Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Валерій Коровій прозвітував перед депутатами Вінниччини

    Сьогодні, 15 червня, під час засідання чергової 33 сесії обласної Ради 7 скликання голова облдержадміністрації Валерій Коровій представив депутатському корпусу регіону звіт про виконання облдержадміністрацією упродовж минулого року повноважень, делегованих їй обласною Радою. Свою доповідь керівник ОДА побудував відповідно до визначених Стратегіє ....

  • У новому навчальному році перші уроки в школах Вінниччини розпочинатимуться із виконання Гімну України

    З метою патріотичного виховання молоді, формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов'язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України, сприяння становленню її як право ....

  • У Немирівському районі перейменовано село Рачки на село Подільське

    Депутати обласної Ради розглянули погоджене рішення постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного і міжрегіонального співробітництва (голова – Лариса Білозір) щодо перейменування населених пунктів Вінницької області. Загалом рішення 18 сесії Рачківської сільської ....

Всі новини

Голдашівська громада отримала дитячий майданчик

Марафон добрих справ, започаткований депутатом обласної Ради, приватним підприємцем Володимиром Зарічанським, продовжився встановленням та святковим відкриттям ще одного дитячого майданчика у с. Голдашівці Бершадського району.

– Голдашівська громада – ще одна моя маленька батьківщина. Тут жили, працювали, примножували хороші справи та передавали набуту роками мудрість його дідусь та бабуся по батьківській лінії. Дід багато років пропрацював у місцевій школі, а бабуся – завідувачем дитячого садочка. Приємно, що їх пам’ятають, - сказав на відкритті ....

Детальніше 18 червня 2018 року, 16:20 Переглядів: 33
На прохання депутата обласної Ради муніципальна поліція Вінниці перевірить доступ до води жителів Сабарова

Депутат обласної Ради Олександр Васильчук звернувся до Вінницького міського голови з проханням знести паркан, який перешкоджає доступу людей до річки Південний Буг у мікрорайоні Сабарів.

– На правому березі річки Південний Буг, у мікрорайоні Сабарів, паркан обмежує доступ до річки. Також за парканом вигулюють собак великих порід, що може загрожувати безпеці людей, які йдуть берегом річки, – написав Олександр Васильчук у своєму зверненні.

«Право користуватися природними об'єктами закріплено у ст. 13 Конституції України, де чітко визначено, що земл ....

Детальніше 18 червня 2018 року, 15:45 Переглядів: 75
Фестиваль «Козацька держава — наша гордість і слава» проведено вже втретє

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк взяв участь у фестивалі «Козацька держава — наша гордість і слава», який традиційно пройшов у селі Байраківка Немирівського району. Проходить він вже втретє, перший фестиваль було проведено у червні 2016 року. Започаткували фестиваль на честь Героя Небесної Сотні Максима Шимка, ім’ям якого названо Байраківську школу.

– Фестиваль «Козацька держава – наша гордість і слава» проводиться в рамках Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на ....

Детальніше 18 червня 2018 року, 12:47 Переглядів: 33
Питання з передачі автобуса Українському товариству сліпих повторно винесуть на розгляд сесії

18 червня голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур провів робочу зустріч з представниками Вінницької обласної організації Українського товариства сліпих.

Під час зустрічі обговорили питання щодо передачі комунальною установою «Авторемонтна база закладів охорони здоров'я» в безоплатне користування (позичку) Вінницькій обласній організації УТОС автобус «Еталон А079», який є спільною власністю територіальних громад області.

Відповідний проект рішення було внесено на розгляд 33 чергово ....

Детальніше 18 червня 2018 року, 12:34 Переглядів: 119
Бюджетна комісія розглянула питання виплати грошової компенсації на житло

15 червня відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм під головуванням Геннадія Мазура.

Участь в засіданні взяли члени комісії – Микола Копачевський, Сергій Стаднік, Олександр Крученюк, Дмитро Рижмань, Олександр Побережець та запрошений начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи та експлуатації фондів Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації Валерій Індик.

Одним із важливих питань порядку денного був розгляд розпорядження голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обл ....

Детальніше 15 червня 2018 року, 15:56 Переглядів: 271
У новому навчальному році перші уроки в школах Вінниччини розпочинатимуться із виконання Гімну України

З метою патріотичного виховання молоді, формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов'язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України, сприяння становленню її як правової, демократичної, соціальної держави під час засідання 33 чергової сесії обласної Ради депутати проголосувати за проект рішення щодо виконання Державного Гімну України в середніх навчальних закладах Вінницької області.

Прийня ....

Детальніше 15 червня 2018 року, 14:29 Переглядів: 305
Валерій Коровій прозвітував перед депутатами Вінниччини

Сьогодні, 15 червня, під час засідання чергової 33 сесії обласної Ради 7 скликання голова облдержадміністрації Валерій Коровій представив депутатському корпусу регіону звіт про виконання облдержадміністрацією упродовж минулого року повноважень, делегованих їй обласною Радою.

Свою доповідь керівник ОДА побудував відповідно до визначених Стратегією розвитку Вінницької області шести основних пріоритетів. Однією з головних таких позицій, за словами Валерія Коровія, є забезпечення безпеки життєдіяльності населення області.

Голова облдержадміністрації торкнувся, зокрема, пи ....

Детальніше 15 червня 2018 року, 14:34 Переглядів: 491
Створено нову комунальну установу соціального спрямування

На черговій 33 сесії обласної Ради під головуванням голови Ради Анатолія Олійника депутати розглянули питання щодо припинення шляхом ліквідації Крищинецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Тульчинського району та створення комунальної установи «Обласний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень».

Рішенням Ради ліквідаційній комісії рекомендовано здійснити організаційно-правові заходи щодо припинення шляхом ліквідації навчального закладу, відповідно до вимог чинного законодавства України.

Також ц ....

Детальніше 15 червня 2018 року, 14:00 Переглядів: 173
Депутати не підтримали зміни до складу постійних комісій Вінницької обласної Ради

В ході чергової сесії обласної Ради депутати не підтримали рішення «Про внесення змін до рішення 1 сесії обласної Ради 7 скликання від 04 грудня 2015 року № 8 «Про затвердження переліку та обрання складу постійних комісій Вінницької обласної Ради 7 скликання».

Відповідно до вищезазначеного рішення було внесено до рішення 1 сесії обласної Ради 7 скликання від 4 грудня 2015 року № 8 «Про затвердження переліку та обрання складу постійних комісій Вінницької обласної Ради 7 скликання» такі зміни: вивести зі складу постійної комісії з питань регул ....

Детальніше 15 червня 2018 року, 13:52 Переглядів: 158
Внесені зміни та доповнення до Регламенту Вінницької обласної Ради 7 скликання

В ході пленарного засідання 33 сесії депутати розглянули та підтримали зміни та доповнення до Регламенту Вінницької обласної Ради 7 скликання, затвердженого рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання».

Окрім технічних поправок та змін, депутати затвердили доповнення, внесені на засіданні постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм 24 травня 2018 року. Запропоновано доповнити статтю 24 пунктом 16 такого змісту: «листи, телеграми, інші доку ....

Детальніше 15 червня 2018 року, 13:45 Переглядів: 114

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація