Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Актуально Роздрукувати

Сергій Татусяк: «До 2014 року ми повинні здійснити адміністративну реформу»

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк вважає, що адміністративна реформа в Україні, складовою якої є реформа місцевого самоврядування має відбутися до 2014 року. Таку думку він висловив 23 травня під час прес-конференції для регіональних ЗМІ.

– До 2014 року ми маємо провести адміністративну реформу. Для цього на сьогодні є головне – напрацьована концепція реформування регіональної влади та політична воля президента, – зазначив очільник облради.
Сергій Татусяк наголосив, що мова в даному випадку не йде про територіальну реформу, яка на думку голови, має здійснюватися відокремлено від адміністративної і лише по її завершенні.
– Адміністративну і територіальну реформу не можна поєднувати. Це моя точка зору і я колись в цьому переконував Безсмертного, який хотів почати все одночасно та ще й коштом місцевих бюджетів. Віктор Янукович почав правильно – з адміністративної реформи. Тому що спочатку треба розписати владні функції на усіх рівнях, а вже потім під ці функції ділити території, – прокоментував голова облради.
Сергій Пилипович також зауважив, що територіальна реформа буде болючою для людей, оскільки не здійснюється просвітницька робота серед населення. А без позитивної громадської думки, вважає спікер, реформа неможлива.

 

Повернутись Створено: 23 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 844

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація