23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Актуально Роздрукувати

Сергій Татусяк подякував «афганцям» за активну життєву позицію

Голова обласної Ради Сергій Татусяк подякував «афганцям» Вінниччини за активну громадянську позицію, за те, що вони відстоюють не тільки свої права, а й права вдів загиблих, побратимів-інвалідів, сиріт.
– Я дякую вам, що ви є активними не тільки на своїх основних робочих місцях, а й у громадському житті. В цьому значна заслуга очільника обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані Петра Кирилішина, який згуртовує «афганців» протягом багатьох років, – зазначив С.Татусяк під час урочистих зборів із відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав 13 лютого.

Натомість Петро Кирилішин зауважив, що робота обласної влади із військовими та ветеранськими організаціями є системною та результативною.
– Нам не доводиться писати прохань, звернень, депеш, щоб нас почули. З нами розмовляють напряму, за столом переговорів. Це приклад роботи влади з громадськими організаціями, – зауважив П. Кирилішин.
Сергій Татусяк підкреслив, що влада розуміє потреби «афганців», відтак мусить на державному і регіональному рівнях забезпечити виконання соціальних гарантій цій категорії громадян.
– Саме з цією метою було нещодавно підписано Угоду про взаємодію і співпрацю між Вінницькою облдержадміністрацією, обласною Радою та обласною Спілкою ветеранів війни в Афганістані. Ця угода є свідченням конструктивного діалогу між владою та громадськістю області. Підписавши документ, обласна влада взяла на себе зобов’язання виконувати умови даної угоди. І ми будемо це робити, попри складнощі, які виникають, – запевнив С.Татусяк.
Він додав, що обласна Рада разом із профільними управліннями ОДА напрацьовує механізм розподілу бюджетних коштів, передбачених угодою для виплат афганцям. Керівникам районів доручено провести таку ж роботу на місцях, передбачивши відповідні кошти у власних бюджетах.
Урочисті збори завершилися врученням Почесних Грамот обласної Ради та облдержадміністрації учасникам бойових дій на території інших держав та урочистим прийомом очільниками області.

Довідка: Українські воїни-інтернаціоналісти воювали у 30-ти країнах світу. Тільки в одному в Афганістані воювали 3600 вінничан, 140 загинуло, двоє пропало безвісти, 200 «афганців»-вінничан отримали поранення, а 116 – повернулися інвалідами.

 

Повернутись Створено: 13 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 767

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація