13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Актуально Роздрукувати

У Києві обговорили законодавчу основу ринку земель

Виконавчий директор Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування, депутат обласної Ради Валерій Рубан взяв участь у Міжрегіональній науково-практичній конференції на тему «Ринок земель: організаційно-правова основа та прогноз соціально-економічних наслідків», яка відбулася 24 січня 2013 р. у Києві.
Захід організувала Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад за фінансової підтримки Міжнародного фонду «ВІДРОДЖЕННЯ» та сприяння Міністерства аграрної політики та продовольства.
Учасники конференції обговорили питання стану та перспектив завершення законодавчого забезпечення ринку земель в Україні. Зокрема, йшлося про сільські територіальні громади як суб’єкти ринку земель, про роль Державного земельного банку на ринку земель сільськогосподарського призначення, про нові реалії земельного ринку. Також обговорювалися питання консолідації земель сільськогосподарського призначення в проекті Закону України «Про ринок земель».
Було заслухано виступи заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Олександра Сеня, голови Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Миколи Фурсенка, науковців. Зокрема, заступник Міністра політики та продовольства України Олександр Сень наголосив, що 2013-й має стати визначальним у питаннях законодавчого регулювання земельної реформи.
– Реалізовані заходи вже сформували основу для впровадження земельної реформи та її подальшої реалізації. Тому саме цьогоріч необхідно ухвалити законодавчі акти, пов’язані з регулюванням обігу земель та іншими ключовими елементами земельної реформи. Окрім того, зараз розпочинають проходити важливі зустрічі експертів та представників адміністрацій для обміну інформацією та донесення правильного розуміння суті реформи до громадян, − зауважив Олександр Сень.
Під час заходу також було наголошено, що дана конференція поклала початок циклу науково-практичних конференцій, які в подальшому відбудуться в усіх регіонах України, в тому числі на Вінниччині.

 

Повернутись Створено: 25 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 815

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація