Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Всі новини

Комунальна комісія розглянула 55 питань  

24 січня відбулось 68 засідання постійної комісії обласної Ради 7 скликання з питань регулювання комунальної власності та приватизації під головуванням Олександр Масленніков. У роботі комісії взяли участь: заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук, начальник управління юридичного забезпечення виконавчого апарату обласної Ради Алла Олійник, заступник начальника управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної Ради Олексій Бородій, представники департаментів облдержадміністрації, ....

Детальніше 24 січня 2020 року, 16:59 Переглядів: 261
Литовсько-український бізнес форум планують провести у Вінниці

24 січня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні Марюсом Януконісом. На зустрічі також були присутні Вінницький міський голова Сергій Моргунов та перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький.

З вітальним словом до пана Посла звернувся голова обласної Ради Анатолій Олійник, який у своєму виступі подякував литовській стороні за побудовану демократичну співпрацю.

– Обласна Рада в межах своїх повнов ....

Детальніше 24 січня 2020 року, 15:43 Переглядів: 155
Кабінету Міністрів України доручено здійснити заходи щодо наближення розміру прожиткового мінімуму до його реальної величини

Голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм обласної Ради Геннадій Мазур отримав відповідь Верховної Ради України щодо звернення за його ініціативою депутатів обласної Ради про підвищення величини прожиткового мінімуму та пенсій.

За дорученням Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, у Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів розглянуто рішення Вінницької обласної Ради від 17 грудня 2019 року №881 «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання».

– Головним ....

Детальніше 24 січня 2020 року, 15:26 Переглядів: 369
Обласна мистецька спільнота обговорила створення бренду «Щедрик мелодія Вінниччини»

24 січня під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Ігоря Івасюка відбувся круглий стіл, під час якого обговорили твір Миколи Леонтовича «Щедрик», як бренд та складову маркетингової стратегії Вінницької області. Участь у зібранні взяли заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко, депутатка обласної Ради Жанна Дмитренко, начальник управління культури і мистецтв облдержадміністрації Ольга Дернова, д ....

Детальніше 24 січня 2020 року, 15:04 Переглядів: 94
Хоспіс та паліативну допомогу для населення Вінниччини обговорили в розрізі обласного бюджету

23 січня заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк провів робочу групу, на якій розглянули питання паліативної та хоспісної допомоги. Відповідне розпорядження з розроблення концепції розвитку служб паліативної та хоспісної допомоги для населення Вінницької області видав голова обласної Ради Анатолій Олійник 20 січня 2020 року №6.

Створенню робочої групи передувало звернення депутата обласної Ради, голови постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності Андрія Вигонюка та пропозиція голови о ....

Детальніше 23 січня 2020 року, 18:36 Переглядів: 230
Презентували карту пріоритетів розвитку спорту на Вінниччині

23 січня відбулася презентація карти пріоритетів управління фізичної культури облдержадміністрації. Участь в презентації взяли заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова облдержадміністрації Владислав Скальський та заступниця голови облдержадміністрації Наталя Заболотна. Також були запрошені представники спортивної еліти Вінниччини, спортивних шкіл, громадські організації фізкультурно-спортивного спрямування. Вони активно долучались до розмови, висловлювали свої бачення та пропозиції, озвучували проблемні питання.

Начальник управління фізичної культури облде ....

Детальніше 23 січня 2020 року, 17:22 Переглядів: 265
Звіт про роботу депутата обласної Ради Сергія Кривешка за 2019 рік

Початок року – це найкращий час для підбиття підсумків та результатів за минулий рік.

Звітує представник виборчого округу №7 (с. Вінницькі Хутори, с. Писарівка, с. Щітки, с. Сокиринці, с. Хижинці, с. Іванівка, с. Цвіжин, с. Комарово), депутат Вінницької обласної Ради, член постійної комісії з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності обласної Ради – Сергій Кривешко.

«Моя діяльність, як депутата обласної Ради, спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців у межах депутатських повнов ....

Детальніше 23 січня 2020 року, 16:10 Переглядів: 213
Прем’єри вистав у муздрамтеатрі анонсуватимуть на інтерактивній афіші

На фасаді Вінницького музично-драматичного театру імені Садовського встановили інтерактивну афішу. Відтепер табло показуватиме анонси театральних та концертних подій Вінниці.

Директор театру Володимир Лозовський розповів, що інтерактивна афіша зробить анонси майбутніх прем’єр сучасними та яскравішими. Два табло біля центрального входу та на боковій стіні театру презентують відео культурних подій міста. Також Володимир Лозовський зазначив, що придбали афіші за спонсорські кошти.

Наразі театр готує власні афіші вистав. Інтерактивне табло презентує анонси концерті ....

Детальніше 23 січня 2020 року, 15:14 Переглядів: 69
Депутати обласної Ради голосуватимуть за новий Порядок здійснення компенсаційних виплат пільгових перевезень

Відповідно до рішення робочої групи щодо перевірки компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на міжміських внутрішньообласних маршрутах загального користування, сьогодні, 23 січня, відбулось чергове засідання. Головував заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк за участі заступника голови облдержадміністрації Олександра Піщика та голови простійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм обласної ради Геннадія Мазура.

Після опрацювання нового Порядку використання коштів обласного бюджету для здійснення компенсаційних виплат ....

Детальніше 23 січня 2020 року, 14:34 Переглядів: 233
Звіт про роботу Людмили Станіславенко за 2019 рік

Депутатка Вінницької обласної Ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Станіславенко Людмила Анатоліївна звітує про свою діяльність як політичної та громадської діячки впродовж 2019 року.

РОБОТА (КОМУНІКАЦІЯ) З ВИБОРЦЯМИ

Активна та плідна комунікація депутата/ки з його виборцями є однією із найважливіших у роботі політичного діячки.

Отже, впродовж 2019 року здійснено ряд таких заходів:

– За звітний період у громадській приймальні було проведено 50 прийомів громадян, ....

Детальніше 23 січня 2020 року, 12:46 Переглядів: 233

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація