17 липня об 11.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання президії обласної Ради (з трансляцією на сайті)

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Всі новини

Обласний конкурс


Відзначено авторів найкращих ідей щодо розвитку Вінниччини
До Дня незалежності України обласною Радою було відзначено переможців обласного конкурсу на кращу творчу роботу щодо стратегії розвитку територіальних громад до 2020 року серед дітей та учнівської молоді, що навчаються у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах Вінниччини. Конкурс тривав протягом січня-червня 2012 року та мав на меті долучити підростаюче покоління до формування ідей щодо розвитку свого населеного пункту.
Із 42 творчих робіт ....

Детальніше 27 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1076
Детальніше 27 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 783
Зі святом!


Шановні подоляни!
Вітаємо вас із Днем Державного Прапора України!
В Україні відбуваються політичні, економічні, соціальні перетворення, але незмінним залишається ставлення до національної святині, кольори якої символізують рясні пшеничні лани та безхмарне синє небо.
Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Це символ нашої соборності, спільності ідеалів, помислів і справ. Це – совість, жива історична пам’ять та гордість народу.
Оберігаймо та шануймо наш Державний П ....

Детальніше 23 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 778
Урочистості


21-шу річницю незалежності відзначили у Воробіївці
22 серпня Вінниччина почала відзначати 21-шу річницю незалежності України. Вперше за два десятиліття урочистості, присвячені визначній даті, відбулися не у концертних залах, а на берегах Південного Бугу – біля села Воробіївка Немирівського району. Заходи розпочалися V обласним фестивалем народної творчості «Скарби Поділля». Учасники фестивалю представили виставкові експозицій у формі вулиць, хат та майстерень традиційної української забудови.
Паралел ....

Детальніше 23 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 846
Нагороди


Кращих вінничан відзначила держава й область
З нагоди 21-ї річниці Незалежності України низка вінничан була відзначена державними та регіональними нагородами. Їх 22 серпня під час святкового концерту у Воробіївці Немирівського району вручили голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова облдержадміністрації Микола Джига та Вінницький міський голова Володимир Гройсман.
Відповідно до Указу Президента України, за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний і культурний розвиток Української держави, в ....

Детальніше 23 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1322
Визнання


Двадцять четверо вінничан отримали звання «Людина року»
23 серпня у концертному залі «Плеяда» Вінницької обласної філармонії відбулася урочиста церемонія нагородження переможців обласного конкурсу на звання «Людина року». Дипломи, що посвідчують отримання певної номінації, і символічні статуетки 24-м переможцям вручили голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова облдержадміністрації Микола Джига і Вінницький міський голова Володимир Гройсман.
Отже, цьогорічними лауреатами стали:
го ....

Детальніше 23 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1072
Зі святом!


Шановні Вінничани!
Щиро вітаємо вас з Днем Незалежності України!
За 21 рік ми разом багато чого досягли. У нас зявився безцінний і значний досвід, своя новітня історія. Це результат нашої спільної праці.
Нинішня Україна, і безпосередньо Вінниччина, дуже багата на працелюбних, відповідальних, розумних і цілеспрямованих людей. Саме тому День Незалежності України – це свято кожного громадянина, кожного вінничанина, який розуміє, що успіх держави залежить саме від його особистих зусиль. Ваша енергія, талант, та ініц ....

Детальніше 23 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 856
Офіційні візити


Єкатеринбург прислав на Вінниччину дві делегації
Зі Свердловської області Російської Федерації на Вінниччину відсвяткувати День незалежності України прибуло аж дві делегації. Перша представляла Законодавчі Збори регіону – чотири представники на чолі з головою комітету з питань регіональної політики і місцевого самоврядування Анатолієм Павловим. Другу делегацію склали представники уряду Свердловської області – три особи на чолі із першим заступником глави уряду Володимиром Власовим.
Обидві делегації зустріл ....

Детальніше 22 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 967
Наші партнери


Поляки з Великопольщі приїхали до побратимів
Найчисельнішою іноземною делегацією з 12-ти, що прибули на Вінниччину для відзначення Дня незалежності України, стала з Великопольського воєводства Польщі. У її складі 8 осіб представляють Польське меліораційне товариство в м.Конін, а також представники гмін та повітів Великопольського воєводства – всього 25 осіб. Очолив делегацію президент Конінського меліораційного товариства Зенон Сівінські.
Під час зустрічі з головою обласної Ради Сергієм Татусяком пан Сівінські п ....

Детальніше 22 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 934
Транскордонне співробітництво


Єврорегіон «Дністер» та EUBAM облаштовуватимуть пункти пропуску
22 серпня у Вінниці перебував консультант з питань стратегії, планування і продуктивності Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) Жан Ван Акер. Він привіз голові обласної Ради, голові Ради Єврорегіону «Дністер» Сергію Татусяку вітання з Днем незалежності від голови Місії Удо Буркхолдера.
– EUBAM і Єврорегіон «Дністер» минулого тижня в Одесі підписали угоду про співпрацю. Але я ....

Детальніше 22 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 925

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація