Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Всі новини

У День Збройних Сил України керівники області поклали квіти до пам’ятних знаків

6 грудня 1991 року Верховна Рада України ухвалила закон «Про Збройні Сили України», «Про оборону України», а 13 грудня – Концепцію оборони і будівництва Збройних Сил України, які визначили основні принципи та напрями розбудови українського війська.

Так, вже 28 років поспіль в Україні саме 6 грудня відзначається День Збройних Сил України. З цієї нагоди сьогодні на Європейській площі відбулося покладання квітів до Вічного вогню, пам’ятного знаку Небесної Сотні та загиблим Героям АТО.

Вшанувати пам’ять загиблих українських воїнів ....

Детальніше 6 грудня 2019 року, 13:52 Переглядів: 196
Комісія розглянула питання забезпечення соціально-економічного функціонування та розвитку області

Сьогодні, 5 грудня, під головуванням Андрія Вигонюка відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності.

У роботі комісії взяли участь директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський, заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Інесса Ратушняк, представники структурних підрозділів облдержадміністрації та Головного управління Національної поліції у Вінницькій області.

На порядок денний засі ....

Детальніше 5 грудня 2019 року, 16:01 Переглядів: 165
Самоврядці області відсвяткували своє професійне свято

У приміщенні Вінницької обласної Ради відбулись урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування. На свято були запрошені депутати обласної Ради, голови та заступники голів районних рад, посадові особи органів місцевого самоврядування, депутати районних та міських рад, сільські, селищні голови.

З вітальним словом перед присутніми виступили голова обласної Ради Анатолій Олійник та заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної Ради Олександр Крученюк.

– Децентралізація влади, розбудова спроможного та повноцінного місцевого самоврядування європейського з ....

Детальніше 5 грудня 2019 року, 15:29 Переглядів: 472
Керівники десяти провідних лізингових компаній зустрілися із бізнесом Вінниччини

У Вінниці відбувся ярмарок лізингу «Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями». Участь у заході взяли майже 40 представників малого та середнього бізнесу, а також 10 фінансових та лізингових компаній. Організаторами заходу виступили Агенція регіонального розвитку Вінницької області спільно з асоціацією «Українське об’єднання лізингодавців».

До учасників семінару з вітальним словом звернулась директорка Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталія Гижко, яка представила Агенцію, як комунікативний майданчик, ....

Детальніше 5 грудня 2019 року, 14:25 Переглядів: 130
Депутати екологічної комісії підтримали проєкти рішень з питань надрокористування

5 грудня під головуванням Володимира Криська відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр.

У її роботі взяли участь заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук, заступник начальника управління – начальник відділу землеустрою та охорони земель Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Ольга Козак, начальник управління оцінки впливу на довкілля, охорони земель та природних ресурсів Департаменту агропромислового ро ....

Детальніше 5 грудня 2019 року, 13:47 Переглядів: 201
Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликанняУКРАЇНА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

05.12.2019 № 240
Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликанняВідповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміщенні обласної Ради.

2. На розгляд пленарного засідання сесії внести питання, що додаються.

3. На пленарне засідання сесії обласної Ради запросити голову обласної державної адміністрації та його заступників, голів районних рад ....

Детальніше 5 грудня 2019 року, 13:25 Переглядів: 680
Делегація Вінниччини долучилась до парламентських слухань із земельної реформи

4 грудня з ініціативи комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики в залі засідань Верховної Ради України відбулись парламентські слухання на тему: «Земельна реформа: вітчизняна модель обігу земель сільськогосподарського призначення».

У засіданні взяли участь народні депутати, представники Уряду, державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, науковці, представники профільних земельних та аграрних спілок, фермери та провідні виробники сільськогосподарської продукції, власники та користувачі земель сільськогосподарського ....

Детальніше 4 грудня 2019 року, 17:13 Переглядів: 279
Працівників та депутатів міської ради привітали з професійним святом

Сьогодні, 4 грудня, у Вінницькій міській раді відбулися урочистості напередодні відзначення професійного свята працівників органів місцевого самоврядування. Привітати депутатів і посадових осіб цієї сфери у міській раді прийшли голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Владислав Скальський. Своїх підлеглих першим привітав міський голова Сергій Моргунов. Він зазначив, що у різні часи були люди та лідери, які вболівали за своє місто.

– Коли є якісь проблеми в людей, вони в першу чергу з ними йдуть до міської ради, – сказав Сергій Мор ....

Детальніше 5 грудня 2019 року, 11:00 Переглядів: 98
Депутати обласної Ради долучились до Всесвітньої акції «Щедрий вівторок»

Депутати обласної Ради Дмитро Чаленко та Людмила Станіславенко разом з ГО «Асоціація жінок України «Дія» взяли участь в проєкті «Щедрий вівторок», в рамках якого було представлено п’ять ініціатив. Містяни мали змогу спостерігати за презентацією проєктів у режимі реального часу та фінансово підтримати ті соціально важливі ініціативи, які їм найбільше сподобались.

Депутатка обласної Ради Людмила Станіславенко виступила амбасадором проєкту громадської організації «Гармонія», яка презентувала карту доступності для людей з інвал ....

Детальніше 4 грудня 2019 року, 16:05 Переглядів: 112
В області планують створити Центр громадського здоров’я

Відповідно до розпорядження голови обласної Ради Анатолія Олійника та враховуючи висновок постійної комісії з питань боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності відбулось установче засідання робочої групи з вивчення питання щодо створення комунального некомерційного підприємства «Центр громадського здоров’я Вінницької обласної Ради».

Участь у засіданні взяли голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступник голови – керівник робочої групи Михайло Кременюк, керуюча справами виконавчого апарату Тетяна Яременко та члени робо ....

Детальніше 4 грудня 2019 року, 11:56 Переглядів: 619

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація