Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Актуально Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Активних громадських діячів потрібно залучати до роботи над Стратегією-2020»

Голова обласної Ради Сергій Татусяк вважає, що до формування проекту Стратегії регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року варто залучати лідерів громадської думки. Про це голова вкотре наголосив під час наради з керівниками відділів виконавчого апарату обласної Ради.

Як приклад С.Татусяк навів співпрацю виконавчої дирекції Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування із головою Вінницького Клубу успішних підприємців, експертом-консультантом з організаційного розвитку державних установ, громадських організацій та приватних підприємств за системою «Результат», членом громадської ради при Вінницькій обласній Раді Ігорем Марчуком.
Спільно вже проведено 5 лекцій-тренінгів та близько 10 заплановано на найближчий період.
– Ми починаємо з того, що формуємо проблематику територіальної громади. Спершу, як її бачить сільський голова, потім – як її бачать жителі. Як показує практика, часто ці бачення не співпадають. Тому ми вчимо людей формувати рейтинг існуючих проблем і вирішувати їх по мірі важливості, – пояснив свою методику Ігор Марчук.
Він додав, що таким же чином можна сформувати проблематику сіл конкретного району, а вона вже на рівні області дасть картину проблемних питань кожного району.
Сергій Татусяк зауважив, що своє сприяння у напрацюванні Стратегії-2020 Ігор Марчук запропонував сам.
– Ми ніколи не відмовляємося від слушних пропозицій, цікавих ідей і допомоги. Активних громадських діячів, лідерів громадської думки потрібно більше залучати до роботи над Стратегією-2020, – наголосив голова облради.
Наостанок наради С.Татусяк зауважив, що наразі в територіальних громадах готується проведення зборів громадян, тому важливо, щоб участь у цих заходах взяли представники обласної Ради.

 

 

Повернутись Створено: 21 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 816

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація