13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Актуально Роздрукувати

Пріоритет-2011 – реформа моделі управління регіональним розвитком

Віднести до переліку реформаторських пріоритетів на 2011 рік Реформу моделі управління регіональним розвитком запропонував Президент Віктор Янукович на засіданні Ради регіонів 24 січня.

Зібрання представників місцевих органів влади під головуванням Президента, участь у якому взяв голова обласної Ради Сергій Татусяк, відбулося під девізом: «Системна модернізація України, спрямована на забезпечення її конкурентоздатності».
Віктор Янукович наголосив на негайності проведення реформ в Україні, в тому числі реформи державної влади і органів місцевого самоврядування.
– Я переконався, що сьогодні для втілення таких реформ у життя є політична воля, якої не було в Україні 20 років, – зазначив Сергій Татусяк. – Президент чітко наголосив, що в усіх реформах йому важлива думка громадськості та регіональних влад. Зокрема, щодо реформи місцевого самоврядування Президент звернувся до нас, представників органів самоврядування: я чекаю від вас пропозицій, я готовий зустрічатися з кожним регіоном за круглим столом...
Засобом посилення економічних реформ та максимального наближення їхніх результатів до кожної людини Глава держави назвав ефективну регіональну політику:
– Як ми з вами і раніше переконливо казали: сильні регіони – це сильна Україна. Тому я пропоную до переліку реформаторських пріоритетів на 2011 рік віднести Реформу моделі управління регіональним розвитком», – зазначив Віктор Янукович.
Що ж до стратегії у зовнішній політиці України, яку бачить Президент, то це – європейська інтеграція. І в її контексті – вирівнювання регіонального розвитку, що є безумовною вимогою європейської моделі розвитку держави.
Лідер країни особливо виділив питання міжнародного співробітництва України, а точніше – співпраці українських регіонів з регіонами європейських та азійських держав.
– Один з найважливіших напрямків у зовнішній політиці – це формування міжрегіональної співпраці на основі відповідних угод. Це дозволить розвивати міжрегіональні ринки, біржі, територіальні корпорації, – підкреслив В.Янукович.
Сергій Татусяк зауважив, що його позиція співзвучна з президентською, адже налагодженням міжнародних зв’язків Вінниччини та європейських країн він з колегами по товариству «Україна-Польща-Німеччина» займалися протягом 8 років.
– Ми це робили на громадському та особистому ентузіазмі. Нині – це вже пряма вказівка Президента органам влади на місцях: активізувати пошуки іноземних партнерів для українських регіонів, встановлювати економічні контакти з ними, – пояснив голова облради.
Також під час засідання Віктор Янукович детально зупинився на конкретних і дуже болючих проблемах у сфері регіональної політики: тарифи на комунальні послуги і цінова продовольча політика.

 

Повернутись Створено: 25 січня 2011 року, 00:00 Переглядів: 809

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація