Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Всі новини

Вистави Вінницького обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. К. Садовського показують в режимі online

Проводити час корисно під час карантину та долучатися до культурного життя можна за допомогою нових онлайн-ресурсів музеїв та бібліотек.

Активізувалась робота і в соціальних мережах обласних краєзнавчого та художнього музеїв. Зокрема, обласним краєзнавчим музеєм розроблено нову онлайн-програму «Карантин з користю». Незважаючи на те, що експозиції музею закриті, з ними можна познайомитись, завдяки віртуальним екскурсіям за допомогою сферичних інтерактивних панорам з оглядом 360°x180.

Також розпочато роботу над новими проєктами: готуються відеопрезентац ....

Детальніше 8 квітня 2020 року, 10:43 Переглядів: 28
В Україні зафіксовано 1668 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 8 квітня в Україні 1668 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 52 летальні, 35 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 206 нових випадків.


Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

Вінницька область – 89 випадків;
Волинська область – 36 випадків;
Дніпропетровська область – 41 випадок;
Донецька область – 11 випадків;
Житомирська область – 21 випадок;
Закарпатська область – 43 випадки;
Запорізька область – 45 випадків;
Івано-Франківська область &n ....

Детальніше 8 квітня 2020 року, 09:49 Переглядів: 34
Україна готова проводити 30 тис тестувань на тиждень, згодом – до 80 тис на тиждень

Сьогодні України готова проводити тестування у вірусологічних лабораторіях до 30 тис. на тиждень методом ПЛР-дослідження. Також Україна має можливості розширити тестування до 80 тис. тестів на тиждень. Про це під час брифінгу повідомив заступник Міністра охорони здоров’я – Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

За словами Головного державного санітарного лікаря, необхідно працювати за чіткими алгоритмами, а це означає, якщо є симптоми з підозрою на COVID-19 треба телефонувати до свого сімейного лікаря і консультуватись щодо прийняття рішенн ....

Детальніше 8 квітня 2020 року, 09:45 Переглядів: 24
Роз’яснення щодо обмежень на період карантину для людей старших 60 років

Великий резонанс викликали нещодавно прийняті постановою №211 норми щодо обмежень стосовно громадян, які старше 60 років. Тому детально відповідаємо на питання, які найбільше турбують людей цієї вікової групи.

Чи можна людям 60 років та старше виходити на вулицю?

Люди старше 60 років зараз мають перебувати вдома. Також вони мають утримуватися від контактів з іншими особами, окрім тих, з якими вони спільно проживають.

Люди поважного віку є в групі підвищеного ризику, відтак — потребують самоізоляції у визначеному ними місці. Згідно зі статистикою ВООЗ, 95% же ....

Детальніше 7 квітня 2020 року, 16:20 Переглядів: 180
Через 11 санітарно-карантинних пости посилено публічну безпеку та порядок

Для посилення публічної безпеки і порядку на території Вінниччини функціонує 55 контрольно-пропускних пунктів по області, з них санітарно-карантинних – 11.

Мета цих заходів – запобігти поширенню в місті і області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.

На постах, разом із поліцейськими, чергують медики і рятувальники.

Водіїв попереджають про карантинні заходи, з’ясовують маршрут та мету поїздки, роблять температурний скринінг. За умови виявлення підвищеної температури тіла – рекомендують звернутися до сімейного лік ....

Детальніше 7 квітня 2020 року, 16:09 Переглядів: 67
На Вінниччині зафіксовано 81 випадок виявлення коронавірусу

Впродовж останньої доби в лабораторіях обласного лабораторного центру досліджено 121 зразок матеріалів від осіб з підозрою на коронавірусну інфекцію та від контактних осіб. В 6 випадках отримано позитивний результат.

Станом на 11.00 годин 7 квітня на території Вінницької області зареєстровано 177 підозр на COVID-19. У 81 випадку виявлений коронавірус, в тому числі у 7 дітей.

Лабораторно підтверджені випадки зареєстровані: місто Вінниця – 55, Гайсинський район – 9, Вінницький, Хмільницький район – 3, Жмеринський, Крижопільський, Ямпільський райони ....

Детальніше 7 квітня 2020 року, 14:26 Переглядів: 238
На телеканалі Вінниччина голова бюджетної комісії Геннадій Мазур говорив про зміни до обласного бюджету в частині допомоги у боротьбі з COVID-19

Голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм обласної ради Геннадій Мазур взяв участь у програмі «Актуальне інтерв’ю» (ведучий Володимир Грицик) на телеканалі Вінниччина. Говорили про бюджет 2020 року, його виконання, зменшення доходів, внесення змін до обласного бюджету в частині забезпечення соціально-економічного розвитку Вінниччини. Зокрема, зупинились на питанні про надання коштів для потреб охорони здоров’я області, враховуючи непросту ситуацію із введенням карантину та загрозою збільшення захворювань на COVID-19.

....

Детальніше 7 квітня 2020 року, 10:54 Переглядів: 127
Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 7 квітня в Україні 1462 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 45 летальних, 28 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 143 нові випадки.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

Вінницька область — 77 випадків;
Волинська область — 34 випадки;
Дніпропетровська область — 15 випадків;
Донецька область — 10 випадків;
Житомирська область — 11 випадків;
Закарпатська область — 38 випадків;
Запорізька область — 41 випадок;
Івано-Франківська область &mdash ....

Детальніше 7 квітня 2020 року, 10:18 Переглядів: 129
Уряд посилює обмеження на кордоні задля запобігання поширенню коронавірусу

Із 7 квітня державний кордон України можна буде перетнути лише автотранспортом і лише у 19 пунктах пропуску. Це передбачено внесеними змінами до розпорядження Кабінету Міністрів України № 288-р «Про тимчасове закриття деяких пунктів пропуску через державний кордон та пунктів контролю і припинення в них пішохідного сполучення».

Відповідно до внесених змін, з 7 квітня 2020 року тимчасово закритими будуть 115 пунктів пропуску, ще у 28 пунктах пропуску тимчасово припинене пішохідне сполучення.

Крім того, в Україні іншими урядовими документами тимчасово закриті ....

Детальніше 6 квітня 2020 року, 16:30 Переглядів: 71
Людям старше 60 років рекомендовано бути вдома – це може вартувати життя

Увесь комплекс обмежувальних заходів під час карантину спрямований на запобігання масового поширення коронавірусної хвороби в Україні та збереження здоров’я людей, зокрема старшого віку, які знаходяться у групі ризику.

– В Україні у людей старше 60 років, на жаль, у більшості, є хронічні захворювання, які у разі коронавірусного захворювання часто призводять до несумісних з життям станів. Саме тому було прийнято рішення зобов’язати осіб старшого віку за межі свого житлового будинку/квартири не виходити, щоб унеможливити ризик інфікування, – наголос ....

Детальніше 6 квітня 2020 року, 16:21 Переглядів: 114

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація