законодавчі норми діяльності, які мусить знати кожен посадовець. У цьому скликанні близько 50% новообраних голів місцевих рад, – їм ці навчання дуже потрібні, – зауважив голова облради Сергій Татусяк і додав: – Але найголовніша користь від цих курсів для самоврядців – спираючись на знання, здобуті на лекціях та практичних заняттях, – покращити надання мешканцям територіальних громад якісних та доступних послуг.

Повернутись Створено: 12 січня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1100

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація