Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Всі новини

Екологічним проектам приділяється особлива увага

6 березня відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм під головуванням Геннадія Мазура, за участі першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка та депутата Вінницької обласної Ради Андрія Вигонюка. На засіданні розглянуто розпорядження голови облдержадміністрації про внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік.

Заступник директора – начальник управління фінансів виробничої сфери та супроводження субвенцій Департаменту фінансів облдержадміністрації Ірина Зубань поінформувала щодо передачі коштів Львівському о ....

Детальніше 6 березня 2019 року, 12:27 Переглядів: 231
Про роботу чергової 37 сесії обласної Ради очима телеканалу «Вінниччина» (ВІДЕО)

Вчора, 5 березня, відбулося перше цього року та 37 з початку 7 скликання засідання обласної Ради. Депутати працювали майже сім годин й розглянули 81питання порядку денного. За роботою сесії спостерігали представники місії ОБСЄ.

Про рішення, які прийняли – у короткому викладі журналістів телеканалу «Вінниччина»:
....

Детальніше 6 березня 2019 року, 11:33 Переглядів: 124
Телеканал ВІТА: як пройшла 37 чергова сесія обласної Ради

Чергова 37 сесія обласної Ради – у сюжеті вінницького телеканалу ВІТА. Якою її побачили журналісти - дивіться за посиланням.

«Ні підкупу та корупції ! З таких гасел стартувала чергова 37 сесія обласної Ради. З гучними заявами та скандалами, а таки розглянули обласні обранці майже сотню питань порядку денного. Серед ключових - звіт головного самоврядця Вінниччини Анатолія Олійника за минулий рік, зміни до бюджету, прийняття низки важливих програм регіону. Ставили на голосування і питання про імпічмент Президента…»
....

Детальніше 6 березня 2019 року, 10:57 Переглядів: 215
Робочі місця для молоді із сільської місцевості пропонуються міжнародним проектом (ВІДЕО)

Європейським Союзом був відібраний проект співфінансування для Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування «Спільні зусилля з об’єднання мереж підприємницької молоді із сільської місцевості».

Деталі – у матеріалі телеканалу «Вінниччина»:
....

Детальніше 5 березня 2019 року, 17:37 Переглядів: 292
В обласній Раді змінено алгоритм реєстрації електронних петицій

Сьогодні депутатським корпусом обласної Ради внесено зміни до порядку розгляду електронної петиції. Це рішення прийняли більшістю – 55 голосами під час засідання 37 чергової сесії обласної Ради.

До розгляду депутатського корпусу було запропоновано проект рішення «Зміни та доповнення до Положення Вінницької обласної Ради про порядок розгляду електронної петиції, затвердженого рішенням 3 сесії обласної Ради 7 скликання від 16 грудня 2015 року № 24».

Задля унеможливлення будь-яких несанкційних впливів у процесі подання електронної петиції запропоновано ....

Детальніше 5 березня 2019 року, 16:54 Переглядів: 303
Депутати підтримали звернення щодо забезпечення житлом дітей-сиріт

Депутат обласної Ради Валерій Скрипченко вніс до розгляду у сесійну залу звернення до Кабінету міністрів України щодо розроблення та прийняття проекту Державної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей,позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа.

Депутати проголосували за таке рішення і вирішили звернутися до Кабінету міністрів України з ініціативою щодо розроблення та прийняття проекту Державної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа.

Основними напрямами подолання сирітства є соц ....

Детальніше 5 березня 2019 року, 16:48 Переглядів: 156
Нову редакцію проекту Перспективного плану формування територій Вінниччини затвердили зі змінами

Понад годину у сесійній залі депутати розглядали питання щодо нової редакції проекту перспективного плану формування територій громад Вінницької області. 10 із 27 районів до нього не увійшли. В цілому за нову редакцію зі змінами проголосували 46 депутатів.

Згідно з рішенням про Перспективний план вилучаються для подальшого обговорення такі райони: Барський, Вінницький, Гайсинський, Крижопільський, Липовецький, Могилів-Подільський, Мурованокуриловецький, Тиврівський, Шаргородський та Немирівський.

Також депутати проголосували за зміни, що стосуються шести районів обла ....

Детальніше 13 березня 2019 року, 09:31 Переглядів: 113
Депутати схвалили рішення про коригування тарифів на теплову енергію

Під час засідання 37 чергової сесії депутати обласної Ради 43 голосами з 55 присутніх підтримали проект рішення «Про коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання для населення, бюджетних установ та організацій, госпрозрахункових споживачів та релігійних організацій комунальним підприємством «Вінницяоблтеплоенерго».

Цим проектом рішення також передбачалося змінити назву самого проекту рішення, зокрема виключити з назви слово «населення» та з ....

Детальніше 6 березня 2019 року, 10:01 Переглядів: 65
Перейменовано село у Чернівецькому районі

На Вінниччині рішенням 37 чергової сесії перейменовано Білянівську сільську раду Чернівецького району на Білянську сільську раду. Рішення прийнято відповідно до пункту 26 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок вирішення питань адміністративно-територіального устрою Української PCP, затвердженого Указом Президії Верховної Ради Української PCP від 12 березня 1981 року № 1654-Х, Постанови Верховної Ради України від 12 травня 2016 року № 1353-VIII «Про перейменування деяких населених пунктів», вра ....

Детальніше 5 березня 2019 року, 14:48 Переглядів: 975
Депутати підтримали звернення щодо ліквідації Джуринського отрутомогильника

60 депутатів підтримали проект рішення «Про звернення депутатів обласної Ради 7 скликання до Президента України Порошенка П.О., Голови Верховної Ради України Парубія А.В, Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. щодо необхідності ліквідації Джуринського отрутомогильника у Вінницькій області».

«У Вінницькій області досі не вирішено проблему ліквідації найбільшого у Європі отрутомогильника токсичних і непридатних до використання пестицидів та отруйних речовин, який знаходиться у Шаргородському районі.

Це становить загрозу екологічній безпеці як об ....

Детальніше 5 березня 2019 року, 14:33 Переглядів: 517

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація