Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Всі новини

Розвиток територіальних громад


Обласна Рада підбила підсумки конкурсу з благоустрою
8 липня робоча група з організації проведення двомісячника благоустрою населених пунктів області підбила підсумки конкурсу в рамках двомісячника та затвердила розподіл коштів переможцям.
За результатами проведення двомісячника, який тривав на Вінниччині протягом березня-квітня, 40 територіальних громад отримали грошові премії за ефективне здійснення загальнообласного заходу.
Фінансове стимулювання отримали 23 сільських ради, 7 селищних рад, 4 ради міст районного з ....

Детальніше 8 липня 2011 року, 00:00 Переглядів: 917
Європейські ініціативи


На Вінниччині стартував другий етап проекту ПРООН
З червня поточного року на Вінниччині стартував другий етап проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», який в Україні реалізує Європейська Комісія та Програма розвитку ООН.
З цієї нагоди 8 липня Вінницька обласна Рада, обласна державна адміністрація та ПРООН підписали угоду про партнерство, яка передбачає консолідацію зусиль для реалізації проекту.
Угода була підписана в рамках проведення регіонального семінару проекту «Місцевий розвиток, ....

Детальніше 8 липня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1077
Детальніше 7 липня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1098
Міжнародна співпраця


Вінниччина та китайська провінція Аньхой домовилися про офіційне співробітництво
До 20-ї річниці незалежності України Вінницька обласна Рада та обласна державна адміністрація планують підписати офіційну угоду про співпрацю із Народним конгресом та Народним урядом провінції Аньхой Китайської Народної Республіки. Про це 6 липня домовилися голова обласної Ради Сергій Татусяк, 1-й заступник голови облдержадміністрації Іван Мовчан та віце-голова Постійного комітету Народного конгресу провінції Аньхой Жанг Джун.
Під час зуст ....

Детальніше 7 липня 2011 року, 00:00 Переглядів: 897
Здоровий спосіб життя

На Вінниччині реалізовують всеукраїнську акцію «Єднаймося заради здоров’я»
7-8 липня на Вінниччині триває Всеукраїнська молодіжна акція профілактичного спрямування «Єднаймося заради здоров’я», ініційована Міністерством України у справах сім’ї, молоді і спорту.
Для участі в акції до Вінниці прибули представники обласних управлінь у справах сім’ї і молоді усіх областей країни та начальники відділів у справах сім’ї і молоді райдержадміністрацій Вінницької області.
7 л ....

Детальніше 7 липня 2011 року, 00:00 Переглядів: 991
Земельна реформа


Позитивний приклад публічного обговорення актуального питання на минулому тижні продемонстрували учасники «круглого столу» «Земельна реформа в Україні на часі». Серед присутніх на заході, що відбувся 01 липня 2011року в конференц-залі Вінницької обласної державної адміністрації були: Голова Комітету Верховної ради з питань аграрної політики та земельних відносин Григорій Калетник, голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк, заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації Василь Че ....

Детальніше 5 липня 2011 року, 00:00 Переглядів: 857
Робочий візит


Підприємство «Дари ланів» бере курс на перспективу
2 липня голова обласної Ради відвідав Могилів-Подільський район, де оглянув виробничу базу приватного багатопрофільного виробничо-комерційного підприємства «Дари ланів». Сергій Татусяк ознайомився із цьогорічними садовими та городніми насадженнями, які займають площу 20 гектарів, та вирощуються за ізраїльськими технологіями.
Керівник підприємства, депутат Вінницької обласної Ради Олег Лантух розповів очільнику облради про перспективи застосуван ....

Детальніше 5 липня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1545
Про 6 чергову сесію обласної Ради 6 скликання


Про 6 чергову сесію обласної Ради 6 скликання
Відповідно до частини 4 статті 46, частин 6, 7 статті 55 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”:
1. Провести пленарне засідання 6 чергової сесії обласної Ради 6 скликання 15 липня 2011 року о 10 годині в приміщенні обласної Ради.
2. На розгляд пленарного засідання сесії внести питання:
1. Про сучасний стан та перспективи розвитку системи дошкільної освіти Вінницької області.
2. Про Обласну програму розвитку інформаційних, телекомунікаційних та інно ....

Детальніше 4 липня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1246
До дня молоді


26-28 червня на базі відпочинку «Колос» відбувся щорічний молодіжний фестиваль «Студентська республіка», в рамках якого відбулась політична гра серед молодіжних лідерів за звання мера та депутатів студентського магістрату Вінницької області. У заході брали участь близько 200 учасників та гостей. В рамках мультифестивалю були проведено низку спортивних та інших фестивалів, де студенти могли позмагатись у своїх здібностях.
На закриття фестивалю завітав голова обласної Ради Сергій Татусяк який мав м ....

Детальніше 30 червня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1333
Податківці святкують


З нагоди професійного свята до державної податкової адміністрації у Вінницькій області завітали для привітання голова обласної Ради Сергій Татусяк, заступник голови облдержадміністрації Володимир Барецький та міський голова Володимир Гройсман.
Почесні гості заходу привітали податківців та побажали їм ефективної роботи на благо області та держави, а також відзначили позитивний результат у збільшенні податкових надходжень до бюджетів всіх рівнів. Зокрема підкреслили той позитивний факт, що податкова служба почала переходи ....

Детальніше 30 червня 2011 року, 00:00 Переглядів: 907

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація