Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Татусяк: «Прийнята стратегія розвитку громади – не догма» Роздрукувати

Під час співбесід з керівниками районів щодо підсумків їхньої діяльності у І кварталі 2013 року голова обласної Ради щоразу порушує питання напрацювання стратегій розвитку територіальних громад до 2020 року. 

Про це Сергій Татусяк говорив і в Літині 1 квітня під час зустрічі з головою райдержадміністрації Володимиром Хімічуком, головою районної ради Володимиром Громом за участі голови облдержадміністрації Івана Мовчана. 
Голова облради нагадав, що робота над стратегією регіону розпочата півтора року тому і вийшла на фінішну пряму. Наразі 70% територіальних громад затвердили свої проекти. Втім, на думку голови, ця цифра не свідчить про ефективність роботи.
– Багато стратегічних планів не мають під собою реального практичного підґрунтя – вони були просто переписані звідкись. Тому я прошу переглянути свої стратегії (у кого вони прийняті), проаналізувати і внести зміни, які б відповідали реаліям. Прийнята стратегія – не догма, – зауважив Сергій Татусяк. 
Він додав, що у багатьох сільських громадах до формування стратегій не були залучені жителі та інтелігенція.
– Школа, педагогічні працівники – це мозковий центр в громаді. Ігнорувати думку освітян при напрацюванні такого важливого документа як стратегія – неприпустимо, – підкреслив голова облради. 
Про те, чи врахували дану пропозицію місцеві ради, С.Татусяк запитуватиме у липні поточного року, коли буде черговий етап співбесід з очільниками громад. 
Сергій Татусяк наголосив, що за другий квартал голови звітуватимуть вже перед громадянами. Кожна територіальна громада сформує ініціативну групу, яка буде присутня на даних заходах. А за підсумками року перед керівниками-аутсайдерами ставитиметься питання доцільності перебування його на посаді.

Повернутись Створено: 3 квітня 2013 року, 12:23 Переглядів: 869

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація