22 червня о 12.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань економіки,  фінансів та бюджету

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Всі новини

Вячеслав Соколовий на фестивалі «Янівські вихідні»: «Добре працювати та змістовно відпочивати – так і повинна жити успішна громада»

Триденний культурно-спортивний фестиваль «Янівські вихідні» проходить у селі Іванів (колишнє містечко Янів) Хмільницького району. Він приурочений до четвертої річниці утворення Іванівської сільської громади, а, взагалі, фестиваль уже став традиційним – проводиться втретє.

20 червня на Іванівське свято завітав голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він поспілкувався з жителями громади, учасниками мистецьких і спортивних заходів і з гостями, які приїхали на «Янівські вихідні» з сусідніх сіл, районів, із Вінниці та з Києва.
....

Детальніше 20 червня 2021 року, 21:42 Переглядів: 30
20 червня - День медичного працівника України

Шановні працівники медицини! Дорогі друзі!

Професія лікаря — це, певно, набагато більше, ніж просто професія. Це дійсно покликання, дар Божий. Ще Гіппократ сказав: «Любов до медицини йде пліч-о-пліч із любов’ю до людини». Ваше свято – з тих, що стосується не тільки медиків, а кожного з нас, адже здоров’я й життя - нерозривні.

Велика шана вам за світлий розум, умілі та надійні руки, що дарують радість одужання, за вашу відданість обраній професії.

Другий рік поспіль наші лікарі, фельдшери, лаборанти, медсестри, санітари знаходят ....

Детальніше 19 червня 2021 року, 18:16 Переглядів: 70
19 червня – День фермера

Щиро вітаю всю фермерську спільноту з професійним святом!

Щоразу, перебуваючи із робочими поїздками в районах, переконуюся: ніхто, крім нас самих, на нашій землі добро робити не буде. І саме завдяки фермерам ми будуємо успішний аграрний бізнес у нашій державі й на Вінниччині, зокрема.

Оброблені та доглянуті землі. Вирощений врожай. Сучасні ферми, де щоразу працюють над покращенням якості продукції. Конкурентна зарплата для працівників. Прибуткове виробництво. І що надзвичайно важливо – соціальна відповідальність, допомога громадам в утриманні садочків та шкіл, в ....

Детальніше 18 червня 2021 року, 16:43 Переглядів: 86
На Вінниччині обговорили стан дотримання прав дитини в регіоні

17-18 червня на Вінниччині перебувала Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з питань дотримання прав дитини та сім`ї Аксана Філіпішина.

Спільно із Представником Уповноваженого в центральних областях Валерієм Ольховим була проведена зустріч із представниками громадських організацій та державних структур, які опікуються питаннями дотримання прав дитини. Також у зустрічі взяли участь представники апарату та депутати Вінницької обласної Ради.

Вінницька обласна Рада сприяла проведенню цього заходу, а також надала майданчик для обговорення стану до ....

Детальніше 18 червня 2021 року, 16:32 Переглядів: 110
Вячеслав Соколовий у Каташині: Наші фермери показують супервисокий результат

Із роботою заводу «Villa Milk» із виробництва молочної продукції під однойменною торговою маркою ознайомився голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий у рамках робочої поїздки.

Завод «Villa Milk» запустила в експлуатацію агрофірма «Ольгопіль», яку очолює Павло Каленич.

- «Villa Milk» в перекладі означає «садиба молока». Філософія нашого проєкту, який ми задумали ще у 2017 році і почали реалізовувати у 2019 році, полягає у виробництві найякісніших натуральних молочних продуктів. Це власні кормові угід ....

Детальніше 18 червня 2021 року, 16:22 Переглядів: 96
Вячеслав Соколовий на відкритті поліцейської станції в Ладижині: «Де б люди не жили, вони мають почувати себе захищеними»

18 червня в Ладижині відкриттям поліцейської станції розпочалася реалізація проєкту «Поліцейський офіцер громади». Участь в урочистому заході взяли голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, начальник ГУНП у Вінницькій області Іван Іщенко, міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев, депутати обласної Ради Тетяна Побережна та Ігор Хміль і представники духовенства.

Вітаючи жителів Ладижинської міської громади з такою важливою подією, Вячеслав Соколовий зазначив, що тісна взаємодія поліції та територіальних громад допоможе забезпечити якісне та спокійне життя л ....

Детальніше 18 червня 2021 року, 15:48 Переглядів: 90
Під час робочої поїздки голова обласної Ради побував у Гайсинській районній лікарні

У Гайсинській центральній районній лікарні триває реконструкція приміщень першого поверху – тут розміститься відділення невідкладної екстреної медичної допомоги. Голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий в рамках робочої поїздки до Гайсинського району ознайомився із роботою лікарні, а також поспілкувався з лікарями щодо термінів завершення ремонтних робіт і встановлення передбаченого медичного обладнання.

Загальна вартість проєкту реконструкції – 13 млн грн, з них співфінансування із місцевого бюджету – 1,5 млн грн. За кошти державного бюдже ....

Детальніше 18 червня 2021 року, 12:35 Переглядів: 154
Гайсинська громада ухвалила Стратегію розвитку 2030

На сесії Гайсинської міської ради 18 червня ухвалили Стратегію розвитку громади до 2030 року. Участь у сесії взяв голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий, депутати обласної Ради Ігор Хміль та Тетяна Побережна.

Для розробки Стратегії розвитку Гайсинської громади створили робочу групу, до якої увійшли 28 провідних фахівців регіону. Також у громаді відбувся збір проєктних ідей – до робочої групи надійшло 6634 анкети від жителів усіх 42 населених пунктів громади. Свої пропозиції також подали приватні підприємці – 88 проєктних ідей по усіх оперативних ц ....

Детальніше 18 червня 2021 року, 11:25 Переглядів: 87
Вячеслав Соколовий: В особі обласної влади вінницька «Нива» має не тільки вболівальників, а й однодумців

18 червня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий зустрівся із керівництвом футбольного клубу «Нива - В». Разом із директором і президентом клубу Артуром Загорульком та головним тренером Володимиром Циткіним обговорили нинішній стан справ у команді, плани розвитку, а також окреслили можливості підтримки обласної влади.

Артур Загорулько відзначив, що команда піднялася у турнірній таблиці.

- Дали результат. Маємо великі плани. Зокрема, є потреба у власному полі, хочемо створити свою базу, аби команда мала достойні умови і для підготовки до матчів, і загалом ....

Детальніше 18 червня 2021 року, 10:46 Переглядів: 162
Практичний семінар зі стратегічного планування та інвестиційної діяльності відбувся для громад Вінницького району

17 червня представниці управління по зв’язках з органами місцевого самоврядування, міжнародного та міжрегіонального співробітництва, проєктної діяльності та сприянням інвестиціям виконавчого апарату обласної Ради Марія Якименко та Олеся Панасюк провели навчання для профільних фахівців територіальних громад Вінницького району.

Як формувати плани реалізації Стратегій розвитку громад, як розробляти інвестиційні паспорти громад та залучати інвесторів, – про це передусім йшлося на практичному семінарі.

Відкриваючи захід, голова Вінницької районної ради Ігор ....

Детальніше 17 червня 2021 року, 16:04 Переглядів: 166

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація