Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Всі новини

У Вінницькій області за останню добу ситуація не змінилась – зафіксовано 75 випадків COVID-19

Станом на 6 квітня на території області зареєстровано 161 підозра на коронавірусну інфекцію. У 77 випадках діагноз лабораторно не підтверджений. У 75 випадках підтверджено інфікування на COVID-19 , в тому числі у 7 дітей (м. Вінниця – 3, Гайсин – 3,Чернівці – 1).

Лабораторно підтверджені випадки зареєстровані: у м. Вінниці – 51, Гайсинському районі – 9, Вінницькому – 3, Жмеринському, Крижопільському та Хмільницькому районах по два випадки, в м. Ладижин, а також в Чернівецькому, Липовецькому, Тиврівському, Тростянецькому та Ямпільському ....

Детальніше 6 квітня 2020 року, 12:20 Переглядів: 149
7 000 медичних масок роздав мешканцям виборчого округу депутат обласної Ради

Мешканці кожного району області потребують індивідуальних засобів захисту. Тому, зважаючи на щоденне зростання кількості хворих на COVID-19 в Україні, необхідно врахувати досвід інших країн та запровадити більш жорсткі вимоги щодо карантину.

Депутат обласної Ради Геннадій Мазур продовжує свою волонтерську та благодійницьку діяльність у своєму виборчому окрузі.

– Жителі Тростянецького району розуміють, що навіть така дрібниця, як маска, зможе врятувати від вірусу й захистити від тяжкої хвороби, – зазначив Геннадій Федорович. – У той час, коли лікарі є ....

Детальніше 6 квітня 2020 року, 10:32 Переглядів: 255
За сприяння депутатки Людмили Станіславенко медикам Вінниччини передано 20 комплектів високого ступеня захисту, більше 1000 високоякісних захисних масок та замовленно ще 70 комплектів

Депутатка обласної Ради Людмила Станіславенко ще з перших днів введення карантину на Вінниччині зайняла активну позицію у протидії поширенню коронавірусу на території області та допомагає у забезпеченні медиків необхідними засобами захисту.

– Навіть у сьогоднішніх умовах ми приймаємо виклики і продовжуємо виконувати нашу місію добру. Наразі, коли весь світ, Україна і наша Вінниччина зіштовхнулися із загрозою поширення коронавірусу, ми активно працюємо задля допомоги нашим медикам, близьким людям, один одному та всіх, кому потрібна підтримка. Адже віримо та абсолют ....

Детальніше 6 квітня 2020 року, 12:10 Переглядів: 60
Роз’яснення щодо нових обмежувальних заходів на період карантину

Прийняті Постановою №211 нові норми обмежувальних заходів викликали в українців безліч запитань. Тому надаємо роз’яснення щодо найбільш поширених запитань.

– Чому запровадили правило носити з собою документи, що посвідчують особу?

Наявність у людини документів дозволить перевірити, чи не мусить вона бути на самоізоляції, або в обсервації. А також це дасть можливість органам правопорядку застосовувати адміністративну відповідальність для порушників правил карантину.

– Чи можна ходити по вулиці без маски?

В Постанові №211 сказано, що в усіх грома ....

Детальніше 6 квітня 2020 року, 09:08 Переглядів: 312
На Вінниччині збільшилась кількість хворих на COVID-19

Вранці 5 квітня 2020 року на території Вінницької області зареєстровано 161 підозру на COVID-19. У 77 випадках діагноз лабораторно не підтверджений, в 75 – виявлений коронавірус, серед них – семеро дітей.
Про це повідомив голова Вінницької ОДА під час брифінгу. За його словами, по 3 дітей хворі на коронавірус у Гайсині та Вінниці, одна дитина - у Чернівецькому районі.
– Станом на сьогодні 31 людина лікується стаціонарно, 46 – амбулаторно. Ті, хто лікується амбулаторно, мають легку форму захворювання або безсимпомний перебіг хвороби. У трьох людей в ....

Детальніше 5 квітня 2020 року, 14:27 Переглядів: 238
Кабінет Міністрів затвердив нові заходи щодо посилення карантину в Україні

Кабінет Міністрів України затвердив нові заходи щодо посилення карантину, який було запроваджено через поширення коронавірусної хвороби.

Зокрема, серед іншого, Уряд вирішив обмежити кількість працюючих пунктів пропуску на державному кордоні – їх залишиться 21, обов’язкова 14-денна обсервація всіх, хто повертається з-за кордону, заборона пересування вулицями більше двох людей (за виключенням осіб, що супроводжують дітей) та обов’язкове носіння маски.

Денис Шмигаль також закликав утриматися від походів на шашлики, прогулянок парками та відвідувань масо ....

Детальніше 3 квітня 2020 року, 14:49 Переглядів: 174
Оприлюднено звіт про реальний стан справ у роботі Подільського регіонального центру онкології

З метою виключення поширення неправдивої інформації, керівництво закладу надало для оприлюднення звіт про реальний стан справ у роботі «Подільського регіонального центру онкології Вінницької обласної Ради.

Так, станом на 2 квітня в лікувальному закладі в умовах епідемії та непростої епідеміологічної ситуації, завдяки Обласному лабораторному центру вірусологічної лабораторії, обстежено 109 контактних осіб, в тому числі 84 співробітники та 13 пацієнтів з можливої первинної зони контакту.

Результати обстеження співробітників закладу підтвердили позитивний тест ....

Детальніше 3 квітня 2020 року, 14:18 Переглядів: 230
Оперативна інформація: у Вінницькій області лабораторно-підтверджено 61 випадок COVID-19

Станом на 10.00 годину 3 квітня у Вінницькій області лабораторно-підтверджено 61 випадок коронавірусної хвороби COVID-19. Серед захворілих 6 дітей: двоє з Вінниці, одна дитина з Чернівців та троє – з Гайсинського району.

За інформацією лабораторно підтверджені випадки зареєстровані:

– місто Вінниця – 43 випадки

– Гайсинський район – 8 випадки

– Ладижин – 1 випадок

– Вінницький район – 2 випадки

– Чернівецький район – 1 випадок

– Жмеринський район – 2 випадки

– Липове ....

Детальніше 3 квітня 2020 року, 12:46 Переглядів: 594
Міністерство охорони здоров’я запровадило єдиний державний протокол лікування хворих на COVID-19

Відповідний документ ініційований Максимом Степановим і підготовлений за два дні його роботи на посту очільника відомства.

– Усі медики країни отримують чіткий алгоритм лікування хворих. На жаль, від цього вірусу немає щеплення чи ліків. Більше того, не застрахований ніхто, і захворіти може кожен. Але багато країн, які зіткнулися з цим невидимим ворогом раніше за Україну, вже мають ефективні напрацювання у боротьбі з хворобою, спричиненою новим коронавірусом. І ми встановили стандарт лікування, який базується на досвіді цих країн, – заявив Максим Степанов.
....

Детальніше 3 квітня 2020 року, 12:10 Переглядів: 191
За порушення правил карантинного режиму складено 143 адмінпротоколи

Станом на 2 квітня в області на самоізоляції перебуває 1371 громадянин України. Відповідно до інформації прикордонників, за добу на облік було поставлено 265 громадян. Встановлено контакти 71 громадянина з числа осіб, які прибули.

Наразі складено 143 адмінпротоколи за адміністративне правопорушення, передбачене ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм).

Для реалізації заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу, а також з метою посилення публічної безпеки і порядку на території Вінницьк ....

Детальніше 2 квітня 2020 року, 17:19 Переглядів: 204

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація