Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Всі новини

Вітання до Дня місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування Вінниччини!

Місцеве самоврядування відіграє у житті громадян значно більшу роль, ніж центральні чи місцеві органи виконавчої влади. Щороку органи місцевого самоврядування діють ефективніше, розв’язують більшість проблем, забезпечуючи комфортне життя наших громадян. І за цими успіхами стоять конкретні люди, які взяли на себе відповідальність.

Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадянська позиція є тим внеском у розвиток держави, якого очік ....

Детальніше 6 грудня 2019 року, 23:50 Переглядів: 54
Анатолій Олійник: «Бюджет області прийматимемо на оголених нервах»

За чотири роки на посаді голови Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник так і не звик до уваги журналістів. Хоча й до цього рік був головою облдержадміністрації.

Він завжди стриманий у своїх висловлюваннях. Можливо, ще робота в Одеському обкомі комсомолу навчила фільтрувати інформацію. Анатолій Олійник зайвого не скаже. Але натякати вміє.

Йому приписували «порохоботство», а тепер шукають «заЗЕленілу» політику.

У будівлі вінницької обласної влади він «пережив» Валерія Коровія, але ще не побив рекорд Григорія Заболотного.

Вла ....

Детальніше 6 грудня 2019 року, 23:44 Переглядів: 154
Військові командування Повітряних Сил Збройних Сил України отримали відзнаки та військові звання

28 річницю Збройних Сил України сьогодні, 6 грудня, відзначили в обласному центрі. Урочисте зібрання та святковий концерт з нагоди свята відбулося у 60 Будинку офіцерів. На вході біля головної зали Почесна варта зустрічала військовослужбовців особового складу Вінницького гарнізону та командування Повітряних Сил Збройних Сил України.

З вітальним словом виступив перший заступник Командувача Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Аркадій Вашутін. Він нагадав, 28 років тому Верховна Рада України прийняла Закон «Про Збройні Сили України», що ознамен ....

Детальніше 6 грудня 2019 року, 23:22 Переглядів: 129
Депутати підтримали порядок надання допомоги особам, постраждалим у Революції Гідності

6 грудня відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю під головуванням Олексія Бородія та за участі директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлани Василюк, голови комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» Володимира Бабошина, керуючої справами обласної Ради Тетяни Яременко, начальника управління юридичного забезпечення виконавчого апарату обласної Ради ....

Детальніше 6 грудня 2019 року, 23:13 Переглядів: 161
У День Збройних Сил України керівники області поклали квіти до пам’ятних знаків

6 грудня 1991 року Верховна Рада України ухвалила закон «Про Збройні Сили України», «Про оборону України», а 13 грудня – Концепцію оборони і будівництва Збройних Сил України, які визначили основні принципи та напрями розбудови українського війська.

Так, вже 28 років поспіль в Україні саме 6 грудня відзначається День Збройних Сил України. З цієї нагоди сьогодні на Європейській площі відбулося покладання квітів до Вічного вогню, пам’ятного знаку Небесної Сотні та загиблим Героям АТО.

Вшанувати пам’ять загиблих українських воїнів ....

Детальніше 6 грудня 2019 року, 13:52 Переглядів: 145
Комісія розглянула питання забезпечення соціально-економічного функціонування та розвитку області

Сьогодні, 5 грудня, під головуванням Андрія Вигонюка відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності.

У роботі комісії взяли участь директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський, заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Інесса Ратушняк, представники структурних підрозділів облдержадміністрації та Головного управління Національної поліції у Вінницькій області.

На порядок денний засі ....

Детальніше 5 грудня 2019 року, 16:01 Переглядів: 132
Самоврядці області відсвяткували своє професійне свято

У приміщенні Вінницької обласної Ради відбулись урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування. На свято були запрошені депутати обласної Ради, голови та заступники голів районних рад, посадові особи органів місцевого самоврядування, депутати районних та міських рад, сільські, селищні голови.

З вітальним словом перед присутніми виступили голова обласної Ради Анатолій Олійник та заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної Ради Олександр Крученюк.

– Децентралізація влади, розбудова спроможного та повноцінного місцевого самоврядування європейського з ....

Детальніше 5 грудня 2019 року, 15:29 Переглядів: 383
Керівники десяти провідних лізингових компаній зустрілися із бізнесом Вінниччини

У Вінниці відбувся ярмарок лізингу «Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями». Участь у заході взяли майже 40 представників малого та середнього бізнесу, а також 10 фінансових та лізингових компаній. Організаторами заходу виступили Агенція регіонального розвитку Вінницької області спільно з асоціацією «Українське об’єднання лізингодавців».

До учасників семінару з вітальним словом звернулась директорка Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталія Гижко, яка представила Агенцію, як комунікативний майданчик, ....

Детальніше 5 грудня 2019 року, 14:25 Переглядів: 97
Депутати екологічної комісії підтримали проєкти рішень з питань надрокористування

5 грудня під головуванням Володимира Криська відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр.

У її роботі взяли участь заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук, заступник начальника управління – начальник відділу землеустрою та охорони земель Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Ольга Козак, начальник управління оцінки впливу на довкілля, охорони земель та природних ресурсів Департаменту агропромислового ро ....

Детальніше 5 грудня 2019 року, 13:47 Переглядів: 154
Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликанняУКРАЇНА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

05.12.2019 № 240
Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликанняВідповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміщенні обласної Ради.

2. На розгляд пленарного засідання сесії внести питання, що додаються.

3. На пленарне засідання сесії обласної Ради запросити голову обласної державної адміністрації та його заступників, голів районних рад ....

Детальніше 5 грудня 2019 року, 13:25 Переглядів: 429

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація