Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Всі новини

Медиків Вінницької психоневрологічної лікарні ім. акад. О. І. Ющенка відзначили в Мюнхені

Інсультне відділення Вінницької обласної клінічної психоневрологічної лікарні ім. акад. О. І. Ющенка отримало діамантову відзнаку ESO Angels. Нагороду вінницьким медикам вручили на дев'ятій Мюнхенській конференції Європейської організації інсульту.

– Наше 22 інсультне відділення лікарні ім. О.І. Ющенка отримало найвищу – діамантову нагороду. Її вручають за надання сучасної допомоги при лікуванні інсульту, – зазначила завідувачка інсультного відділення Вінницької обласної клінічної психоневрологічної лікарні ім. акад. О.І.Ющенка Тетяна Височанська.
....

Детальніше 29 травня 2023 року, 15:14
Депутати скоротили для внутрішньо переміщених осіб перелік документів на отримання грошової допомоги з фонду

26 травня на 41 черговій сесії депутати внесли зміни до Положення про Порядок використання коштів обласного бюджету для надання грошової допомоги громадянам. Цим рішенням скорочується для внутрішньо переміщених осіб перелік документів на отримання грошової допомоги з депутатського фонду.

Для отримання грошової допомоги громадянин звертається до депутата обласної Ради із особистою заявою, в якій вказує обставини, що спонукали його до звернення за грошовою допомогою. Крім документів, що посвідчують особу, потрібно подати довідку про те, що людина – внутрішньо переміщ ....

Детальніше 29 травня 2023 року, 10:41
29 травня – Міжнародний день миротворців ООН

Щороку 29 травня відзначаємо Міжнародний день миротворців ООН.

Із 1992 року в 27 військових операціях та миротворчих місіях взяли участь близько 45 000 українських військовослужбовців, 55 з них – загинули.

У рамках співробітництва з НАТО та ООН українські військові забезпечували мир під час миротворчих місій у Косово, Лівані, Кувейті, Сьєрра-Леоне, Іраку, Ліберії та інших гарячих точках.

Віддаємо належне самопожертві та відданості військових у блакитних шоломах, які несуть службу по всьому світу.

Схиляємо голови перед героями, які віддали своє життя під ча ....

Детальніше 29 травня 2023 року, 09:30
У Вінницькій обласній клінічній лікарні ім. М. І. Пирогова відремонтували протирадіаційне укриття

26 травня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, його заступник Ігор Івасюк, депутат обласної Ради Ярослав Хребтій, начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов із заступниками оглянули відремонтоване приміщення укриття на території Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М. І. Пирогова.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий зазначив, що у жовтні 2022 року за його розпорядженням була створена робоча група, яка перевірила справність укриттів обласних комунальних підприємств.

– Працюючи на території лікарні ім. Пирогова, виявили укриття, яке не ....

Детальніше 26 травня 2023 року, 14:42
Вінницька обласна Рада передала майно для потреб військових

26 травня на черговій 41 сесії обласної Ради депутати розглянули та погодили два питання щодо передачі майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області у державну власність.

Йдеться про безоплатну передачу земельної ділянки, площею 14,6599 га, військовій частині 3008 Національної гвардії України Міністерства внутрішніх справ України, а також безоплатну передачу автомобіля УАЗ-2206, що перебуває в оперативному управлінні обласного клінічного фтизіопульмонологічного центру, для потреб підрозділу 120 бригади територіальної оборони.

&n ....

Детальніше 26 травня 2023 року, 13:39
Відбулася чергова 41 сесія Вінницької обласної Ради

26 травня Вячеслав Соколовий провів чергову 41 сесію Вінницької обласної Ради. У порядок денний було внесено 23 питання.

На сесії депутати, зокрема, надали згоду на передачу цілісного майнового комплексу Вінницького обласного бюро судово-медичної експертизи в державну власність до сфери управління Міністерства охорони здоров'я України. Рішення було ухвалено враховуючи клопотання обласної військової адміністрації та висновки постійних комісій обласної Ради.

Крім цього, депутати підтримали чергові рішення, необхідні для зміцнення обороноздатності військових підрозді ....

Детальніше 26 травня 2023 року, 12:22
Григорій Пуга – новий депутат Вінницької обласної Ради

На початку засідання 41 чергової сесії обласної Ради представник Вінницької обласної територіальної виборчої комісія повідомив про заміщення депутата Вінницької обласної Ради 8 скликання, повноваження якого достроково припинені та визнання обраним наступного за черговістю депутата.

Новим депутатом Вінницької обласної Ради став Григорій Пуга, обраний від політичної партії «Українська Стратегія Гройсмана». Він – директор ТОВ «Краєвид Поділля».

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий привітав новообраного депутата та вручив йому посвідчення ....

Детальніше 26 травня 2023 року, 11:13
Вячеслав Соколовий взяв участь у Міжнародній конференції з еногастрономічного туризму

25 червня у Вінницькому торговельно-економічному інституті розпочалася Міжнародна конференція «Еногастрономічний туризм – драйвер розвитку туристичних дестинацій» у рамках Vinnytsia Wine Days. Участь у конференції взяли перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джапарова, голова обласної Ради Вячеслав Соколовий і його заступник Дмитро Чаленко, Вінницький міський голова Сергій Моргунов із заступником Андрієм Очеретним, керівниця проєктів національного та міжнародного напрямків Державного агенства розвитку туризму Єлизавета Конопльова та голова грома ....

Детальніше 25 травня 2023 року, 15:17
Розпочалося заслуховування проєктів на отримання грантів для закладів освіти у Вінницькій області

25 травня розпочала роботу Експертна рада з питань відбору проєктів на присудження грантів для закладів вищої освіти, фахової передвищої освіти, професійної (професійно-технічної) освіти, загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти. Склад ради був затверджений розпорядженням голови обласної Ради Вячеслава Соколового.

Заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк відкрив перше засідання.

– Програма на отримання грантів для закладів освіти діє з 2006 року, – зазначив Ігор Івасюк. – За цей час щороку кількість закладів, які подавали свої заявки ....

Детальніше 25 травня 2023 року, 14:52
Відбулось засідання постійної комісії з питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності та етики

25 травня під головуванням заступника голови комісії Романа Квітка відбулось засідання постійної комісії з питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності та етики. Участь у роботі комісії взяв заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк.

Депутати погодили постанови Вінницької обласної територіальної виборчої комісії «Про заміщення депутата, повноваження якого достроково припинені та визнання обраним депутатом наступного за черговістю кандидата в депутати Вінницької обласної Ради» та «Про реєстрацію депутатів Вінницької обласної Ради на чер ....

Детальніше 25 травня 2023 року, 14:47

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація