Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Всі новини

Ансамбль пісні і танцю «Поділля» святкує своє 75-річчя

Вінниця оговтувалась після звільнення від фашистсько-німецьких загарбників у 1944 році і восени було прийнято рішення про відновлення роботи філармонії – створили Український ансамбль пісні і танцю. І ось у 2019-му, переживши багато у своїй долі, академічний ансамбль пісні і танцю «Поділля» святкує 75-річний ювілей потужним мистецьким проектом «Зійдемося, роде!»

1 жовтня, у Міжнародний день музики, на гостину до ансамблю завітало багато гостей. Кожен номер двогодинного концерту – це окремий привід пишатися невичерпною і дивовижною кр ....

Детальніше 2 жовтня 2019 року, 14:29 Переглядів: 231
Відбулось навчання щодо розробки портфоліо послуг Агенції регіонального розвитку

Команда Агенції регіонального розвитку відвідала дводенне навчання щодо розробки послуг для Агенцій регіонального розвитку (АРР). Семінар відбувся у м. Київ за підтримки програми «U-LEAD з Європою». 12 представників АРР України на практиці спробували розробити портфоліо послуг та скласти план своїх дій.

Модератор заходу Лаурі Лаксо ознайомив учасників із методикою NABS (потреби, підхід, вигоди, конкуренція) та як вона діє на учасників громадськості, бізнесу та державного сектору.

На сьогоднішній час представники бізнесу не завжди можуть побачити шляхи ....

Детальніше 2 жовтня 2019 року, 14:26 Переглядів: 127
Німецький казкар проведе майстерклас для вінницьких акторів та нагородить 6 вінничан, які пишуть казки

1 жовтня відбулося урочисте відкриття XI Міжнародного фестивалю театру ляльок «Подільська лялька – 2019». За кілька годин до цього голова обласної Ради Анатолій Олійник та його заступники Ігор Хміль та Михайло Кременюк зустрілися із письменником з Німеччини, казкарем, членом журі фестивалю Генріхом Діком та драматургом, режисером, головою журі фестивалю Ростиславом Коломійцем. Їх супроводжували директор Вінницького обласного академічного театру ляльок Михайло Байдюк, директор КУ «Видавничий дім «Моя Вінниччина» Вадим Вітковський та по ....

Детальніше 1 жовтня 2019 року, 12:18 Переглядів: 174
У Немирові день міста святкували у вишиванках

Цієї суботи, 28 вересня, жителі та гості міста Немирова гучно відзначали 656 річницю від заснування міста. Організатори підготували різноманітні заходи: концерти, виставки, фотозони, спортивні змагання з армспорту, футзалу та шафів, різні конкурси, соціальні активності, тощо.

Святкування розпочалися по обіді святковим концертом за участі місцевих колективів. Також важливою подією стало нагородження немирівчан, які цього року за вагомі професійні досягнення у різних номінаціях посіли звання «Людини року».

Для містян волонтери провели благодійну акцію &laq ....

Детальніше 30 вересня 2019 року, 16:58 Переглядів: 378
Депутат допоміг купити меблі для садочка свого округу

Днями депутат обласної Ради Олександр Масленніков відвідав Бохоницький ДНЗ «Дзвіночок».

– Нещодавно отримав від батьків середньої групи садочка звернення із проханням допомогти коштами у придбанні меблів для сюжетних ігор – це маленька кухня, робоче місце перукаря та лікаря. Позаяк група не дуже чисельна, батькам було важко самотужки умеблювати групу. Вважаю, що це потрібна справа, тож, одразу відгукнувся на звернення,–- розповідає депутат обласної Ради.

Олександр Масленніков вручив кошти представникам батьківського комітету Юлії Лаврик і ....

Детальніше 27 вересня 2019 року, 13:04 Переглядів: 308
Підтримали зміни у проєкті перспективного плану формування територіальних громад

Під час роботи у сесійній залі депутати затвердили проєкт рішення «Про внесення змін до рішення 37 сесії обласної Ради 7 скликання від 5 березня 2019 року №785 «Про схвалення у новій редакції проекту перспективного плану формування територіальних громад Вінницької області». Згідно з прийнятим рішенням до складу Вороновицької селищної об’єднаної територіальної громади Вінницького району входять Вороновицька територіальна громада, Комарівська, Побережненська, Степанівська, Оленівська, Гуменська та Жабелівська територіальні громади. Також до складу Воро ....

Детальніше 26 вересня 2019 року, 16:06 Переглядів: 1513
Депутати на сесії вирішували питання питної води

Під час сьогоднішнього чергового пленарного засідання депутатам обласної Ради озвучив інформацію щодо можливого відключення від електропостачання комунального підприємства «Вінницяоблводоканал» його начальник Олександр Чернятинський. За його словами, у «Вінницяоблводоканал» отримали попередження від Акціонерного товариства «Вінницяобленерго» про відключення електроенергії за водопостачання через борги попередніх періодів, які утворилися, починаючи з 2016 року.

– Цей борг пояснюється з невідповідністю тарифу – несвоєчасним й ....

Детальніше 26 вересня 2019 року, 15:55 Переглядів: 307
На Вінниччині з облікових даних мають вилучити село, у якому ніхто не проживає

В ході засідання 39 чергової сесії обласної Ради депутати підтримали проєкт рішення щодо виключення з облікових даних селища Тельман Скитківської сільської ради Липовецького району. Запропоноване рішення буде направлено до Верховної Ради України для його публікації у Відомостях Верховної Ради України.

Згідно із переписом 2001 року в селищі Тельмана Липовецького району Вінницької області проживало 12 осіб. Наразі вже майже десять років як у населеному пункті ніхто не мешкає, повідомляють у Скитківській сільській раді. Останньою хутір покинула літня жінка. Її забрали до се ....

Детальніше 26 вересня 2019 року, 14:02 Переглядів: 693
Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети.

– Наразі в сесійній залі усі монтажні роботи вже виконані, зокрема, оновилися пульти, спрацьовують індикатори, однак, планшети на цьому сесійному засіданні поки не були задіяні, – коментує ініціатор змін, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк. – ....

Детальніше 26 вересня 2019 року, 13:26 Переглядів: 287
На виконання заходів оборонно-правоохоронної програми області необхідні додаткові фінанси

На розгляд сьогоднішнього засідання чергової 39 сесії обласної Ради були запропоновані зміни та доповнення до проєкту рішення «Про внесення змін до рішення 36 сесії обласної Ради 7 скликання від 04 грудня 2018 року № 703 «Про обласний бюджет на 2019 рік» (зі змінами)».

Зокрема, йдеться про збільшення бюджетних призначень загального та бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту фінансів облдержадміністрації за класифікацією видатків «Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економ ....

Детальніше 26 вересня 2019 року, 13:15 Переглядів: 164

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація