30 листопада відбулося 2-ге пленарне засідання 1-ї сесії обласної Ради 6-го скликання.
Як і на першому засіданні, депутати розглядали організаційні питання. Участь у засіданні сесії також взяв міністр Кабінету міністрів України Анатолій Толстоухов, який є куратором Вінницької області.
Відповідно до порядку денного було обрано керівні органи Ради, утворено постійні комісії та затверджено виконавчий апарат.
– Ми сформували усі робочі органи обласної Ради і від сьогодні Рада приступає до повноцінної роботи. Це о ....



.jpg)
