Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Всі новини

259 студентів – учасників бойових дій та їхні діти отримають компенсацію за навчання

63 депутати обласної Ради підтримали проєкт рішення «Про внесення змін до Порядку використання коштів обласного бюджету для здійснення компенсаційної виплати за навчання учасників бойових дій та їхніх дітей протягом І та II семестру 2018-2019 навчального року на контрактній формі навчання денного відділення вищих навчальних закладів Вінницької області І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації, незалежно від форми власності закладу, затвердженого рішенням 37 сесії обласної Ради 7 скликання від 5 березня 2019 року №767».

Згідно із прийнятим рішенням доповнюється пункт ....

Детальніше 26 вересня 2019 року, 12:58 Переглядів: 331
На Вінниччині зменшилась кількість тяжких кримінальних правопорушень

У ході засідання депутати підтримали проєкт рішення «Про інформацію щодо результатів діяльності органів прокуратури області». Інформував присутніх перший заступник прокурора Вінницької області Руслан Нікітчин.

Під час виступу зазначив, що з початку року органами прокуратури області вжито низку заходів до підвищення ефективності діяльності органів прокуратури відповідно до сучасних вимог.

Завдяки спільним зусиллям правоохоронних органів області зберігається стала тенденція до зниження рівня злочинності на 10 тисяч населення (48,1 проти 49,3 за аналогічний п ....

Детальніше 26 вересня 2019 року, 12:42 Переглядів: 181
Екологічна комісія винесла на розгляд сесій 102 питання

Під час роботи сесії депутати заслухали та підтримали 59 голосами звіт голови постійної комісії обласної Ради з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр Володимира Криська. До складу комісії входять такі депутати: Людмила Головашич (секретар комісії), Сергій Волков, Олег Ковбасюк, Ігор Лещенко, Валерій Скрипченко та Сергій Чорноокий.

Комісія протягом звітного періоду вирішувала віднесені до її компетенції питання, а саме: попередньо розглядала та вивчала питання охорони навколишнього природного середовища ....

Детальніше 26 вересня 2019 року, 14:10 Переглядів: 211
Вінницькі депутати просять запровадити прозорий і цивілізований обіг земель

Першим питанням депутати розглянули проєкт рішення «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України».

Згідно з прийнятим рішення до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України буде надіслано два депутатських звернення. Зокрема, «Звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо майбутнього продажу земель» та «Звернення депутатів Вінницької обласної Ради ....

Детальніше 26 вересня 2019 року, 12:20 Переглядів: 201
Ігор Вернигор, Володимир Кістіон та Маріанна Мазуренко набули повноважень депутатів обласної Ради

26 вересня 39 сесія обласної Ради розпочала свою роботу з хвилини мовчання про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник оголосив, що указом Президента України № 706 від 18 вересня 2019 року головою Вінницької обласної державної адміністрації призначено Владислава Скальського. Новопризначеного голову адміністрації привітали з призначенням на відповідальну посаду, побажали йому сил, натхнення та плідної праці на благо Вінницької області.

У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: Олег Федор ....

Детальніше 26 вересня 2019 року, 12:04 Переглядів: 330
Перед сесією бюджетна комісія провела засідання

26 вересня, перед пленарним засіданням 39 чергової сесії, під головуванням Геннадія Мазура відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм, за участі заступника голови обласної держаної адміністрації Василя Броварника, керівників департаментів.

– Нагальне проведення комісії зумовлене відповідальністю, яка направлена на вирішення невідкладних, кардинальних рішень, тому що бюджетна комісія працює фактично «з коліс», – зазначив Геннадій Мазур.

Директор Департаменту цивільного захисту облдержадміні ....

Детальніше 26 вересня 2019 року, 11:17 Переглядів: 183
До військової частини 3028 передали книги в рамках акції «Бібліотека українського воїна»

Про «Бібліотеки в умовах сучасності і конструювання майбутнього» говорили сьогодні на II науково-практичній конференції, яка пройшла на базі Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва. Захід відбувався в рамках місячника «Бібліотека – завжди надійно, вірно і з любов’ю», приуроченого до Всеукраїнського дня бібліотек, який святкується 30 вересня.

У роботі заходу взяли участь заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк та депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім&r ....

Детальніше 25 вересня 2019 року, 12:52 Переглядів: 181
Агенція регіонального розвитку вивчала досвід польських колег з підтримки розвитку стартапів

Минулий тиждень Агенція регіонального розвитку Вінницької області присвятила ознайомленню з роботою бізнес-інкубаторів та акселераторів у Республіці Польща. 12 представників АРР з різних регіонів України протягом чотирьох днів вивчали польський досвід в рамках начальної програми «Створення, розвиток та управління інституціями, що підтримують розвиток стартапів – інкубатори та акселератори». Відповідає за цей напрям в країні Польська агенція з розвитку підприємництва (РARP).

Оскільки ця тема є актуальною для багатьох регіонів України, польські колеги з ....

Детальніше 24 вересня 2019 року, 15:03 Переглядів: 125
На Вінниччині відбувся міжнародний фестиваль «Гей, Соколи!»

21 вересня у Махнівці Козятинського району відбувся перший міжнародний фестиваль «Гей, Соколи!», присвячений творчості Тимка Падури. Участь в ньому взяли представники Польщі, а також творчі колективи Вінниччини та Житомирщини. Долучилися до фесту заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, депутати – Ірина Колесник, Олександр Крученюк та Тарас Кобець. Під час заходу діяли тематичні локації про побут козацтва, польського війська, а також представлені старовинні музичні інструменти.

Постать Томаша Падури – мандрівного поета-торбаніста та лірник ....

Детальніше 23 вересня 2019 року, 17:26 Переглядів: 231
У «Подільській казці» триває капітальний ремонт літніх будиночків

Депутат обласної Ради Геннадій Мазур відвідав Ободівську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат Тростянецького району. Про це депутат повідомив на своїй сторінці у Facebook.

– Ознайомився з діяльністю закладу та перевірив хід виконання робіт щодо встановлення віконних блоків в навчальному корпусі. Адже нам вдалося знайти фінансовий ресурс та забезпечити заміну практично всіх вікон другого поверху, – пише Геннадій Мазур.

У школі-інтернаті навчається 113 дітей. Педагогічний процес забезпечують 47 педпрацівників: вчителі, вихователі, логопед-дефектолог, пр ....

Детальніше 23 вересня 2019 року, 17:27 Переглядів: 390

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація