Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Актуально Роздрукувати

У Києві обговорили законодавчу основу ринку земель

Виконавчий директор Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування, депутат обласної Ради Валерій Рубан взяв участь у Міжрегіональній науково-практичній конференції на тему «Ринок земель: організаційно-правова основа та прогноз соціально-економічних наслідків», яка відбулася 24 січня 2013 р. у Києві.
Захід організувала Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад за фінансової підтримки Міжнародного фонду «ВІДРОДЖЕННЯ» та сприяння Міністерства аграрної політики та продовольства.
Учасники конференції обговорили питання стану та перспектив завершення законодавчого забезпечення ринку земель в Україні. Зокрема, йшлося про сільські територіальні громади як суб’єкти ринку земель, про роль Державного земельного банку на ринку земель сільськогосподарського призначення, про нові реалії земельного ринку. Також обговорювалися питання консолідації земель сільськогосподарського призначення в проекті Закону України «Про ринок земель».
Було заслухано виступи заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Олександра Сеня, голови Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Миколи Фурсенка, науковців. Зокрема, заступник Міністра політики та продовольства України Олександр Сень наголосив, що 2013-й має стати визначальним у питаннях законодавчого регулювання земельної реформи.
– Реалізовані заходи вже сформували основу для впровадження земельної реформи та її подальшої реалізації. Тому саме цьогоріч необхідно ухвалити законодавчі акти, пов’язані з регулюванням обігу земель та іншими ключовими елементами земельної реформи. Окрім того, зараз розпочинають проходити важливі зустрічі експертів та представників адміністрацій для обміну інформацією та донесення правильного розуміння суті реформи до громадян, − зауважив Олександр Сень.
Під час заходу також було наголошено, що дана конференція поклала початок циклу науково-практичних конференцій, які в подальшому відбудуться в усіх регіонах України, в тому числі на Вінниччині.

 

Повернутись Створено: 25 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 786

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація