Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Всі новини

Звіт депутата обласної Ради Олександра Крижанівського за 2018 рік

Я, Крижанівський Олександр Іванович, звітую про виконану депутатську роботу за 2018 рік.

Протягом зазначеного періоду брав участь у пленарних засіданнях сесій Піщанської районної ради, в нарадах, засіданнях, круглих столах з питань децентралізації, створення об’єднаних територіальних громад, співпраці з органами місцевого самоврядування.

Взяв участь у роботі 8 сесій обласної Ради та в засіданнях постійної комісії з питань бюджету фінансів та обласних програм.

На моє переконання, важливим показником ефективної роботи депутата є знаходження спільної мови із пре ....

Детальніше 18 березня 2019 року, 10:43 Переглядів: 159
Привітали працівників житлово-комунального господарства

15 березня відбулися урочистості з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, у яких взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник, директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА Сергій Волков та голова профспілки працівників житлово-комунальної сфери Алла Рафал.

- Щира подяка вам, шановні комунальники, за теплу зиму, за чисті вулиці, за вчасний транспорт та комфортне місто, - сказав у вітальному слові Анатолій Олі ....

Детальніше 15 березня 2019 року, 16:09 Переглядів: 229
Як правильно заповнювати декларацію про доходи розповідали на семінарі з питань антикорупційного законодавства

Сьогодні, 15 березня, в сесійній залі обласної Ради відбувся навчальний семінар з питань антикорупційного законодавства України. Засідання провів голова обласної Ради Анатолій Олійник, участь взяв заступник Михайло Кременюк, а також депутати обласної Ради, члени Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Вінницької обласної Ради – голови районних рад, міські голови міст обласного значення, працівники виконавчого апарату обласної Ради, керівники комунальних підприємств, установ, закладів та організацій Вінницької області. З Національної академі ....

Детальніше 15 березня 2019 року, 14:57 Переглядів: 313
До 24 травня прийматимуть документи для нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною»

15 березня відбулося перше у поточному році засідання Комісії з питань нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною» під головуванням заступника голови обласної Ради, співголови Комісії Михайла Кременюка.

Михайло Володимирович ознайомив присутніх членів Комісії зі змінами у Положенні про Почесну відзнаку, які були схвалені 37 сесією обласної Ради 7 скликання 5 березня 2019 року.

– Звертаю увагу, що в новій редакції Положення зазначено, що щорічно присуджується не більше 20 відзнак та встановлено квоту для нагородження цією нагородою ....

Детальніше 15 березня 2019 року, 14:54 Переглядів: 306
До 2025 року директором  Вінницького обласного навчало-курсового комбінату аграрної освіти призначено Івана Іванця

Згідно з рішенням обласної Ради від 5 березня 2019 року з директором Вінницького обласного навчало-курсового комбінату аграрної освіти Іваном Іванцем укладено контракт терміном на 6 роки.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник вручив контракт Івану Степановичу. Вітаючи Івана Іванця із переукладенням контракту, Анатолій Дмитрович побажав плідної роботи та конструктивних рішень, натхнення, невичерпної енергії і нових звершень.

Привітав новопризначеного керівника і заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Валерій Бачинський.

Нагадаємо, що за ....

Детальніше 15 березня 2019 року, 14:02 Переглядів: 95
Представники громадських чорнобильських організацій обговорили питання щодо покращення соціального захисту

14 березня у Вінницькому обласному спеціалізованому клінічному диспансері радіаційного захисту населення відбулися збори представників Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль Вінницької області України». У зібранні взяли участь заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, президент Всеукраїнської ГО інвалідів «Союз Чорнобиль України» Володимир Войтов, голова обласної організації ВГО «Союз Чорнобиль України» Микола Бойчук, представник Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Аліна Ерохі ....

Детальніше 14 березня 2019 року, 16:12 Переглядів: 179
Лариса Білозір: «Шпиківська ОТГ – чудовий приклад, як об'єднуючи зусилля, ми розвиваємо наші громади»

У Шпиківській громаді завершено черговий проект у рамках 15 обласного конкурсу розвитку тергромад – встановлено ігровий майданчик в рамках проекту «Нова українська школа».

Про це повідомила голова ГО «Життя та розвиток громад», депутат обласної Ради Лариса Білозір на своїй сторінці у Facebook. Також на відкритті був присутній депутат обласної Ради Ярослав Хребтій.

Спортивно-ігрова зона розташувалась у внутрішньому дворі Шпиківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Тепер у місцевої малечі є облаштоване місце, щоб проводити своє дозв ....

Детальніше 14 березня 2019 року, 18:42 Переглядів: 243
38 добровольців Вінниччини привітали зі святом

14 березня заступник голови обласної Ради Ігор Хміль взяв участь в урочистостях до Дня українського добровольця. На заході також були присутні голова Валерій Коровій, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, керуючий справами виконкому Вінницької міської ради Сергій Чорнолуцький, добровольці-учасники Майдану та антитерористичної операції, представники місцевих ЗМІ.

– Ви зробили свій вибір ще до того, як суспільство визначалося: війна на Сході України чи антитерористична операція, багато з вас прямо з Майдану пішли добровільно до війська, для с ....

Детальніше 14 березня 2019 року, 15:52 Переглядів: 187
Вінничани вшанували пам'ять полеглих героїв

14 березня на Європейській площі міста Вінниці відбувся мітинг-реквієм, приурочений Дню українського добровольця. Віддати шану та вклонитися загиблим прийшли керівники області та міста – голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступники голови обласної Ради Ігор Хміль і Михайло Кременюк, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, депутати обласної Ради, представники трудових колективів, громадських організацій, правоохоронних органів, військовослужбовці, мешканці та гості міста.

Полеглих героїв, які віддали життя за сво ....

Детальніше 14 березня 2019 року, 13:04 Переглядів: 141
Про міжнародний проект «JoUrney» – на телеканалі «ВІТА»

Села в небезпеці. Через безробіття та відсутність перспектив молодь покидає села, ставлячи їх на межу вимирання. Фахівці взялися змінити ситуацію, зокрема, на Вінниччині. Завдяки міжнародному проекту «JoUrney», що в перекладі – подорож, яка створена для подолання кризових моментів. Його учасниками стануть молоді люди з України, Азербайджану, Грузії, Польщі, Франції та Італії. Протягом двох років їх практично і теоретично навчатимуть економіки та підприємництву.
....

Детальніше 14 березня 2019 року, 10:40 Переглядів: 124

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація