13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Актуально Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Активних громадських діячів потрібно залучати до роботи над Стратегією-2020»

Голова обласної Ради Сергій Татусяк вважає, що до формування проекту Стратегії регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року варто залучати лідерів громадської думки. Про це голова вкотре наголосив під час наради з керівниками відділів виконавчого апарату обласної Ради.

Як приклад С.Татусяк навів співпрацю виконавчої дирекції Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування із головою Вінницького Клубу успішних підприємців, експертом-консультантом з організаційного розвитку державних установ, громадських організацій та приватних підприємств за системою «Результат», членом громадської ради при Вінницькій обласній Раді Ігорем Марчуком.
Спільно вже проведено 5 лекцій-тренінгів та близько 10 заплановано на найближчий період.
– Ми починаємо з того, що формуємо проблематику територіальної громади. Спершу, як її бачить сільський голова, потім – як її бачать жителі. Як показує практика, часто ці бачення не співпадають. Тому ми вчимо людей формувати рейтинг існуючих проблем і вирішувати їх по мірі важливості, – пояснив свою методику Ігор Марчук.
Він додав, що таким же чином можна сформувати проблематику сіл конкретного району, а вона вже на рівні області дасть картину проблемних питань кожного району.
Сергій Татусяк зауважив, що своє сприяння у напрацюванні Стратегії-2020 Ігор Марчук запропонував сам.
– Ми ніколи не відмовляємося від слушних пропозицій, цікавих ідей і допомоги. Активних громадських діячів, лідерів громадської думки потрібно більше залучати до роботи над Стратегією-2020, – наголосив голова облради.
Наостанок наради С.Татусяк зауважив, що наразі в територіальних громадах готується проведення зборів громадян, тому важливо, щоб участь у цих заходах взяли представники обласної Ради.

 

 

Повернутись Створено: 21 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 677

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація