Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Всі новини

У п’яти комунальних установах, закладах, організаціях та підприємствах області призначили керівників

Під час засідання 37 чергової сесії депутатами було затверджено проекти рішень щодо призначення п’яти керівників комунальних підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області.

Варто зазначити, усі керівники цих комунальних закладів пройшли конкурсний відбір та були обрані конкурсною комісією на заміщення вакантних посад, яка рекомендувала їх до розгляду сесії обласної Ради.

Зокрема, сьогодні депутати затвердили на посаді директора комунального закладу Вінницького обласного навчально-кур ....

Детальніше 5 березня 2019 року, 14:26 Переглядів: 309
Проголосували за низку питань щодо підтримки учасників АТО/ООС

Під час засідання 37 чергової сесії обласної Ради депутати прийняли низку проектів рішень що стосуються підтримки учасників антитерористичної операції/Організації Об’єднаних сил, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих (померлих) учасників АТО/ООС.

Зокрема, підтримано проект рішення «Про внесення змін до рішення 36 сесії обласної Ради 7 скликання від 04 грудня 2018 року №705 «Про внесення змін та продовження терміну дії Обласної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих ....

Детальніше 5 березня 2019 року, 14:00 Переглядів: 152
Схвалено зміни та доповнення до Програми розвитку місцевого самоврядування

Сьогодні до розгляду в сесійній залі депутатам запропоновано проект рішення «Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області на 2018 - 2022 роки, затвердженої рішенням 27 сесії обласної Ради 7 скликання від 20 грудня 2017 року № 515».

Враховуючи висновки постійних комісій обласної Ради з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного і міжрегіонального співробітництва і з питань бюджету, фінансів та обласних програм, до Програми розвитку місцевого самовр ....

Детальніше 5 березня 2019 року, 13:53 Переглядів: 153
На Вінниччині протягом трьох років діятиме Комплексна цільова програма соціального захисту населення

Сьогодні на засіданні 37 чергової сесії обласної Ради депутати схвалили Комплексну цільову програму соціального захисту населення Вінницької області на 2019-2021 роки.

Ця Програма була сформована Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації на підставі пропозицій та зауважень структурних підрозділів ОДА, громадських організацій, діяльність яких спрямована на підвищення соціального захисту інвалідів та малозабезпечених верств населення області.

В програмі йдеться, що впродовж останніх років одним з першочергових завдань органів державної влади і ....

Детальніше 5 березня 2019 року, 13:33 Переглядів: 131
Затвердили Антикорупційну програму обласної Ради на 2019 рік

У ході 37 чергової сесії депутати обласної Ради підтримали проект рішення «Про Антикорупційну програму Вінницької обласної Ради на 2019 рік».

Антикорупційна програма Вінницької обласної Ради на 2019 рік розроблена відповідно до вимог законів України «Про місцеве самоврядування Україні», «Про запобігання корупції», рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 02 грудня 2016 року №126, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28 грудня 2016 року за №1718/29848 «Про затвердження Методології оцінювання кор ....

Детальніше 5 березня 2019 року, 13:26 Переглядів: 153
Тетяна Редько прозвітувала про роботу комісії з питань свободи слова

Голова постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації Тетяна Редько прозвітувала про роботу очолюваної нею комісії за період каденції. Звіт підтримали 54 депутата.

До складу постійної комісії входить: голова комісії Тетяна Редько, заступник голови комісії Олександр Крижанівський, секретар комісії Володимир Саволюк та члени комісії: Олександр Васильчук та Рой Владислав.

Протягом звітного періоду постійною комісією проведено 31 засідання (5 місце серед 13 по ....

Детальніше 5 березня 2019 року, 13:19 Переглядів: 78
67 голосами підтримано проект рішення про обласний бюджет

До розгляду депутатського корпусу обласної Ради 7 скликання сьогодні було запропоновано проект рішення «Про внесення змін до рішення 36 сесії обласної Ради 7 скликання від 04 грудня 2018 року № 703 «Про обласний бюджет на 2019 рік».

Цей проект рішення передбачає перерозподіл вільних залишків коштів загального фонду що склалися станом на 01.01.2019 року, в тому числі освітньої та медичної субвенцій, субвенцій з державного бюджету на соціально-економічний розвиток та інші в загальній сумі понад 290 млн грн. Кошти розподілені між головними розпорядниками к ....

Детальніше 5 березня 2019 року, 13:07 Переглядів: 168
Прокуратурою області у минулому році попереджено незаконне надання земель площею 1 009 гектар

­

53 депутата підтримали проект рішення «Про інформацію прокурора Вінницької області щодо результатів діяльності органів прокуратури області». З цією інформацією виступив в.о. прокурора Вінницької області Сергій Сухоребрий.

Виступаючи Сергій Анатолійович зазначив, що органами прокуратури області упродовж 2018 року вжито низку заходів для підвищення ефективності своєї діяльності відповідно до сучасних вимог.

– В цілому забезпечено належне виконання покладених функцій, а реалізовані організаційні, практичні заходи сприяли захисту конституційних ....

Детальніше 5 березня 2019 року, 13:00 Переглядів: 97
Депутати затвердили план роботи обласної Ради на 2019 рік

Сьогодні, 5 березня, під час засідання 37 чергової сесії обласної Ради депутати підтримали рішення «Про план роботи обласної Ради 7 скликання».

Попередньо з цим проектом рішення депутати ознайомилися на засіданнях усіх постійних комісій обласної Ради. Кожна з комісій вносила свої зміни та доповнення.

Проект плану роботи обласної Ради на 2019 рік включає пленарні засідання сесій обласної Ради, засідання постійних комісій обласної Ради, Громадської ради при обласній Раді, Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради, семінар ....

Детальніше 5 березня 2019 року, 12:52 Переглядів: 84
У 2018 році викрито 3 922 особи, які вчинили кримінальні правопорушення

В ході 37 чергової сесії обласної Ради депутати заслухали інформацію начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Юрія Педоса. За проект рішення «Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території області» проголосували 60 депутатів.

– Довіра людей – основний критерій нашої роботи, – зазначив Юрій Володимирович. – Суспільство чекає від нас якісного поліцейського сервісу, і ми наполегливо працюємо над його покращенням.

Для зручності громадян і підвищення ефективності н ....

Детальніше 5 березня 2019 року, 15:06 Переглядів: 123

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація