19 лютого о 14.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку; 20 лютого о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Звіт голови Вінницької обласної Ради Анатолія Олійника за 2018 рік

    Завершився третій рік діяльності Вінницької обласної Ради сьомого скликання. Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачає щорічний звіт голови обласної Ради про свою діяльність, у тому числі про здійснення державної регуляторної політики в обласній Раді. Пропонуємо вашій увазі звіт голови Вінницької обласної Ради А ....

  • Оголошено 16 Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад

    Відповідно до розпорядження голови обласної Ради від 01 лютого 2019 року № 13 «Про шістнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад» та рішення Конкурсної ради від 1 лютого 2019 року оголошено шістнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад. Вимоги до проектів розвитку територіальних гром ....

  • Гайсинщина та румунська комуна Мовілені шукатимуть імена загиблих українських воїнів

    Гайсинська районна рада та мерія міста Мовілені (Румунія) уклали меморандум про співпрацю. Підписання документа відбулося під час офіційного візиту до Румунії делегації з Вінниччини, яка прибула на запрошення Президента Ясської повітової Ради Марічела Попа для участі у міжнародному науково-практичному семінарі «Досвід функціонування систем ....

Всі новини

Доступна влада. У приміщенні обласної Ради встановлено ліфт для маломобільних груп населення

На початку цього року завершилися роботи зі встановлення ліфта у приміщенні обласної Ради. Сьогодні, 18 лютого, відбулося офіційне відкриття підйомника в адміністративній будівлі.

На відкриття запросили представників Центру реабілітації «Гармонія» Людмилу Нецкіну та Олену Чорнобривенко. Ідея ліфта у приміщенні обласної Ради та облдержадміністрації була ініційована кілька років тому за наполегливості засновниці «Гармонії» Раїси Панасюк, вінницької активістки та урядової уповноваженої з прав людей з інвалідністю, яка не впоралася зі страшною хворобо ....

Детальніше 18 лютого 2019 року, 17:42 Переглядів: 77
Про розвиток громад спілкувалися на засіданні «Клубу голів ОТГ»

У Вінницькому Центрі розвитку місцевого самоврядування за сприяння Програми «U-LEAD з Європою» відбулось засідання «Клубу голів ОТГ».

Клуб створений та на базі Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування та функціонує з лютого 2017 року. На зібраннях Клубу розглядаються проблемні питання, що виникають у громаді, учасники діляться успішними практиками розвитку і реформування об’єднаних територіальних громад також на базі Клубу семінари, тренінги із залученням експертів, керівників місцевих органів влади та самоврядування.
....

Детальніше 18 лютого 2019 року, 15:35 Переглядів: 124
Повне зібрання спадщини Миколи Леонтовича подарували голові обласної Ради

Сьогодні, 18 лютого, мистецтвознавець, дослідник життя і творчості видатного українського композитора Миколи Леонтовича Анатолій Завальнюк презентував голові обласної Ради Анатолію Олійнику свою книгу – «Микола Леонтович. Повне зібрання хорової та педагогічної спадщини».

Анатолій Завальнюк протягом багатьох років досліджує життєвий та творчий шлях видатного подолянина. Анатолій Федорович є автором експозиції та організатором створення меморіального музею біля могили композитора в селі Марківці Теплицького району Вінницької області.

– Це видання ....

Детальніше 18 лютого 2019 року, 14:08 Переглядів: 123
До «Дерева Свободи» сьогодні вінничани принесли квіти

Сьогодні, 18 лютого, в обласному центрі відбулася акція з нагоди вшанування пам’яті трагічних подій на Майдані п’ять років тому під час Революції Гідності. Нагадаймо, три дні, з 18 по 20 лютого 2014 року, тривали криваві розстріли майданівців у столиці. 107 воїнів Небесної сотні тоді втратила Україна.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступники голови обласної Ради Ігор Хміль та Михайло Кременюк, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, депутати обласної Ради, військовослужбовці, учасники Майдану, громадськ ....

Детальніше 18 лютого 2019 року, 13:18 Переглядів: 111
Анатолій Олійник про 16 Обласний конкурс розвитку територіальних громад

Відремонтувати садочок чи школу, розробити туристичний маршрут або ж застосувати енергоощадні технології – все це та багато іншого можливо завдяки Обласному конкурсу розвитку територіальних громад. Цьогоріч він пройде з деякими змінами. Зокрема, в плані термінів подачі документів та обсягів фінансування. У бюджеті регіону на нього передбачили 20 мільйонів гривень. Як залучити додаткові ресурси на розвиток території, які пріоритетні напрями цьогорічних змагань у матеріалі телеканалу «ВІТА».


....

Детальніше 18 лютого 2019 року, 10:47 Переглядів: 186
Анатолій Олійник про спогади майже сорокарічної давнини (ВІДЕО)

30 років тому офіційно останній Радянський солдат залишив територію Афганістану. В тій війні загинуло більше трьох тисяч українців. Серед полеглих в Афганській війні 168 подолян, троє і досі вважаються зниклими безвісти. У Вінниці проживає 633 ветерани, 180 з них інваліди. 15 лютого афганці із портретами загиблих побратимів пройшлись центром міста . А у центральному парку біля пам’ятника воїнам-афганцям провели мітинг-реквієм.

https://www.youtube.com/watch?v=khNVqmkHxY8&list=PLLKKbRCS4sKo6CEw5CQAGrBAhqhTMb_uQ&index=5&t=0s
....

Детальніше 18 лютого 2019 року, 10:01 Переглядів: 161
За президентськими виборами на Вінниччині спостерігатимуть представники місії ОБСЄ

Сьогодні, 15 лютого, відбулась зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Валерія Коровія з представниками місії ОБСЄ/БДІПЛ стосовно спостереження за президентськими виборами в Україні 31 березня 2019 року.

Керівники області ознайомили представників місії ОБСЄ/БДІПЛ із соціально-політичною ситуацією Вінниччини, її готовністю до проведення президентських виборів.

– Наша місія під час перебування на Вінниччині – проведення оцінки президентських виборів відповідно до демократичних стандартів, – зазначив довгостроковий ....

Детальніше 15 лютого 2019 року, 18:26 Переглядів: 112
Керівники області зустрілися із Генеральним консулом Румунії в Чернівцях Іриною-Лоредана Стенкулеску

Сьогодні, 15 лютого, відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Валерія Коровія із Генеральним консулом у місті Чернівці Іриною-Лоредана Стенкулеску, яка розпочала свою місію Генерального консула з 27 вересня минулого року.

На зустрічі також були присутні перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, директор Департаменту міжнародного та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко та заступник Вінницького міського голови Сергій Тимощук.

Вітаючи новопризначеного генерального консула Ру ....

Детальніше 15 лютого 2019 року, 17:59 Переглядів: 118
Постійна комісія з  питань агропромислового комплексу і земельних відносин підтримала питання порядку денного

15 лютого під головуванням Володимира Барцьося відбулося засідання постійної комісії обласної Ради 7 скликання з питань агропромислового комплексу і земельних відносин.

У її роботі взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук, депутат обласної Ради Олександр Корнійчук, провідний інженер з нагляду за будівництвом Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс» Микола Гнатюк, начальник управління прогнозування розвитку АПК та виробницт ....

Детальніше 15 лютого 2019 року, 17:35 Переглядів: 119
У Чечельницькому районі успішно реалізовані сім проектів-переможців Обласного конкурсу

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, перебуваючи у Чечельницькому районі з робочою поїздкою, відвідав с. Жабокричку та с. Каташин. У цих громадах протягом останніх кількох років активно реалізовуються проекти, виграні в Обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад.

Зокрема, 2016 року ініціативна група села Каташина написала проект під назвою «Завершення поточного ремонту в амбулаторії загальної практики сімейної медицини», який переміг в Обласному конкурсі. Бюджет проекту становив 107 139 грн. Тоді з фонду Конкурсу було виділено 52 ....

Детальніше 15 лютого 2019 року, 16:41 Переглядів: 495

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація