Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Сергій Татусяк: «Прийнята стратегія розвитку громади – не догма» Роздрукувати

Під час співбесід з керівниками районів щодо підсумків їхньої діяльності у І кварталі 2013 року голова обласної Ради щоразу порушує питання напрацювання стратегій розвитку територіальних громад до 2020 року. 

Про це Сергій Татусяк говорив і в Літині 1 квітня під час зустрічі з головою райдержадміністрації Володимиром Хімічуком, головою районної ради Володимиром Громом за участі голови облдержадміністрації Івана Мовчана. 
Голова облради нагадав, що робота над стратегією регіону розпочата півтора року тому і вийшла на фінішну пряму. Наразі 70% територіальних громад затвердили свої проекти. Втім, на думку голови, ця цифра не свідчить про ефективність роботи.
– Багато стратегічних планів не мають під собою реального практичного підґрунтя – вони були просто переписані звідкись. Тому я прошу переглянути свої стратегії (у кого вони прийняті), проаналізувати і внести зміни, які б відповідали реаліям. Прийнята стратегія – не догма, – зауважив Сергій Татусяк. 
Він додав, що у багатьох сільських громадах до формування стратегій не були залучені жителі та інтелігенція.
– Школа, педагогічні працівники – це мозковий центр в громаді. Ігнорувати думку освітян при напрацюванні такого важливого документа як стратегія – неприпустимо, – підкреслив голова облради. 
Про те, чи врахували дану пропозицію місцеві ради, С.Татусяк запитуватиме у липні поточного року, коли буде черговий етап співбесід з очільниками громад. 
Сергій Татусяк наголосив, що за другий квартал голови звітуватимуть вже перед громадянами. Кожна територіальна громада сформує ініціативну групу, яка буде присутня на даних заходах. А за підсумками року перед керівниками-аутсайдерами ставитиметься питання доцільності перебування його на посаді.

Повернутись Створено: 3 квітня 2013 року, 12:23 Переглядів: 1140

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація