Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Актуально Роздрукувати

Сергій Татусяк розставив акценти діяльності Асоціації місцевого самоврядування

Голова обласної Ради, голова Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Сергій Татусяк окреслив завдання, над якими найближчим часом працюватиме Асоціація. Їх очільник організації озвучив під час загальних зборів уповноважених представників-членів ВОАОМС, які відбулися 18 жовтня у Вінниці.

Найперше, на думку, голови Асоціація має активно включитись в роботу над «Стратегією регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року». Наразі документ затверджують сільські, селищні, міські ради, на часі – районі стратегії, які мають базуватися на документах сіл і міст.
– Асоціація представляє інтереси всіх територіальних громад області, тому жодна справа, жодне питання, підняте громадою, не має залишитися осторонь нашої уваги, – підкреслив С.Татусяк.
З іншого боку, члени Асоціації мусять працювати над підвищенням активності територіальних громад шляхом утворення громадських організацій та участі у міжнародних, всеукраїнських та обласному конкурсах проектів розвитку. Це має відбуватися паралельно з налагодженням співробітництва з міжнародними організаціями, регіональними місцевими структурами самоврядування інших держав, їхніми асоціаціями. Мета – вивчення та впровадження європейських стандартів життя, залучення грантових коштів для розвитку територіальних громад Вінниччини.
– Завдяки цим зв’язкам, ми матимемо можливість реалізовувати такі проекти, як, наприклад, створення нашої Асоціації. В цьому велика подяка нашим польським колегам із Великопольського центру освіти і курсів самоврядування. Також на сьогодні нам допомагають молдавські, румунські партнери і колеги з європейських інституцій, – зауважив С.Татусяк.
Далі голова озвучив проблему соціально відповідального бізнесу на селі. Завдання органів місцевого самоврядування – повернути підприємця обличчям до громади.
– Обласна Рада розробила проект угоди про соціально-економічне та культурне партнерство територіальних громад з бізнесовими структурами. Асоціація мусить всіляко сприяти якомога швидшому укладанню цих угод між місцевими радами та інвесторами, – наголосив голова ВОАОМС.
Юридичний супровід діяльності органів місцевого самоврядування області – наступне завдання, яке визначив для роботи Асоціації Сергій Татусяк. А також: організація та проведення навчання працівників органів місцевого самоврядування - членів Асоціації з визначених ними самими актуальних питань з виїздом безпосередньо в територіальні громади.
Але, резюмував Сергій Татусяк, над усіма цими завданнями стоїть реформування місцевого самоврядування, яке «червоною ниткою» проходить через діяльність як обласної Ради, так і тепер вже Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування.

 

Повернутись Створено: 18 жовтня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1005

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація