Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Всі новини

У Вінниці відкрили персональну виставку геніального художника Івана Марчука

Вінницький обласний художній музей сьогодні, 19 квітня, у своєму експозиційному просторі презентував персональну виставку «Голос моєї душі» Івана Марчука – геніального українського художника, ім’я якого відоме на п’яти континентах світу.

Виставку презентували з нагоди другої річниці відкриття Почесного Консульства Республіки Молдова у місті Вінниці.

На відкриття виставки завітали Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Молдова в Україні Руслан Болбочан, Почесний Консул Республіки Молдова у м. Вінниця Михайло Куницький, Генеральний кон ....

Детальніше 19 квітня 2019 року, 19:30 Переглядів: 38
Басейнова рада Південного Бугу провела перше засідання

Сьогодні, 19 квітня, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк взяв участь у першому засіданні Басейнової ради Південного Бугу. Присутні також були начальник Басейнового управління водних ресурсів р. Південний Буг Андрій Магера, депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр Володимир Крисько, голова Басейнової ради Південного Бугу Віталій Мокін, а також 32 члена басейнової ради з 49.

Із вітальним словом перед присутніми виступив Михайло Кременюк, у своєму ....

Детальніше 19 квітня 2019 року, 18:20 Переглядів: 55
Зупинку з підсвіткою та електронним табло побудували у селі на Вінниччині

Зупинка громадського транспорту повинна бути доступною, безпечною, захищати від негоди та забезпечувати пасажира необхідною інформацією, вважає депутат обласної Ради Володимир Зарічанський. Також він додає – важливо, щоб розмір павільйону відповідав кількості людей, які ним користуватимуться.
Така зупинка громадського транспорту стала доступною для користування жителям села Війтівки Бершадського району.
– Конструкцію впевнено можна назвати сучасною, адже вона має не тільки гарний і естетичний вигляд, – коментує депутат. – Для зручності та комфорту ....

Детальніше 19 квітня 2019 року, 17:16 Переглядів: 89
Для Вінниччини розробили план управління відходами

17-18 квітня відбулася стратегічна сесія з розробки комунікаційної кампанії регіонального плану управління відходами для Вінниччини. Організатори зазнаяають, для успішної розробки та реалізації Плану необхідно, аби всі зацікавлені сторони були поінформовані про зміни, що відбудуться, та підтримували їх. З цією метою 15 учасників ­- представники Агенції регіонального розвитку, Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO, громадських організацій ГО «Подільська громада», ГО «Еволюція краси», ТОВ АВР &l ....

Детальніше 19 квітня 2019 року, 12:30 Переглядів: 100
Вінницькі школярі побували на екскурсії в обласній Раді

Про труднощі на роботі, цінності в житті та про практичні кейси як стати успішним сьогодні, 18 квітня, запитували у голови обласної Ради вінницькі школярі. Разом з Анатолієм Олійником на дорослі питання недорослих відвідувачів відповідала депутат обласної Ради Людмила Станіславенко.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник розповів учням про принципи діяльності депутатів, про їхні повноваження, про те, як функціонує найвища самоврядна гілки влади області та коротко ознайомив з роботою Ради.

Школярі мали можливість ставити питання голові обласної Ради Анатолію Олійнику та ....

Детальніше 18 квітня 2019 року, 17:29 Переглядів: 114
У Ямполі працівники освіти та медицини отримали службові квартири

Вчора у місті Ямполі в новому житловому будинку, зведеному за програмою будівництва доступного житла, вручили ключі 12 новоселам.

Замовником будівництва виступила Комунальна організація «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву».

Зовнішні роботи, роботи з водопостачання, водовідведення та благоустрою прибудинкової території виконували КО «Ямпільський Райсільгоспкомунгосп» та ДП «Ямпільводоканал».

Про початок будівництва розповів голова Обласного фонду сприяння інвестиціям та будівництву Володимир Бабошин. Він зазначив, щ ....

Детальніше 18 квітня 2019 року, 16:57 Переглядів: 110
Ігор Хміль: «У Гайсині побачив зовсім інший підхід до догляду за людьми похилого віку»

Під час робочої поїздки до міста Гайсина заступник голови обласної Ради Ігор Хміль ознайомився з роботою Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гайсинського району. Наразі в центрі проживають 42 підопічних. Вони тут отримують комплекс усіх необхідних заходів – від лікування до дозвілля.

Директор Терцентру Наталія Мордюк зазначила, що однією із головних цілей роботи територіального центру – є забезпечення допомоги людям похилого віку, інвалідам у підтримці звичних обов’язків, функцій видів діяльності та стосунків з ....

Детальніше 18 квітня 2019 року, 15:57 Переглядів: 193
У Подільському зоопарку антилопа народила дитинча вагою близько 50 кілограмів

У Вінниці в комунальному закладі обласної Ради Подільському зоопарку – поповнення. Днями найбільша антилопа з усіх видів антилоп – Канна народила дівчинку.

– Це винторога антилопа Канна, одна з самих великих антилоп, які є взагалі, - розповідає директор Подільського зоопарку Євген Ткачик. – Придбали ми її чотири роки тому. Самцеві тоді було два роки, а самці – рік. Вони досягли статевого дозрівання і тепер маємо потомство.

Вагітність тривала дев’ять місяців. Дитинча народилось зі смужками на грудній клітці. У маляти гарно виражені о ....

Детальніше 18 квітня 2019 року, 15:55 Переглядів: 76
У Гайсині встановлюють інклюзивний майданчик у місцевому парку

Заступник голови обласної Ради Ігор Хміль у рамках робочого візиту у місті Гайсині оглянув хід виконання робіт зі встановлення інклюзивного майданчика в парку культури та відпочинку ім. Б.Хмельницького.

Проект «Щасливе дитинство – право усіх малюків» переміг минулого року у 15 Обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад. 130 тисяч гривень було виділено з фонду конкурсу. До співфінансування долучилися також районний і міський бюджети, організації-партнери та місцеві підприємці. Загальний бюджет проекту склав 330 тисячі гривень.

– ....

Детальніше 17 квітня 2019 року, 18:07 Переглядів: 157
У Вінниці провели презентацію-ярмарок «Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями»

Сьогодні, 17 квітня, у Вінниці відбувся захід, який проведено у двох форматах. Зокрема, тренінг «Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями» та «Ярмарок лізингових компаній».

Участь в заході взяли близько 70 представників малого та середнього бізнесу, місцевих органів влади з економічних питань, а також 10 фінансових та лізингових компаній.

Організаторами заходу виступили Асоціація «Українське об’єднання лізингодавців» спільно з Агенцією регіонального розвитку Вінницької області та у співпраці з Проектом ....

Детальніше 17 квітня 2019 року, 17:43 Переглядів: 101

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація