Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Всі новини

За результатами трьох розподілів отримано індивідуальні засоби захисту для медиків Вінниччини

Центри первинної медико-санітарної допомоги Департаменту охорони здоров’я Вінницької міської ради в результаті трьох розподілів індивідуальних засобів захисту для медиків одержали 13000 масок та 9100 пар рукавичок, а лікарні відповідно – 33000 масок, 10 пульсоксиметрів, 10 інфузоматів, 25100 пар рукавичок.

Згідно з другим і третім розподілом Вінницька міська лікарня № 1 одержала 1000 швидких тестів, 100 медичних масок, 50 латексних костюмів біозахисту, 800 бахіл.

Медперсонал Вінницької міської лікарні швидкої медичної допомоги за результатами третього роз ....

Детальніше 2 квітня 2020 року, 17:07 Переглядів: 174
На апаратній нараді обласної Ради обговорили можливість проведення дистанційних засідань

2 квітня заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк провів робочу нараду з працівниками виконавчого апарату. Присутні на зібранні обговорили щойно опублікований Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)».

– Документ надає можливість проводити дистанційні засідання колегіальних органів місцевого самоврядування. Пленарні засідання місцевих рад, засідання виконавчих комітетів сільських, селищни ....

Детальніше 2 квітня 2020 року, 17:01 Переглядів: 269
Голови постійних комісій ініціюють проведення позачергової сесії обласної Ради

Голови постійних комісій з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності Андрій Вигонюк, з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації Тетяна Редько та голова лічильної комісії облради Валерій Скрипченко ініціюють проведення позачергової сесії обласної Ради.

Сьогодні, 2 квітня, відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм за участі членів постійної ....

Детальніше 2 квітня 2020 року, 15:27 Переглядів: 637
На Вінниччині підтвердили 54 випадки захворювання на COVID-19

Станом на 2 квітня у Вінницькій області зареєстровано 133 підозри на коронавірусну інфекцію. У 75 випадках COVID-19 не виявлено. Однак, станом на ранок сьогоднішнього дня в області лабораторно підтверджено 54 випадки захворювання на коронавірус, в тому числі і в чотирьох дітей. Двоє дітей з м.Вінниці, одна дитина з Чернівецького району, а також діагноз підтвердився в однієї дитини з Гайсинського району.

Загалом, станом на ранок 2 квітня в лабораторіях обласного лабораторного Центру МОЗ було протестовано 849 зразків матеріалів.

Пацієнти з лабораторно підтвердженими в ....

Детальніше 2 квітня 2020 року, 12:32 Переглядів: 165
Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні

За даними Центру громадського здоров’я, станом 2 квітня в Україні 804 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 20 летальних, 13 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 135 нових випадків.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

Вінницька область — 51 випадок;
Волинська область — 10 випадків;
Дніпропетровська область — 10 випадків;
Донецька область — 7 випадків;
Житомирська область — 6 випадків;
Закарпатська область — 1 випадок;
Запорізька область — 19 випадків;
Івано-Франківська область — 74 вип ....

Детальніше 2 квітня 2020 року, 11:21 Переглядів: 122
Підтримка один одного та турбота про людей, які опинились у скрутному становищі – необхідна умова життя у період карантину

Депутати обласної Ради надають важливу підтримку людям, які опинились у скрутному становищі. Важливо підтримувати у непрості часи пандемії вінничан, які потребують допомоги, а саме: самотніх людей поважного віку, матерів-одиначок з дітьми-інвалідами, родин, які взяли дітей під опіку та сімей, які перебувають на обліку в Центрах соціальних служб і знаходяться в складних життєвих обставинах.

Протягом кількох днів депутат обласної Ради Дмитро Чаленко разом з мешканцями свого виборчого округу за участі соціальних працівників на волонтерських засадах допомагали розносити прод ....

Детальніше 2 квітня 2020 року, 11:03 Переглядів: 93
Депутати обласної Ради долучаються до благодійництва та волонтерства

Депутати обласної Ради, які працюють у свої виборчих округах, активно долучились до благодійної та волонтерської допомоги медичним закладам. Депутат обласної Ради Василь Сколотяний переймається проблемами належного забезпечення необхідними засобами індивідуального захисту медиків, які працюють в сільській місцевості Теплицького району.

Тож разом з небайдужими земляками організували та передали головне спорядження для працівників «швидкої». Так, вже отримано та передано за призначенням захисні костюми для Теплицького відділення екстреної допомоги в кількості 1 ....

Детальніше 2 квітня 2020 року, 10:57 Переглядів: 146
Утричі збільшено оклад медпрацівникам, що борються з COVID-19

За березень медичні працівники України, зайняті лікуванням пацієнтів з лабораторно підтвердженими випадками COVID-19, отримають доплату в розмірі трьох посадових окладів.

Наказом, який підписав Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, визначено перелік посад медичних працівників, яким з березня 2020 року здійснюється доплата:

- екстрений медичний технік

- лікар-пульмонолог;

- лікар-інфекціоніст;

- лікар-патологоанатом;

- лікар-епідеміолог;

- лікар-лаборант;

- лікар-анестезіолог;

- лікар-радіолог;

- лікар-бактеріолог;

- лі ....

Детальніше 2 квітня 2020 року, 10:18 Переглядів: 106
Правила карантину посилено

Для попередження розповсюдження коронавірусної хвороби Уряд планує запровадити більш жорсткі заходи безпеки на період карантину – до 24 квітня 2020 року.

Відповідні зміни з одноденним доопрацюванням запропоновано до постанови №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» на засіданні Кабінету Міністрів. Постанову буде викладено в новій редакції.

«З метою унеможливлення поширення коронавірусної хвороби пропонується запровадити ефективну комбінацію профілактичних ....

Детальніше 1 квітня 2020 року, 17:48 Переглядів: 206
«Квадрат» надрукував на 3D принтері захисні щитки для медиків Вінниччини

Вінницький обласний молодіжний центр «Квадрат» розпочав роботу над 3D друком захисних щитків для медиків. Про це йдеться на сторінці центру у соціальній мережі Facebook.

Сьогодні за сприяння Громадської спілки Центр громадського здоров'я лабораторія «Квадрату» отримала 2,5 кг спеціалізованого PETG пластику для друку кріплень, клей для кращої адгезії під час друку та близько 50 захисних листків. Написано у повідомлені.

Уже завтра перші захисні щитки відправляться в лікарні міста та області. Наразі є потреба у резинках для щитків.
....

Детальніше 1 квітня 2020 року, 17:14 Переглядів: 177

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація