Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Розглянуто 80 інвестиційних проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за кошти ДФРР

    Депутати обласної Ради Геннадій Мазур і Лариса Білозір 23 травня взяли участь у засіданні регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку 2019 року. Засідання проходил ....

  • Конкурсна рада визначила переможців 16 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    22 травня члени Конкурсної ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника підбили підсумки 16 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. – Цьогоріч на конкурс подано 749 проектів, – повідомив Анатолій Дмитрович. – У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, ....

  • У Вінниці відкрили першу «вуличну бібліотеку»

    23 квітня, у Всесвітній день книги, депутат обласної Ради Дмитро Чаленко разом із депутатом Вінницької міської ради Аллою Власюк на вулиці Волошковій у Вінниці відкрили «вуличну бібліотеку». Про це депутати написали на сторінці у соціальній мережі Facebook. – Тут можна взяти книгу і почитати сидячи на затишній алеї, або ж взяти ....

Всі новини

Дипломатичний візит


Вінниччина – Сербія: інвестиційні та громадські перспективи
Голова облдержадміністрації Микола Джига, 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та Вінницький міський голова Володимир Гройсман 31 березня зустрілися із Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Сербія Душаном Лазичем.
Ефективність даної зустрічі засвідчило запевнення сербського дипломата у зацікавленості його країни українським бізнесом. Це дає сподівання на те, що Вінниччина може отримувати інвестиції з Сербії та на участь сербського к ....

Детальніше 31 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 703
Прийом громадян


Вінничани скаржаться на роботодавців
30 березня голова обласної Ради Сергій Татусяк провів особистий прийом громадян. Цього разу вінничани найбільше скаржилися на керівників підприємств та установ, своїх роботодавців.
Здебільшого на неправомірні дії керівників надходять не одинокі, а колективні скарги від працівників того чи іншого підприємства. Так селяни з Гайсинщини поскаржилися голові обласної Ради на власника сільськогосподарського товариства, який, на думку людей, безпідставно ліквідував тваринницьку ферму та зв ....

Детальніше 30 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 760
Історичний туризм


Сергій Татусяк: «Туристичний комплекс «Вервольф» має бути змістовним»
Голова обласної Ради Сергій Татусяк та голова облдержадміністрації Микола Джига 29 березня провели виїзну робочу нараду щодо спорудження у селищі Стрижавка історично-меморіального комплексу «Вервольф».
Участь у нараді взяли заступники голів ОР і ОДА, керівники Вінницького району та Стрижавської селищної ради, представники обласних управлінь капітального будівництва, архітектури, культури і туризму, краєзнавчого муз ....

Детальніше 29 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1008
Міжнародне співробітництво


Фінляндія відгукнулася на пропозицію вінницької влади
Посольство Фінляндії в Україні сприятиме Вінницькій області у пошуку партнера для міжнародної співпраці серед регіонів Фінляндії. У цьому запевнив Надзвичайний та Повноважний посол Фінляндії в Україні Крістер Міккелссон під час перебування 29 березня у Вінниці.
Пан Міккелссон приїздив до столиці Подільського краю для участі у конференції «Менеджмент та фінансування сталого енергетичного розвитку міст», який проводила Вінницька міська рада.
В рамках прог ....

Детальніше 29 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 791
Територіальна громада


Сергій Татусяк відвідав село Агрономічне
В рамках проведення двомісячника благоустрою населених пунктів області 28 березня Сергій Татусяк відвідав село Агрономічне. Під час візиту голову обласної Ради супроводжували: 1-й заступник голови облради Ігор Кревський, сільський голова Володимир Постовий, голова місцевого сільськогосподарського підприємства Володимир Красніцький, голови постійних комісії облради Наталія Гетце, Олександр Яремчук, Михайло Вдовцов.
Представники обласної Ради обрали для візиту Агрономічне невипадк ....

Детальніше 28 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 883
Благоустрій


Вінницька «Книжка» оновлює свій вигляд
28 березня голова обласної Ради Сергій Татусяк оглянув адміністративний будинок облради за адресою Хмельницьке шосе, 7 (у народі - «Книжка») та площу імені В. Стуса, на якій розпочато ремонт.
В ході ремонтних робіт, які здійснює Управління спільної комунальної власності територіальних громад області, на площі Стуса планується заміна зруйнованого плитового покриття, монтаж зовнішнього освітлення та реконструкція занедбаного недіючого фонтану.
За словами нач ....

Детальніше 28 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 759
Самоврядування


Асоціація місцевих рад поповнилася вінницьким відділенням
У Вінницькій області утворене Регіональне відділення Української асоціації районних та обласних рад. Вінниччина стала першим регіоном, який створив місцевий підрозділ даного громадського об’єднання.
25 березня на організаційному засіданні за участю голови обласної Ради, його заступників та голів усіх районних рад області рішення про утворення Регіонального відділення було прийняте одностайно.
Також учасники засідання обрали Раду відділення, голову та йог ....

Детальніше 25 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 740
Колегія


Пріоритети: медицина, благоустрій та Чорнобиль
25 березня у Крижополі відбулося спільне виїзне засідання колегії облдержадміністрації та Президії обласної Ради.
Учасники зібрання розглянули три питання, які сьогодні мають особливу вагу у соціальному житті області. А саме: 1) «Про рівень надання первинної медичної допомоги населенню та санітарний стан територій області», 2) «Про організацію благоустрою та поліпшення санітарного стану території області при підготовці до Великодніх і травневих свят&raqu ....

Детальніше 25 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 870
Детальніше 24 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 848
Професійне свято


Служба безпеки України відзначила 19-річчя
Голова обласної Ради Сергій Татусяк привітав працівників Управління Служби безпеки України у Вiнницькiй області з Днем служби безпеки України. Цьогоріч 25 березня служба вдев’ятнадцяте відзначить своє професійне свято.
Під час урочистостей з нагоди свята у театрі ім.Садовського Сергій Татусяк нагородив кращих працівників обласного Управління СБУ Почесними грамотами обласної Ради та облдержадміністрації.
– На вас держава поклала найвідповідальніше завдання – ....

Детальніше 23 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 783

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація