Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Актуально Роздрукувати

Самоврядці Вінниччини ухвалили чергове звернення до влади країни

5 грудня учасники урочистих зборів з нагоди відзначення у Вінницькій області Дня місцевого самоврядування ухвалили звернення до Президента, Верховної Ради і Кабінету Міністрів України. У документі автори просять керівні органи держави підтримати їхні пропозиції щодо реформування місцевої самоврядності в державі. За дорученням учасників зборів звернення підписав голова обласної Ради Сергій Татусяк.

Вінницькі самоврядці наголошують главі держави, уряду і парламенту, що самоврядні органи є необхідною умовою демократичного розвитку держави.
«Ми висловлюємо підтримку політиці Президента України Януковича В.Ф. в сфері проведення адміністративної реформи та наголошуємо на необхідності прискорення реформування системи місцевого самоврядування», – йдеться у заяві.
Учасники урочистих зборів наголошують, що реформувати систему місцевого самоврядування в Україні необхідно відповідно до міжнародних стандартів та положень Європейської хартії місцевого самоврядування, а також – надавати місцевому самоврядуванню державну підтримку для забезпечення його функціонування як надійного та міцного фундаменту народовладдя.
«Шлях до здійснення таких змін вбачаємо у широкій децентралізації державної влади, побудові міцних зв’язків між регіонами і місцевими громадами, налагодженні бюджетних відносин між центральними органами державної влади та місцевими самоврядними інституціями, прийнятті стратегічних довгострокових програм сталого розвитку територіальних громад, забезпеченні їх фінансово-ресурсної бази для надання якісних публічних послуг, – зазначають самоврядці області.
Крім того, на думку вінничан, наразі нагальним питанням є прийняття змін до Конституції, а паралельно до цього – проведення великої роз’яснювальної, просвітницької роботи.
«Усвідомлюючи, що реформування місцевого самоврядування можливе лише за наявності політичної волі, просимо Президента України Януковича В.Ф., Верховну Раду України, Кабінет Міністрів України підтримати наші пропозиції щодо реформування місцевої самоврядності в державі», – резюмують самоврядці своє звернення.

Довідка: попередні звернення обласної Ради та представників органів самоврядування Вінниччини були ухваленні: 7 грудня 2010 року під час урочистостей з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування; 28 січня 2011 року разом із «Концепцією реформування місцевого самоврядування»; 20 травня 2011 року на Міжнародній науково-практичній конференції «Реформування місцевого самоврядування: національний та міжнародний досвід».

 

Повернутись Створено: 6 грудня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1044

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація