Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Актуально Роздрукувати

Сергій Татусяк подякував «афганцям» за активну життєву позицію

Голова обласної Ради Сергій Татусяк подякував «афганцям» Вінниччини за активну громадянську позицію, за те, що вони відстоюють не тільки свої права, а й права вдів загиблих, побратимів-інвалідів, сиріт.
– Я дякую вам, що ви є активними не тільки на своїх основних робочих місцях, а й у громадському житті. В цьому значна заслуга очільника обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані Петра Кирилішина, який згуртовує «афганців» протягом багатьох років, – зазначив С.Татусяк під час урочистих зборів із відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав 13 лютого.

Натомість Петро Кирилішин зауважив, що робота обласної влади із військовими та ветеранськими організаціями є системною та результативною.
– Нам не доводиться писати прохань, звернень, депеш, щоб нас почули. З нами розмовляють напряму, за столом переговорів. Це приклад роботи влади з громадськими організаціями, – зауважив П. Кирилішин.
Сергій Татусяк підкреслив, що влада розуміє потреби «афганців», відтак мусить на державному і регіональному рівнях забезпечити виконання соціальних гарантій цій категорії громадян.
– Саме з цією метою було нещодавно підписано Угоду про взаємодію і співпрацю між Вінницькою облдержадміністрацією, обласною Радою та обласною Спілкою ветеранів війни в Афганістані. Ця угода є свідченням конструктивного діалогу між владою та громадськістю області. Підписавши документ, обласна влада взяла на себе зобов’язання виконувати умови даної угоди. І ми будемо це робити, попри складнощі, які виникають, – запевнив С.Татусяк.
Він додав, що обласна Рада разом із профільними управліннями ОДА напрацьовує механізм розподілу бюджетних коштів, передбачених угодою для виплат афганцям. Керівникам районів доручено провести таку ж роботу на місцях, передбачивши відповідні кошти у власних бюджетах.
Урочисті збори завершилися врученням Почесних Грамот обласної Ради та облдержадміністрації учасникам бойових дій на території інших держав та урочистим прийомом очільниками області.

Довідка: Українські воїни-інтернаціоналісти воювали у 30-ти країнах світу. Тільки в одному в Афганістані воювали 3600 вінничан, 140 загинуло, двоє пропало безвісти, 200 «афганців»-вінничан отримали поранення, а 116 – повернулися інвалідами.

 

Повернутись Створено: 13 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 792

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація