Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 1112 днів на посаді: голова обласної Ради відповів на запитання вінницьких журналістів

    1112 днів Анатолій Олійник перебуває на посаді очільника головного самоврядного органу області. Прийняті та не прийняті проекти рішень, нововведення та зміни у роботі Ради й депутатського корпусу, проведені конкурси та виграні проекти, прогули депутатів й кнопкодавство – на зручні та не зовсім питання вінницьких журналістів відповідав сьогодн ....

  • На Вінниччині діятимуть нові тарифи на теплову енергію

    Під час засідання 36 позачергової сесії депутати обласної Ради 59 голосами підтримали проект рішення щодо коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання для населення, бюджетних установ та організацій, госпрозрахункових споживачів та релігійних орга ....

  • Студентам-атовцям та дітям учасників АТО компенсують плату за навчання

    Сьогодні, 4 грудня, депутати на 36-му засіданні позачергової сесії обласної Ради розглянули внесення змін та продовження терміну дії Обласної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції на 2016 – 2018 роки. Відтак, ....

Всі новини

Керівникові Могилів-Подільського дитячого легеневого тубсанаторію вручено контракт

Сьогодні, 18 грудня, голова обласної Ради Анатолій Олійник виконав рішення 36 позачергової сесії – вручив контракт терміном на три роки головному лікарю Могилів-Подільського дитячого легеневого тубсанаторію Оксані Коваль.

– Виконуючи місію, доручену мені депутатським корпусом, вручаю Вам контракт, – сказав Анатолій Олійник. – Майже три роки тому Вінницька область була єдиною областю України, де не було механізму призначення керівників комунальних закладів та установ обласної Ради. Робоча група працювала над розробкою Положення про конкурс. Тепер ....

Детальніше 18 грудня 2018 року, 14:05 Переглядів: 64
Сільським школам Володимир Зарічанський подарував нові шкільні дошки

Днями депутат обласної Ради, приватний підприємець, меценат Володимир Зарічанський відвідав загальноосвітні навчальні заклади І-ІІ ступенів с. Кидрасівки та с. Голдашівки Бершадського району та подарував нові шкільні дошки.

Володимир Зарічанський давно допомагає сільським навчальним закладам свого округу, робить це з власної ініціативи та за власний кошт. Володимир Анатолійович постійно переймається проблемами та потребами сільських шкіл та дитячих садочків.

– Це ті роботи, які потребують значних фінансових вкладень, але, на жаль, з року в рік навчальні заклади ....

Детальніше 18 грудня 2018 року, 11:17 Переглядів: 106
1,9 мільйонів гривень отримають місцеві бюджети на компенсацію за пільговий проїзд вінничан

17 грудня під головуванням Геннадія Мазура відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм.

Директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський ознайомив присутніх з проектом розпорядженням голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2018 рік».

Зокрема, в межах розпорядження передбачається перерозподіл видатків з обласного бюджету за пільговий проїзд окремих категорій громадян на міжміських внутрішньообласних маршрутах загального користування на суму понад 1,9 ....

Детальніше 17 грудня 2018 року, 18:00 Переглядів: 203
Оголошено конкурс на посаду директора Вінницького медичного коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного

Вінницька обласна Рада оголошує конкурс на заміщення посади директора Вінницького медичного коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють державною мовою, мають повну вищу освіту, стаж педагогічної роботи на посадах педагогічних (науково-педагогічних) працівників у вищих навчальних закладах відповідного профілю не менше як 10 років.

Претенденти для участі у конкурсі протягом двох місяців з дня публікації оголошення у газеті „Освіта України” у робочі дні з 09.00 до 18.00 подают ....

Детальніше 17 грудня 2018 року, 16:19 Переглядів: 161
Оголошено конкурс на посаду директора Вінницького коледжу культури і мистецтв ім. М. Д. Леонтовича

Вінницька обласна Рада оголошує конкурс на заміщення посади директора Вінницького коледжу культури і мистецтв ім. М. Д. Леонтовича.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють державною мовою, мають повну вищу освіту, стаж педагогічної роботи на посадах педагогічних (науково-педагогічних) працівників у вищих навчальних закладах відповідного профілю не менше як 10 років.

Претенденти для участі у конкурсі протягом двох місяців з дня публікації оголошення у газеті „Освіта України” у робочі дні з 09.00 до 18.00 подають у Вінницьку об ....

Детальніше 17 грудня 2018 року, 16:17 Переглядів: 170
«Такі як всі»: у Вінниці особливі діти представили свої картини

У Вінниці відбулася благодійна акція «Такі як всі», під час якої представили картини, намальовані особливими дітьми. Організували захід депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини, голова Вінницького осередку «Клубу успішних жінок» й засновниця благодійного фонду Людмила Станіславенко та очільник громадської ініціативи «З миру – по нитці» Мирослава Слободянюк.

Протягом трьох тижнів 14 особливих діток творили свої картини, а ....

Детальніше 17 грудня 2018 року, 12:50 Переглядів: 157
Депутат обласної Ради отримав відзнаку Міністерства оборони України

В День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС відбулися урочистості з вшанування чорнобильців та меценатів, які нині надають допомогу ліквідаторам техногенної катастрофи. Запрошені на захід отримали відзнаки Міністерства оборони України. Серед нагороджених депутат обласної Ради Олександр Масленніков.

Очільник Вінницької міськрайонної «Асоціації жертв Чорнобиля» підполковник запасу Володимир Мельник розповів, що Олександр Георгійович допомагає чорнобильцям у проведені заходів, які проходять на Вінниччині.

В свою чергу Олександр Масленніков зазначи ....

Детальніше 17 грудня 2018 року, 12:24 Переглядів: 231
Ярослав Хребтій обговорив медичну реформу з лікарями у Гнівані

На базі Гніванської міської поліклініки Тиврівського району відбувалася зустріч медичних працівників з депутатом обласної Ради, головою постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення, депутатом обласної Ради, судинним лікарем-хірургом Ярославом Хребтієм.

На зустрічі йшлося про зміст медичної реформи і ті перестороги, з якими медики зіштовхнулися під час запровадження її у життя. У медпрацівників було чимало запитань до депутата обласної Ради та слушних пропозицій.

– Так, багато в чому реформа дійсно є недосконалою ....

Детальніше 17 грудня 2018 року, 12:06 Переглядів: 139
З наступного тижня у Вінницькій області запускається проект «Шкільний офіцер поліції»

Чергова інформаційна зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Головного управління Національної поліції у Вінницькій області та Управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України.

Заступник начальника Управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України Олександр Гаркавюк доповів про виконану роботу за останні 11 місяців. З його слів, патрульним було призначено для відпрацювання 529 84 завдання. Тобто, в середньому за добу виконується 161 завдання ....

Детальніше 14 грудня 2018 року, 19:45 Переглядів: 451
Ціну на електроенергію для населення у першому півріччі 2019 обіцяють не змінювати

Сьогодні у Києві відбулося засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Захід проходив у форматі відкритого слухання стосовно проекту постанови НКРЕКП про внесення змін до інвестиційної програми ДП «НЕК «Укренерго» на 2018 рік.

Засідання проходило за участі керівників обласних державних адміністрацій та обласних рад. Вінниччину представляв на відкритому засіданні заступник голови обласної Ради Ігор Хміль. В обговоренні також взяли участь представники генеруючих компаній та асоціацій ....

Детальніше 14 грудня 2018 року, 16:11 Переглядів: 178

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація