Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Сергій Татусяк: «Прийнята стратегія розвитку громади – не догма» Роздрукувати

Під час співбесід з керівниками районів щодо підсумків їхньої діяльності у І кварталі 2013 року голова обласної Ради щоразу порушує питання напрацювання стратегій розвитку територіальних громад до 2020 року. 

Про це Сергій Татусяк говорив і в Літині 1 квітня під час зустрічі з головою райдержадміністрації Володимиром Хімічуком, головою районної ради Володимиром Громом за участі голови облдержадміністрації Івана Мовчана. 
Голова облради нагадав, що робота над стратегією регіону розпочата півтора року тому і вийшла на фінішну пряму. Наразі 70% територіальних громад затвердили свої проекти. Втім, на думку голови, ця цифра не свідчить про ефективність роботи.
– Багато стратегічних планів не мають під собою реального практичного підґрунтя – вони були просто переписані звідкись. Тому я прошу переглянути свої стратегії (у кого вони прийняті), проаналізувати і внести зміни, які б відповідали реаліям. Прийнята стратегія – не догма, – зауважив Сергій Татусяк. 
Він додав, що у багатьох сільських громадах до формування стратегій не були залучені жителі та інтелігенція.
– Школа, педагогічні працівники – це мозковий центр в громаді. Ігнорувати думку освітян при напрацюванні такого важливого документа як стратегія – неприпустимо, – підкреслив голова облради. 
Про те, чи врахували дану пропозицію місцеві ради, С.Татусяк запитуватиме у липні поточного року, коли буде черговий етап співбесід з очільниками громад. 
Сергій Татусяк наголосив, що за другий квартал голови звітуватимуть вже перед громадянами. Кожна територіальна громада сформує ініціативну групу, яка буде присутня на даних заходах. А за підсумками року перед керівниками-аутсайдерами ставитиметься питання доцільності перебування його на посаді.

Повернутись Створено: 3 квітня 2013 року, 12:23 Переглядів: 900

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація