Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Всі новини

Триває активна робота бюджетної комісії Вінницької обласної Ради в період пандемії

9 липня під головуванням Геннадія Мазура відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм за участі голови обласної Ради Анатолія Олійника, заступника голови обласної Ради Михайла Кременюка, депутатів обласної Ради 7 скликання Владислава Роя та Андрія Вигонюка, заступника голови облдержадміністрації Олександра Піщика, керуючої справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяни Яременко.

Враховуючи ініціативу депутата обласної Ради, голови постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннад ....

Детальніше 9 липня 2020 року, 15:45 Переглядів: 78
Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликанняУКРАЇНА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

09.07.2020 р. №177

Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), враховуючи подання голови обласної державної адміністрації Борзова С.С. від 09 липня 2020 року № 01.01- ....

Детальніше 9 липня 2020 року, 13:48 Переглядів: 233
Результати брифінгу міністра охорони здоров’я за 9 липня

В Україні за минулу добу зафіксовано 810 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, з них 48 у дітей та 56 у медичних працівників. Госпіталізовано у заклади охорони здоров’я 222 особи. Одужали за добу 665 осіб, померла 21 особа.

За останню добу проведено 29 261 тестування, з яких 13 938 методом ПЛР, 15 323 методом ІФА.

За добу найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстровано у Львівській (119) та Закарпатській (89) областях та в місті Києві (93).

На Вінниччині зафіксували 2021 випадок коронавірусної хвороби COVID-19. За добу коронавірус вп ....

Детальніше 9 липня 2020 року, 12:06 Переглядів: 72
Вінницький обласний художній музей презентує інтернет-виставку

Інтернет-виставку для своїх онлайн-відвідувачів презентував Вінницький обласний художній музей. Роботи, які показано на онлайн-виставці експонуються у залах Тульчинського Палацу Потоцьких.

Це репродукції графіки вісімнадцятого-дев’ятнадцяого століть. Оригінали робіт знаходяться у фондах Вінницького обласного художнього музею.

Основа експозиції:

– французьктй графік Жан-Пʼєра де ля Гурден

– польський та білоруськмй художник Наполеона Орда

– невідомий український майстер І чверті ХІХ століття.
....

Детальніше 7 липня 2020 року, 14:39 Переглядів: 151
Обласні обранці зустрілися з новопризначеними посадовцями Вінниччини

6 липня у приміщенні обласної Ради відбулася відкрита зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника, керівників депутатських фракцій, представників політичних партій, голів постійних комісій обласної Ради 7 скликання з головою облдержадміністрації Сергієм Борзовим, прокурором Вінницької області Олександром Бутовичем та начальником Головного управління Національної поліції України у Вінницькій області Іваном Іщенком.

Під час зустрічі голова облдержадміністрації Сергій Борзов озвучив депутатам пріоритети у своїй діяльності і запевнив у своїй відкритості до співпраці з деп ....

Детальніше 7 липня 2020 року, 11:13 Переглядів: 294
Роботу офіційного вебсайту обласної Ради відновлено

У зв’язку з надзвичайною ситуацією (пожежа) в Дата-центрі BESTHOSTING, офіційний вебсайт обласної Ради тимчасово не працював. Наразі роботу сайту відновлено. Вибачте за тимчасові незручності!
....

Детальніше 7 липня 2020 року, 10:39 Переглядів: 439
Вінницька обласна Рада оголошує конкурси на вакантні посади керівників комунальних закладів у галузі охорони здоров’я

Вінницька обласна Рада оголошує конкурси на вакантні посади керівників комунальних закладів у галузі охорони здоров’я, а саме:


комунального закладу «База спеціального медичного постачання»;(Додатки)
комунального некомерційного підприємства «Вінницьке обласне патологоанатомічне бюро Вінницької обласної Ради»;(Додатки)
комунального некомерційного підприємства «Вінницький обласний клінічний високоспеціалізований ендокринологічний центр Вінницької обласної Ради»;(Додатки)
комунального некомерційного підприємства «Вінни ....

Детальніше 3 липня 2020 року, 15:21 Переглядів: 428
Національна поліція України відзначає 5-у річницю

Сьогодні, 3 липня, у Головному управлінні Національної поліції у Вінницькій області поліцейських привітали представники органів місцевого самоврядування, влади та правоохоронних відомств.

Привітати вінницьку поліцію прийшли голова обласної Ради Анатолій Олійник, очільник облдержадміністрації Сергій Борзов, Вінницький міський голова Сергій Моргунов та керівники правоохоронних органів.

Вітаючи поліцейських, голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник побажав завжди живими та неушкодженими повертатись зі служби додому.

– П’ять років тому перші патрул ....

Детальніше 3 липня 2020 року, 14:26 Переглядів: 247
Результати брифінгу міністра охорони здоров’я Максима Степанова за 3 липня

В Україні за минулу добу зафіксовано 876 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, з них 74 у дітей та 46 у медичних працівників. Госпіталізовано у заклади охорони здоров’я 229 осіб. Одужали за добу 505 осіб, померли 27 осіб. За останню добу проведено 26 329 тестувань, з яких 13 162 методом ПЛР, 13 167 методом ІФА. За добу найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстровано у Львівській області (153), в місті Києві (105) та в Закарпатській області (80).

Оскільки нинішні статистичні дані по країні фіксують високу летальність серед населення 60+ та ....

Детальніше 3 липня 2020 року, 13:42 Переглядів: 170
Володимир Зарічанський відвідав Теплицький район

Депутат обласної Ради Володимир Зарічанський вчора, 2 липня, їздив до села Кивачівки, що в Теплицькому районі Вінницької області. Він відвідав дитячий навчальний заклад «Сонечко» і зустрівся з батьками вихованців закладу, вихователями та завідувачкою закладу Антоніною Москаленко.

– Під час змістовної зустрічі ознайомився з життям, потребами дошкільного закладу та виконав приємну місію: вручив для вихованців садочка подарунок – атлетично-спортивний комплекс, який задовольнить потреби малечі в рухливих іграх та активних заняттях, – прокоментув ....

Детальніше 3 липня 2020 року, 11:21 Переглядів: 233

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація